PRAKTINIS SEMINARAS “LABIRINTAI IR SAPNAI” (1)

2021 d. Birželio 15 d. nuo 19:30 val. iki 22:30 val. kviečiame į praktinį seminarą „Labirintai ir sapnai". Seminaras vyks Sakralioje erdvėje ir nuotoliniu būdu, naudojant Zoom konferencijos programą.
Praktinio seminaro "Labirintai ir sapnai" metu aptarsime kaip sąmoningai sapnuoti, išsiaiškinsime dažniausiai pasitaikančias sapnų reikšmes, išmoksite valdyti savo sapną ir kaip panaudoti labirintą savęs ir savo sapnų pažinimui.

Programoje:
Sapnai - geras sveikatos testas. Ką reiškia sapnų šviesumas ar jų tamsa? Kodėl neprisimename sapnų? Ką daryti norint išgydyti nemigą? Kodėl norime šlapintis naktį? * *
Sąmoningas sapnavimas.
Dažniausiai pasitaikančios sapnų reikšmės.
Sapno valdymas. Praktika.
Labirintas ir sapnai. Kaip išsivaduoti iš košmariškų ar varginančių sapnų. Praktika.
Meditacijos.
Praktiniai pratimai: Kaip kas vakarą nuo veido “nusivalyti dieną ir jos emocijas”, einant miegoti, atsipalaiduoti ir nuskęsti naktyje.
Refleksija.
Praktinio seminaro kaina: 30 EUR.
Reiki Mercar I, II, III pakopos praktikams seminaro kaina - 27 EUR.
Praktinio seminaro sumą, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną bei kokiu būdu dalyvausite mokymuose (nuotoliniu ar atvyksite į vietą). Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos. MOKYMŲ VIETA VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
Seminarą veda: Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (10 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (7 metai). Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (8 metai), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (6 metai).
Rūta Janulevičienė - VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Nominacijų Komiteto Vadovė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja