Praktinis seminaras „Sąmoningo sapnavimo menas“

Įsivaizduokite, kad esate susirangęs šiltoje lovoje ir kietai miegate. Nors lauke esate ne toks judrus, bet sapne sapnuojate ir esate greaitas, įtrauktas į ryškių vaizdų ir stiprių emocijų pasaulį. Kur gravitacija neturi nsutatytų taisyklių ir kiaulės iš tiesų gali skraidyti.Jūsų akys mirga po vokais, bet jūs nejaučiate savo kūno. Sapnuojate, kad vaikščiojate palei upę, kai tigras su raibuliuojančiais raumenimis ir aksominėmis oranžinio kailio juostelėmis atsiranda prieš jus. Jūsų kūne kyla emocijos ir baimė: pumpuojasi adrenalinas, šokinėja širdis, jūs išsigandęs ir jūsų kūnu teka prakaitas. Tigras urzgia ir jūs žinote, kad tuoj jis sudraskys į gabalus. Jūs suprantate situaciją ir tiesą tą, kad jūs sapnuojate. Taip – tai sapno tigras, ir nesvarbu, kas nutiks toliau, jūs žinote, kad po to saugiai atsibusite savo lovoje.

Jūsų kūnu nuvilnija palengvėjimas, kartu su nuostabiu aiškumu žinote, kad esate „pabudęs sapne“. Jūsų regėjimas paaštrėja, jūsų širdis suletėja...ir jūsų baimė ištirpsta. Jūs stebite šį neįtikėtinai tikrovišką tigrą ir jūsų nuostabai jis nuolankiai nulenkę savo galvą žengę link jūsų. Jūs ramiai glostote oranžinį sapnų tigro kailį, jūs jaučiate savyje tigro energiją. Ir tai fantastiška. Tai yra aiškus ir sąmoningas sapnas.
Aiškus sapnas yra tada, kai žinote, kad sapnuojate sapne ir tuo pačiu esate sąmoningi. Mes suaktyviname savo pabudimo suvokimą sapne, iš tikrųjų nepabudę.
„Kaip man sąmoningai sapnuoti? Tai yra svarbiausias klausimas, kurį girdžiu iš daugybės įvairių profesijos žmonių.
Mes nuolatos girdime, kad daugiau miegok! Mes miegame trečdalį savo gyvenimo. Taip, miegas yra būtinas, gydantis ir tiesiog nuostabus, bet kai mes praleidžiame visą naktį be sąmonės ir net neprisimename savo sapnų, mes žiūrime į savo gyvenimo metus, pasiklydusius užmarštyje. Ištisus šešerius mūsų gyvenimo metus praleidžiame miegodami ir sapnuodami 2000 sapnų per metus – kur dingsta ši patirtis? Kai mes pabundame savo sapnuose, tuomet galime sąmoningai bendrauti su fantastišku mūsų sapnuojančio proto kūrybiškumu. Mes galime išplėsti ir pagerinti mūsų gyvenimo patirtį, suteikti aiškumą ir supratimą apie simbolines istorijas, kurios atsiskleidžia po nakties, kai mes miegame. Tai tik keletas sapnų istorijų, kurias pasakoja sąmoningi sapnuotojai ir jos apima plačius aspektus kaip naujos planetos kūrimą; seksą su itin geidžiamu žmogumi; draugystę su laukiniais gyvūnais; žemą skrydį virš vandenyno; gebėjimą pavirsti drakonu ar ereliu; naršyti po juodąsias skyles; virsti milžinu ir tapti itin stipriu ir t.t. Nenuostabu, kad kyla klausimas: „Kaip man įvaldyti sąmoningo sapnavimo meną?
Šio praktiknio seminaro „Sąmoningo sapnavimo menas“ planas yra suteikti jums įrankius ir pristatyti praktikas bei technikas, kurias jūs galėtumėte taikyti savarankiškai patys ir padėti kitiems tapti sąmoningiems sapnuotojams. Pagrindinė praktinio seminaro „Sąmoningo sapnavimo menas“ koncepcija yra ta, kad bet kokia technika yra vertinama kaip receptas, kurį galite pritaikyti pagal savo individualų skonį. Šiame seminare rasite daug praktikų, padėsiančių aktyviai tobulėti, pritaikant unikalius metodus ir pamažu įvaldyti sąmoningo sapnavimo meną.
Seminaro „Sąmoningo sapnavimo menas“ planas:
*Kaip pagerinti savo sapno prisiminimą?
*Sapnų žurnalo reikšmė. Kaip jį pildyti?
*Miego stadijos.
*Rytinė meditacija.
*Kaip išsklaidyti abejones, baimes ir psichiniu blokus, kurie neleidžia mums tapti sąmoningiems?
*Galingos praktikos, padedančios sąmoningai sapnuoti ir atsibusti sapne.
*Kaip panaudoti savo atmintį, kad pabusti sapne?
*Mnemoninė aiškių sapnų sukėlimo technika.
*Nakties pratimai, padedantys sąmoningam sapnavimui.
*Kada: 2021 m. lapkričio 14 d. nuo 16:00 iki 19:00 val.
*Kur: Seminaras vyks nuotoliniu būdu, naudojant Zoom konferencijos programą.
Kaina: Atsižvelgiant į savo gyvenimo situaciją pasirinkite jums priimtiną praktinio seminaro „Sąmoningo sapnavimo menas“ apmokėjimo kainą:
*25 EUR
*35 EUR
Pasirinktą praktinio seminaro „Sąmoningo sapnavimo menas“ sumą, perveskite į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
*MOKYMŲ VIETA VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
*SEMINARĄ VEDA: Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (11 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (8 metai). Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (9 metai), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (7 metai).
Rūta Janulevičienė - VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų Komiteto Vadovė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja