Praktinis seminaras „Stresas ir jo mažinimo būdai“

2017 m. lapkričio 12 d. 13:00-16:00 val. kviečiame į praktinį seminarą „Stresas ir jo mažinimo būdai“.

Diagnozė, kurią išgirdote gydytojo kabinete, artimųjų nesėkmės, kaltinimai, kuriuos girdite namuose ar darbo vietoje ir daugybė situacijų į kurias patenkame kiekvieną dieną ir kurių paminėjimui neužtektų viso lapo šioje svetainėje. Jei manote, kad jums reikia praktinių žinių ir paprastų bei efektyvių būdų kaip įveikti stresą, tai šis seminaras yra kaip tik jums.


Programa:

 • Apšilimas;
 • Kas tai stresas? Streso poveikis mūsų organizmui.
 • Praktinės užduotys.
 • Streso mažinimo būdai.
 • Meditacijos.
 • Laikas apmąstymams ir asmeninių įspūdžiams. Klausimai/Atsakymai.
 • Uždarymas.

Praktinių seminarų sąlygos ir eiga:
Praktinių seminarų sąlyga, taikoma visiems jame dalyvaujantiems ir nepriklausanti nuo jų užimamo statuso bei gyvenimo būdo, yra geroniškas nusiteikimas savo ir kitų atžvilgiu, noras dirbti su pačiu savimi individualiai ir tuo pačiu su grupės nariais, atliekant praktines užduotis, aktyvus dalyvavimas, įsitraukimas į užsiėmimą/-us visu 100 proc.  Seminaro dalyviams bus sudarytos saugios sąlygos išsakyti savo mintis ir pojūčius. Darbas grupėje remiasi konfidencialumo pricipu. 

Praktinio seminaro kaina: 21 EUR. 
Jeigu susidomėjote prašau registruotis į seminarą iš anksto šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com nurodant savo vardą, pavardę ir pageidautiną seminaro datą arba registruotis telefonu + 370 6 16 11447.
Seminaro mokestį galite sumokėti seminaro metu arba pavedimu iki 2017 11 11 į Rūtos Janulevičienės SEB sąskaitą: LT227044000611619043; mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. 

Vieta: Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno raj. Lietuva. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus pasilieku teisę seminaro vietą keisti ir informuoti užsiregitravusius seminaro dalyvius iš anksto. Pasilieku teisę programą keisti, papildant naujomis temomis.

Praktinį seminarą ves: 
Rūta Janulevičienė, Tarptautinės labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja
Psichodramos praktikė

Teorinių ir praktinių seminarų vedimo patirtis:

 • 2013 m. balandžio 20 d. vestas teorinis ir praktinis seminaras „Reiki ir sveikatos harmonizavimas“. Vieta: Kauno viešbutis.  Besidominantiems savo sveikata.
 • 2013 m. spalio 25 d. pranešimas tema „Reiki ir sveikatos harmonizavimas“. Vieta: Panevėžio m. savivaldybė. LISS konferencija.
 • 2015 m. rugpjūčio 28 ir 29 d. vesti praktiniai seminarai „Kaip mylėti save ir būti laimingu?“ Vieta: LISS sergantiems draugijų nariams vasaros sveikatingumo stovykloje „Energetikas“, Šventojoje. Seminarą išklausė apie 40 neįgaliųjų sergančių IS.
 • 2015 m. gruodžio 11 d.  mano atlikto kartu su Klaipėdos Universitetu Reiki ir mokslinio tyrimo „Kineziterapijos ir Reiki metodo poveikis sergančiųjų išsėtine skleroze gyvenimo kokybei“ tarpinių rezultatų pristatymas konferencijoje organizuotoje Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjungoje, Šiaulių centro poliklinikoje.
 • 2016 m. rugpjūčio 23-26 d.  vesti praktiniai seminarai „Kaip kurti šiltus tarpusavio santykius ir tuo pačiu mylėti save?“, „Kaip užsibrėžti savo gyvenimo tikslus ir jų siekti. Pozityvus mano ateities modeliavimas“.
 • Vieta: LISS sergantiems draugijų nariams vasaros sveikatingumo stovykloje „Energetikas“, Šventojoje. Seminarą išklausė apie 40 neįgaliųjų sergančių IS. Praktiniai seminarai dalyviams buvo vedami mažomis grupėmis.
 • 2016 m. Lapkričio 18 d. vedžiau praktinį seminarą „Dvasingumo atradimas per pasakojamąją medicinos sritį. Kaip sukurti palankius tarpusavio santykius tarp medicinos personalo ir paciento“. Vieta: Holiday Inn viešbutis, Vilniuje. Seminaro dalyviai: 24 medicinos slaugytojos ir medikai, dirbantys su IS pacientais iš visos Lietuvos. Seminaro dalyviai atlikdami praktines užduotis ėjo mano sukurtu trijų vijų labirintu. 
 • 2017 m. Gegužės 10 d. vedžiau praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“. Vieta: Panevėžio Dailės galerija, Panevėžys. Seminarą išklausė apie 30 Panevėžiečių ir miesto svečių. Seminaro dalyviai atlikdami praktines užduotis ėjo mano sukurtu trijų vijų labirintu.
 • 2017 m. Birželio 15 d. vedžiau praktinę rungtį SAM Projekto „Gyvenk sveikai“ Fizinio ir materialaus pasaulio suvokimas per jogą. Vieta: Klaipėdos Lengvosios Atletikos Maniežas. Renginys skirtas išsėtine skleroze sergantiems neįgaliesiems. Seminaro dalyviai ėjo mano sukurtu trijų vijų labirintu.
 • 2017 m. Birželio 17 d. vedžiau praktinį labirinto terapijos užsiėmimą „Kaip įveikti stresą ir atrasti vidinę ramybę?“ Kauno Alzheimerio klubo nariams, prižiūrintiems savo artimuosius. Vieta: Energetinis čakrinis labirintas, Kauno rajonas. Seminaro dalyviai atlikdami praktines užduotis ėjo Energetiniu čakriniu labirintu, mokinosi paišyti trijų vijų labirintą, sėmėsi gamtos energijos ir meditavo meditaciniame rate.
 • 2017 m. Birželio 30 d. vedžiau praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ vasaros stovykloje „Mažoji Lyderystės Akademija“. Vieta: Kaimo sodyba „Pas Robertą“, Makniūnai, Alytaus raj. Seminaras buvo skirtas Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes (iš Alytaus vaikų globos namų, socialinių pedagogų deleguotos atstovės iš miesto ugdymo įstaigų ir kt.). Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų. Seminaro metu dalyvės išmoko nusipaišyti trijų vijų labirintą ir atliko praktines užduotis skirtas stiprinti fizinį ir energinius kūnus.
 • 2017 m. Birželio 30 d. vedžiau praktinius seminarus „Kaip mylėti save ir tuo pačiu būti laimingu?“ dviem darbo grupėms po 15 dalyvių. Vieta: Kaimo sodyba „Pas Robertą“, Makniūnai, Alytaus raj. Seminaras buvo skirtas Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes (iš Alytaus vaikų globos namų, socialinių pedagogų deleguotos atstovės iš miesto ugdymo įstaigų ir kt.). Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų.
 • 2017 m. Liepos 1 d. vedžiau praktinius seminarus „Kaip kurti šiltus tarpusavio santykius?“ dviem darbo grupėms po 15 dalyvių. Vieta: Kaimo sodyba „Pas Robertą“, Makniūnai, Alytaus raj. Seminaras buvo skirtas Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes (iš Alytaus vaikų globos namų, socialinių pedagogų deleguotos atstovės iš miesto ugdymo įstaigų ir kt.). Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų.
 • 2017 m. Rugpjūčio 26 d. vedžiau mano pačios parengtą mokamąjį renginį „Reiki programa vaikams ir paaugliams“. Vieta: Maumdežių al. 2, Girionys, Kauno raj. Renginys buvo skirtas vaikams ir paaugliams pasirengti mokyklai su nauju energijos impulsu, pasitikėjimu savimi ir vidine ramybe. 
 • 2017 m. rugpjūčio 28 - 31 d. neatlygintinai vesti praktiniai seminarai „Labirintai ir jų nauda“, „Kaip stiprinti fizinį ir energiniu kūnus per labirinto terapiją?“ ir ES finansuojamam projektui „Emp-H“ parengiau pranešimą „Alkoholis, rūkymas, nutukimas ir fizinis aktyvumas“ Vieta: LISS sergantiems draugijų nariams „Vasaros savarankiškų įgūdžių IS stovykloje“ SC „Energetikas“, Šventojoje. Seminarą išklausė apie 20-30 neįgaliųjų sergančių IS.

Iki malonaus ir įdomaus susitikimo. Pagarbiai,
Rūta Janulevičienė
El. paštu: rutajan369@gmail.com, mob. +370 61611447
Facebook grupė: Rūta Reiki Mercar https://www.facebook.com/groups/820736351377316/
Interneto puslapis: www.rutareiki.com