Reiki Mercar I pakopos mokymai gruodžio mėnesį Kaune

Kviečiu visus norinčius mokytis ir gilinti žinias Reiki mene į sekančius renginius š.m. gruodžio mėnesį, kurie vyks Kaune.

Gruodžio 12 d. (10:00 val. pradžia) - Reiki Mercar I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems.

Tai kelionė, supažindinanti su išoriniu ir vidiniu energijos pasauliais, kurios metu Reiki energija geba stimuliuoti ir atstatyti ne tik fizinę sveikatą, bet ir emocinę, mentalinę, moralinę. Susipažinsite su Reiki ir moksliniu pagrindimu ir atlikto mokslinio tyrimo kartu su Klaipėdos universitetu „Kineziterapijos ir Reiki metodo poveikis sergančiųjų išsėtine skleroze gyvenimo kokybei, depresijai ir nuovargiui“ rezultatais. Mokymuose išmoksite naudoti Universalią gyvybinę energiją savo ir kitų gydymui; savo darbo ir namų erdvės valymui nuo negatyvios energijos; išmoksite pasirengti gydomąjį vandenį; pakrauti Reiki energija talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt.; išmoksite kaip elgtis su gyvūnais, augalais ir savo aplinka bei situacijomis. Išmoksite būti meilės ir šviesos Reiki kanalu visą dieną.

Su mokymų programa galite susipažinti skiltyje Reiki mokymai ir pakopos:
http://www.rutareiki.com/reiki-mokymai-ir-pakopos.  

Reiki Mercar I pakopos mokymų kaina: 150 EUR.
Jeigu susidomėjote prašau registruotis į mokymus iš anksto šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com nurodant savo vardą, pavardę ir pageidautiną seminaro datą arba registruotis telefonu + 370 6 16 11447.
Mokymų pradžia gruodžio 12 d. 10:00 val.
Į mokymus atsinešame savo užkandžius.
Vieta: Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno raj. Lietuva.
Mokymus veda Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja Rūta Janulevičienė.
Pasilieku teisę programą keisti, papildant naujomis temomis.