REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI SPALIO MĖNESĮ

Reiki Mercar I pakopos mokymai prasideda 2020 m. Spalio 10 d. nuo 9:00 iki 12:00 val.
Spalio 11 d. nuo 9:00 iki 13:00 val.
Spalio 17 d. nuo 8:00 iki 11:00 val.
Spalio 18 d. nuo 8:00 iki 11:00 val.

Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus individualiai.
Reiki Mercar Gydovo I skirta visiems, norintiems mokytis Reiki meno, ieškantiems efektyvių ir veiksmingų priemonių, pvz.:
Padėti sau ir savo artimiesiems.
Išmokti jaustis guviai ir energingai.
Dovanoti šypsenas ir pačiam plačiai šypsotis.
Mylėti save ir patį gyvenimą.
Išmokti pasirūpinti savimi ir kitais.
Atrasti savo talentus, būti išradingiems įvairiose situacijose.
Kurti harmoningą aplinką aplink save ir pataisyti pašlijusius santykius.
Mokytis VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“ ir įgyti Reiki Mercar Gydovo I pakopą.
Reiki Mercar Gydovo I pakopa skirta visiems, norintiems tobulėti, padėti sau ir artimiesiems. Šioje pakopoje tiek suaugusieji, tiek vaikai bei paaugliai susipažįsta su „Ruta“ ir „Reiki“ simboliu ir jo reikšme.
Nusprendę mokytis Reiki meno, Reiki Mercar I pakopoje dirbame pagal šį mokymo planą:
I DIENA:
Susipažinsite su Reiki istorija, metodais ir praktika, moksliniu Reiki metodo pagrindimu ir mokslinio tyrimo rezultatais.
Išsiaiškinsime žmogaus anatomiją, subtiliųjų kūnų hierarchiją ir Reiki energijos poveikį, kaip mes „nusirengiame savo kūnus”?
Sužinosite „Ruta“ ir „Reiki“ hieroglifo simbolių reikšmes, Reiki kanalo atvėrimo kodą.
Išmoksite nusipiešti septynių takų energetinį čakrinį labirintą, keliaudami juo susipažinsime su kiekviena čakra išsamiau ir jos poveikiu žmogui.
Kaip mes užblokuojame energinius centrus – čakras? Kaip atsiranda energiniai kamščiai čakrose?
Čakrų aktyvinimas per labirinto terapiją, čakrų harmonizavimo meditacija.
21 dienos praktika su čakromis, individualus Reiki Mercar praktiko darbas po Reiki iniciacijos.
Reiki kanalo atvėrimo iniciacija.
Pasirengimas Reiki seansui.
Paaiškinsiu ir parodysiu išsamų viso kūno gydymą. Kokios rankų padėtys ir kokius negalavimus gydo, kokius organus veikia bei harmonizuoja. Kokie pojūčiai patiriami rankose ir ką jie reiškia.
Išmoksite gydyti save. Reiki seansas sau. Praktika.
Susipažinsite su greituoju gydymu. Atliksite praktiką namų darbus.
II - III DIENOMIS:
Namų darbų aptarimas.
Išmoksite gydyti kitą asmenį. Išmoksite auros išlyginimo. Atliksite praktiką su bendraminčiu.
Išmoksite valyti savo darbo ir namų erdvę.
Išmoksite, kaip elgtis su gyvūnais, augalais ir savo aplinka (daiktais, maistu, kosmetika, medikamentais) bei situacijomis.
Išmoksite būti meilės ir šviesos Reiki kanalu visą dieną.
Širdies čakros atvėrimo iniciacija.
Išmoksime dalintis besąlygine meile, daug kartų stipriai apkabinti.
MOKYMAMS TURĖTI:
Sąsiuvinį užrašams.
Savo užkandžius, vandenį, arbatą ar kavą, kurią grukšnosite mokymų metu savo namuose
Gerą nuotaiką ir didžiulį norą mokytis.
MOKYMŲ METU
Mokymų metu atliksite praktines užduotis ir namų darbus. Dalinsitės savo potyriais. Gausite metodinę medžiagą.
Mokymų metu galėsite įsigyti mano knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“ už 12 EUR. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai.
Mokymų pabaigoje sertifikatų įteikimas.
REIKI MERCAR PRAKTIKŲ TOBULĖJIMAS PO MOKYMŲ
Reiki Mercar praktikai turi galimybę būti Facebook Rūta Reiki Mercar grupės nariais https://www.facebook.com/groups/820736351377316/
.
Gilinti žinias praktiniuose seminaruose, kurie organizuojami vieną kartą per mėnesį. Reiki Mercar praktikams taikomos nuolaidos.
Prisijungti prie Rūta Reiki Mercar Reiki Rato grupės, darant Jaunaties ir Pilnaties praktikas.
Turėti nuolatinį ryšį su Mokytoju ir kitais Reiki Mercar praktikais, organizuojamuose viešuose nemokamuose renginiuose, Reiki žinioms ir praktikai tobulinti.
Vieną kartą per mėnesį susitikti, atlikti praktikas ir meditaciją, užduoti klausimus ir dalintis savo potyriais ir patirtimi su manimi ir kitais Reiki Mercar praktikais, dirbančiais Lietuvoje ir užsienyje Virtualiame Reiki Mercar Rate per Zoom konferencijos programą.
REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
Reiki Mercar I pakopos mokymų kaina: 180 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, dvi iniciacijos ir diplomas.
Rūtos Reiki Mercar praktikams pageidaujantiems atnaujinti žinias (su iniciacijomis, praktinė mokymo medžiaga, be diplomo) kaina: 90 EUR.
Mokymų sumą 180 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
MOKYMŲ VIETA
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
MOKYMUS VEDA
Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (10 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (7 metai).
Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (8 metai), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (6 metai).
Reiki seansai ir mokymas
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2012 m. yra Reiki Mercar Meistrė Mokytoja. Nuo 2013 m. Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2010 m. yra Reiki Meistrės, Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Olgos Potiomkinos mokinė. Rūta mėgaujasi darbu su energija, kurios yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė ir psichinių kanalų dovanos, kad padėtų intuityviai nustatyti pagrindinę priežastį, laikančią asmenis prie pasikartojančių gyvenimo ar sveikatos situacijų. Rūtos parengti Reiki Mercar praktikai, meistrai-gydovai skleidžia Reiki šviesą Lietuvoje, Ukrainoje, Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nuo savo darbo pradžios Rūta yra parengusi Reiki Mercar I pakopos praktikų – 76, Reiki Mercar II pakopos praktikų – 45, Reiki Mercar III pakopos Meistrų – gydovų – 20. Ji yra autorė knygos „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“.
Išsilavinimas
Rūta Janulevičienė gimė ir mokinosi Kaune. Baigė Kauno Technologijų Universitetą ir įgijo Bakalauro diplomą Biznio Administravime. Mokslus tęsė Danijoje. Aalborgo Universitete (Danija) įgijo Tarptautinio Biznio Vadybos Programos Diplomą ir Magistro laipsnį Ekonomikoje ir Biznio Administravime.
Tarptautinė ir nacionalinė darbinė patirtis
Rūta Janulevičienė yra profesionali projektų vadovė su daugiau nei 15 metų projektų rengimo, įgyvendinimo srityje (socialinės atskirties grupėms: nuteistiesiems, neįgaliesiems, asmenims priklausomiems nuo narkotikų ir alkoholio ir t.t.). Turinti 6 metų patirtį praktinių seminarų vedimo srityje.
Nuo studijos laikų dirbo įvairiuose organizacijose, Jungtinių Tautų Būstinėje, Niujorke, JAV, Tarptautiniame Prekybos Centre prie Jungtinių Tautų ir Pasaulinio Prekybos Centro, Ženevoje, Šveicarijoje, Kalėjimų departamente prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Jungtinių Tautų Narkotikų ir Nusikaltimų projekto biure Baltijos šalims, Jungtinių Tautų Vystymo Programoje, Lietuvoje, UAB Vadybos ir Psichologijos Institute ir pagal individualios veiklos pažymėjimą. 2018 m. vasario 14 d. įsteigė VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutą“. Ji yra šios organizacijos steigėja ir direktorė.
Tarptautinė ir nacionalinė visuomeninė veikla
Reiki sritis
2018 m. birželio 27 d. Lietuvos Sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų organizuotame Reiki komiteto susirinkime buvo išrinkta Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja.
Tarptautinė ir nacionalinė Labirintų švietimo ir atstovavimo veikla
Nuo 2012 m. Rūta Janulevičienė yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė. Nuo 2017 m. Tarptautinė Labirintų organizacija paskyrė Rūtą Janulevičienę regionine Europos ambasadore Lietuvai! Savo asmeniniame darbe su klientais ir grupėmis naudoja labirinto terapiją kaip streso mažinimo ir gyvenimo kokybę gerinančią priemonę. Nuo 2019 m. Rūta nusprendė imtis Europos regioninio atstovo ryšių vaidmens, nes Reiki Mercar Meistrė Mokytoja rūpinasi ne tik savimi, savo šeima, draugais ir klientais, bet taip pat planetos ir visų gyvų būtybių sveikata bei gerove. Šios pareigos yra neapmokamas. Tai mano savanoriškas prisidėjimas, garsinant ir atstovaujant Lietuvą! Nuo 2017 m. anglų kalba veda praktinius seminarus „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“, „Kaip mylėti save ir būti laimingam?“ amerikiečiams Tarptautinės Labirintų organizacijos metiniuose renginiuose. 2018 m. spalio 5-7 d. Tarptautinės labirintų organizacijos kvietimu Rūta buvo pranešėja plenarinėje diskusijoje šventiniame dvidešimtajame metiniame renginyje, kuris vyko Čikagoje. Diskusijos metu su kitais pranešėjais dalinosi savo darbo patirtimi ir pavyzdžiais, kaip labirintai unikaliais būdais patenkina šiuolaikinės visuomenės poreikius. 2019 m. spalio 18-20 d. Tarptautinė labirintų organizacija konkurso būdu atrinko pristatyti Rūtos darbą su nuteistaisiais, vedant savanoriškus praktinius Savęs pažinimo seminarus Šiaulių tardymo izoliatoriuje, Vašingtone, JAV. Nuo 2020 m. Rūta Janulevičienė išrinkta į Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių Valdybą.
Tarptautinė ir nacionalinė psichodramos veikla
Nuo 2015 m. Rūta yra psichodramos praktikė ir Lietuvos psichodramos draugijos narė. Šio meno mokinasi Lietuvos psichodramos draugijoje. 2019 m. rugsėjo 20-22 d. Europos psichodramos asociacija, kuri bendradarbiauja su Lenkijos psichodramos institutu konkurso būdu priemė ir pakvietė į 15-tą Tarptautinę konferenciją „Pokyčių sparnai“, kurioje Rūta Janulevičienė skaitė pranešimą pavadinimu „Širdies kelionė: Randant bendrą pagrindą darbe su nuteistaisiais ir probojamaisiais, panaudojant psichodramos metodą, labirinto terapiją Lietuvoje“.
2013 – 2015 m. Rūta Janulevičienė yra įgyvendinto Panevėžio apygardos probacijos tarnybos ES projekto „Psychodrama and creative education in prison“ (liet. Psichodrama ir kūrybiškumo lavinimas kalėjimuose) koordinatorė ir savanorė.
Lietuvos ir užsienio žiniasklaida parengė straipsnių ir susitikimų. Išsamiai galite susipažinti https://www.rutareiki.com/ziniasklaida-apie-man