REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. LAPKRIČIO MĖNESĮ

2022 11 03 17:30 iki 19:30 val. kviečiu jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį. Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite.
* Suprasti, susipažinti ir praktikuoti įvarius Reiki energijos siuntimo per atstumą gydymo variantus.
* Visiškai prisijunkti prie savo sielos kelionės ir pasiekti didesnį savo gyvenimo tikslo aiškumą.
* Jaustis ramesniems ir geriau suvokti savo emocijas ir mintis.

* Ugdyti ir praktikuoti laimės įprotį ir susitelkti į teigiamus rezultatus.
* Kasdien suvokti, aptikti ir Reiki energijos pagalba gydyti savo ir kitų negalavimus.
* Užduoti sau svarbius klausimus ir išgirsti savo vidinę išmintį, priimant asmeninius sprendimus.
* Sustiprinti ryšį su Reiki ir sustiprinti savo, draugų ir šeimos gydymą.
* Atrasti blokus savo čakrų sistemoje ir subalansuoti savo subtilius energijos kelius.
* Supratę ir priėmę tai leis jums…
* Reiki energijos pagalba veiksmingai gydyti save, draugus ir šeimą.
* Jaustis labiau pasitikinčiu savimi, energingesniu ir susikaupusiu.
* Atgauti ryšį tarp savęs, savo tikslo ir jus supančio pasaulio jausmą.
* Tęskite Reiki kelionę užsiregistruodami į kitą etapą, Reiki Mercar II pakopos mokymus, po kurių galėsite siūlyti savo paslaugas visuomenei.
* Ką apie Reiki Mercar II pakopos mokymus sako Reiki Mercar Gydovai?
* Emos, Reiki Mercar II pakopos gydovės iš Danijos pasidalinimas apie Reiki Mercar I ir Reiki Mercar II pakopos mokymus, prašyčiau žr. nuorodą https://youtu.be/NcgvCZQ6Vlk
*Kay Whipple, Reiki Mercar II pakopos gydovės iš JAV pasidalinimas apie Reiki Mercar II pakopos mokymus (anglų kalba), prašyčiau žr. nuorodą
https://youtu.be/ymiIw2_dX0U
* Kokią naudą Reiki Mercar mokymai ir Reiki energija suteikė Samantai, Reiki Mercar II pakopos gydovei iš Lietuvos?
* Samanta nuoširdžiai susimąstė ir pasidalino, kad “šie mokymai jai davė gilesnį savęs kaip asmenybės pažinimą. Tu labiau giliniesi į save, į ką atkreipti dėmesį, kad susigrąžinti harmoniją ir balansą. Suteikė galimybę išsigydyti pačiai, padėti kitiems ir siusti gydančią energiją per atstumą savo artimiesiems. Reiki simbolių pagalba (mes susipažįstame su 13 Reiki simbolių) galiu ne tik gydyti bet ir apsaugoti save energetiškai. Šis Reiki Mercar II pakopos mokymas padėjo praplėsti mano pasaulėžiūrą apie pasaulį ir energijas. Mokymasis pas Ruta Reiki Mercar pradedant Reiki Mercar I pakopa, dabar Reiki Mercar II pakopa padėjo man suprasti savo talentus ir potenciales galimybes.”
Nuo 2015 m. baigė Reiki Mercar Gydovo II Pakopą baigė 62 Gydovai. Reiki atveria duris į naujus dalykus, apie kuriuos net nesvajojame, ir suteikia prieigą prie tyriausios besąlyginės meilės. Jeigu siekiate išmokti naudotis Šviesos Reiki simboliais, gydant save ar kitus, siusti Reiki energiją per atstumą, patirti naujų dalykų savo gyvenime apie kuriuos svajojate, kviečiu mokytis Reiki Mercar II pakopą.
Naudodamasi savo Reiki Mercar Meistrės Mokytojos Olgos Potiomkinos, netradicinės Reiki mokyklos įkūrėjos Estijoje mokymu ir savo, kaip Reiki Mercar Meistrės Mokytojos mokymu, moksline Reiki gydymo patirtimi ir praktika, sukūriau šį kursą, siekdama išmokyti ir suteikti jums galių gyventi visavertį gyvenimą, giliai suvokiant ir praktiškai, taikant šį nuostabų dalyką.
Reiki Mercar Gydovo II pakopoje susipažinsite su 13 arba 14 Reiki simbolių ir jų naudojimo taisyklėmis. Mokymų metu susipažinsite, mokysitės ir panaudosite praktikoje šiuos Reiki simbolius:
* Dr. Dr. Mikao Usui simboliai (trys simboliai).
* Fair Dragon simboliai (šeši simboliai).
* Mercar linijos simboliai (keturi simboliai).
* Jei ateinate mokytis iš kitos Reiki mokyklos, mokysitės Ruta Reiki Mercar linijos simbolį (vienas simbolis). Šie simboliai naudojami ir tiesioginio, ir nuotolinio Reiki seanso metu, siunčiant Reiki energiją sau, kitiems, Žemei Motinai, gamtai, gyvūnams, valant erdvę, pakraunant maistą, daiktus, vandenį ir dirbant su situacijomis. Reiki Mercar Gydovo II pakopos iniciacijoje visi simboliai yra įvedami į informacinę mokinio erdvę. Įvedimas daro juos tikrais ir veiksmingais įrankiais gydovo rankose.
* Reiki Mercar Gydovas II pakopoje - žmogus, kuris gali gydyti rankų prisilietimu ir nuotoliniu būdu.
REIKI MERCAR GYDOVO II PAKOPOS MOKYMŲ PROGRAMA
•Trumpa apžvalga. Kausimai. Atsakymai.
•Reiki Mercar mokymo sistema.
•Kam skirta Reiki Mercar Gydovo II pakopa?
•Kas yra Reiki Mercar Gydovas II pakopoje?
•Mokslinis pagrindimas
•Reiki simboliai ir jų reikšmė.
Reiki simbolių taikymas:
* Dr. Mikao Usui simboliai:
* HON ŠA ZE ŠO NEN simbolis. Praktika
* SEI HE KI simbolis. Praktika
* ČO KU REI simbolis. Praktika.
* Pažintis su simboliu ČO KU REI simboliu mandalos pagalba
* Žalioji Tara susipažinimui su ČO KU REI simboliu STUPA ir žmogaus kūnas
* Fair Dragon linijos simboliai ir jų praktika. Iš viso šeši simboliai.
* Penkių Reiki simbolių apibrėžimas pagal Tibeto Budizmą
* Mercar linijos simboliai ir jų praktika. Iš viso keturi simboliai.
•Reiki energijos siuntimas.
•Siuntimas Reiki energijos kvėpavimo pagalba.
•Reiki siuntimas per atstumą kitam asmeniui. Praktika.
•Siuntimas Reiki energijos į savo praeitį.Praktika.
•Siuntimas Reiki energijos į savo dabartį. Praktika.
•Siuntimas Reiki energijos į savo ateitį. Praktika.
•Holistinis Žemės Motinos gydymas per atstumą. Praktika.
•Kasdieninė praktika.
•Reiki II pakopos simbolių naudojimas sau, klientui ir siunčiant Reiki energiją per atstumą.
•Reiki II pakopos simbolių naudojimas, gydant gyvūnus ir augalus.
•Reiki II pakopos simbolių naudojimas, valant namus nuo negatyvios energijos.
•Reiki II pakopos simbolių naudojimas, rengiant gydomąjį vandenį.
•Reiki II pakopos simbolių naudojimas, pakraunant talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt.
•Reiki II pakopos simbolių naudojimas, darbas su situacijomis. Praktika.
REIKI MERCAR II PAKOPOS INICIACIJA
•Diplomų įteikimas.
MOKYMOSI LAIKAS: Reiki Mercar II pakopos mokymosi laikas: Startuojame 2022 11 03 nuo 17:30 iki 19:30 val. per Zoom Konferencijos programą. Tolimesnius mokymosi laikus derinsime pirmo susitikimo metu.
Užsiregistravusiems Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai. Jeigu Jums šie mokymosi laikai netinka galime tartis kitus laikus. Jeigu pageidaujate mokytis, atvykstant į mokymų vietą, susisiekite su manimi dėl individualaus mokymosi laiko.
MOKYMAMS TURĖTI:
• Sąsiuvinį užrašams.
• Įsigyti mano išleistą knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai.
• Savo užkandžius, vandenį, arbatą ar kavą, kurią grukšnosite mokymų metu savo namuose arba atvykus į mokymų vietą.
• Gerą nuotaiką ir didžiulį norą mokytis.
MOKYMŲ METU:
• Mokymų metu atliksite praktines užduotis ir namų darbus.
• Dalinsitės savo potyriais.
• Gausite metodinę medžiagą.
• Mokymų pabaigoje diplomo įteikimas.
REIKI MERCAR PRAKTIKŲ TOBULĖJIMAS PO MOKYMŲ: Reiki Mercar praktikai turi galimybę būti Facebook Rūta Reiki Mercar grupės bendruomenės nariais.
* Gilinti žinias praktiniuose seminaruose, kurie organizuojami vieną kartą per mėnesį. Reiki Mercar praktikams taikomos nuolaidos.
* Turėti nuolatinį ryšį su Mokytoju ir kitais Reiki Mercar praktikais, organizuojamuose viešuose nemokamuose renginiuose, Reiki žinioms ir praktikai tobulinti.
REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
• Reiki Mercar II pakopos mokymų kaina: 220 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, Reiki iniciacija ir diplomas.
• Rūtos Reiki Mercar praktikams pageidaujantiems atnaujinti žinias (su iniciacija, praktine mokymo medžiaga, be diplomo) kaina: 110 EUR.
• Mokymų sumą 220 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
•Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
•Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
•Mokymų suma, neskaidoma į dalis, o mokama pilna.
•Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
MOKYMŲ VIETA:
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
MOKYMUS VEDA:
* Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (12 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (9 metai). Veriditas apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos Regioninė ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (10 metų), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (8 metai).
* Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2012 m. yra Reiki Mercar Meistrė Mokytoja. Nuo 2013 m. Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2010 m. yra Reiki Meistrės, Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Olgos Potiomkinos mokinė. Olga Potiomkina įkūrė Reiki Mercar mokyklą Taline, Estijoje.Rūta mėgaujasi darbu su energija, kurios yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė ir psichinių kanalų dovanos, kad padėtų intuityviai nustatyti pagrindinę priežastį, laikančią asmenis prie pasikartojančių gyvenimo ar sveikatos situacijų. Rūtos parengti Reiki Mercar praktikai, meistrai-gydovai skleidžia Reiki šviesą Lietuvoje, Ukrainoje, Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.Nuo savo darbo pradžios Rūta yra parengusi Reiki Mercar I pakopos praktikų – 103, Reiki Mercar II pakopos praktikų – 62, Reiki Mercar III pakopos Meistrų – gydovų – 61. Reiki Mercar Meistrų - Mokytojų - 2. Ji yra autorė knygos „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Išsilavinimas: Rūta Janulevičienė gimė ir mokinosi Kaune. Baigė Kauno Technologijų Universitetą ir įgijo Bakalauro diplomą Biznio Administravime.Mokslus tęsė Danijoje. Aalborgo Universitete (Danija) įgijo Tarptautinio Biznio Vadybos Programos Diplomą ir Magistro laipsnį Ekonomikoje ir Biznio Administravime. Tarptautinė ir nacionalinė darbinė patirtis:Rūta Janulevičienė yra profesionali projektų vadovė su daugiau nei 18 metų projektų rengimo, įgyvendinimo srityje (socialinės atskirties grupėms: nuteistiesiems, neįgaliesiems, asmenims priklausomiems nuo narkotikų ir alkoholio ir t.t.). Turinti 8 metų patirtį praktinių seminarų vedimo srityje. Nuo studijos laikų dirbo įvairiuose organizacijose, Jungtinių Tautų Būstinėje, Niujorke, JAV, Tarptautiniame Prekybos Centre prie Jungtinių Tautų ir Pasaulinio Prekybos Centro, Ženevoje, Šveicarijoje, Kalėjimų departamente prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Jungtinių Tautų Narkotikų ir Nusikaltimų projekto biure Baltijos šalims, Jungtinių Tautų Vystymo Programoje, Lietuvoje, UAB Vadybos ir Psichologijos Institute ir pagal individualios veiklos pažymėjimą. 2018 m. vasario 14 d. įsteigė VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutą“. Ji yra šios organizacijos steigėja ir direktorė. Tarptautinė ir nacionalinė visuomeninė veikla:Reiki sritis 2018 m. birželio 27 d. Lietuvos Sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų organizuotame Reiki komiteto susirinkime buvo išrinkta Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja. Tarptautinė ir nacionalinė Labirintų švietimo ir atstovavimo veikla: Nuo 2012 m. Rūta Janulevičienė yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė. Nuo 2017 m. Tarptautinė Labirintų organizacija paskyrė Rūtą Janulevičienę regionine Europos ambasadore Lietuvai! Savo asmeniniame darbe su klientais ir grupėmis naudoja labirinto terapiją kaip streso mažinimo ir gyvenimo kokybę gerinančią priemonę. Nuo 2019 m. Rūta nusprendė imtis Europos regioninio atstovo ryšių vaidmens, nes Reiki Mercar Meistrė Mokytoja rūpinasi ne tik savimi, savo šeima, draugais ir klientais, bet taip pat planetos ir visų gyvų būtybių sveikata bei gerove. Šios pareigos yra neapmokamas. Tai mano savanoriškas prisidėjimas, garsinant ir atstovaujant Lietuvą! Nuo 2017 m. anglų kalba veda praktinius seminarus „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“, „Kaip mylėti save ir būti laimingam?“ amerikiečiams Tarptautinės Labirintų organizacijos metiniuose renginiuose. 2018 m. spalio 5-7 d. Tarptautinės labirintų organizacijos kvietimu Rūta buvo pranešėja plenarinėje diskusijoje šventiniame dvidešimtajame metiniame renginyje, kuris vyko Čikagoje. Diskusijos metu su kitais pranešėjais dalinosi savo darbo patirtimi ir pavyzdžiais, kaip labirintai unikaliais būdais patenkina šiuolaikinės visuomenės poreikius. 2019 m. spalio 18-20 d. Tarptautinė labirintų organizacija konkurso būdu atrinko pristatyti Rūtos darbą su nuteistaisiais, vedant savanoriškus praktinius Savęs pažinimo seminarus Šiaulių tardymo izoliatoriuje, Vašingtone, JAV. Nuo 2020 m. Rūta Janulevičienė išrinkta į Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių Valdybą. 2021 m. Tarptautinės labirintų organizacijos metinėje konferencijoje buvo viena iš Plenarinės sesijos pranešėjų apie labirintų panaudojimą kalėjimuose JAV, Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje. Tarptautinė ir nacionalinė psichodramos veikla:Nuo 2015 m. Rūta yra psichodramos asistentė ir Lietuvos psichodramos draugijos narė. Šio meno mokinasi Lietuvos psichodramos draugijoje. 2019 m. rugsėjo 20-22 d. Europos psichodramos asociacija, kuri bendradarbiauja su Lenkijos psichodramos institutu konkurso būdu priemė ir pakvietė į 15-tą Tarptautinę konferenciją „Pokyčių sparnai“, kurioje Rūta Janulevičienė skaitė pranešimą pavadinimu „Širdies kelionė: Randant bendrą pagrindą darbe su nuteistaisiais ir probojamaisiais, panaudojant psichodramos metodą, labirinto terapiją Lietuvoje“. 2013 – 2015 m. Rūta Janulevičienė yra įgyvendinto Panevėžio apygardos probacijos tarnybos ES projekto „Psychodrama and creative education in prison“ (liet. Psichodrama ir kūrybiškumo lavinimas kalėjimuose) koordinatorė ir savanorė. Lietuvos ir užsienio žiniasklaida parengė straipsnių ir susitikimų.