Reiki Mercar II pakopos mokymai Airijoje

2017 m. Rugsėjo 17 – 25 d.  grįžau iš vienos savaitės viešnagės Monaghan, Airijoje. Man buvo garbė būti Airijos žemėje, ypatingai Monaghan.

Jos metu vedžiau Reiki Mercar II pakopos mokymus ir į šį meną inicijavau Astą Katiliauskienę į Reiki Mercar II pakopos praktikus. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pasidalinti savo žiniomis ir atlikti Reiki seansus žmonėms, kuriuos jie užsisakė iš anksto. Džiaugiuosi, kad Reiki šviesa jau dega Monaghan. Reiki šviesos fakelas Astos rankose ir aš tikiu, kad ji išpildys žmonių lūkesčius ir kad jie liks patenkinti jos atliekamais Reiki seansais.

Rūta Reiki Mercar vizija yra skleisti Reiki šviesą Lietuvoje ir užsienyje per Reiki ir savęs pažinimo mokymus, atlikti Reiki seansus ir dalyvauti įvairiuose projektuose. 

Asta, aš tikiu, kad tu turi potencialą kaip būsima Reiki Mercar Meistrė prisidėdama prie Rūtos Reiki Mercar sėkmingos vizijos įgyvendinimo Monaghan. 

Aš esu labai dėkinga už operatyviai ir labai puikiai parengtą kiekvienos dienos darbotvarkę ir susitikimus bei mano viešnagę Airijoje. Širdingiausias Ačiū tau ir tavo dideliai ir nuostabiai šeimai. 

Jei manęs reikės aš būtinai atvyksiu.