Reiki Mercar II pakopos mokymai lapkričio mėnesį Kaune

Lapkričio 22-23 d.  (11:00 val. pradžia) kviečiame į Reiki Mercar Gydovo II pakopos mokymus skirtus Reiki Mercar I pakopos ir Reiki I pakopos praktikams, priklausantiems kitoms Reiki mokykloms. Reiki praktikavę ne mažiau kaip tris mėnesius.

Seminaro metu išmoksite naudotis ne tik trimis dr. Mikao Usui simboliais, bet ir šešiais Fair Dragon linijos simboliais ir keturiais Mercar linijos simboliais, kurie padeda gydyti ir siųsti Reiki energiją sau ar klientui per atstumą. Mokymuose išmoksite naudoti minėtus simbolius gydant gyvūnus ir augalus; valant darbo ir namus erdvę nuo negatyvios energijos; pasirengiant gydomąjį vandenį; panaudojant simbolius gyvenimiškose situacijose; pakraunant talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt.  Reiki Mercar II pakopos gydovas – žmogus, kuris gali gydyti rankų prisilietimu ir nuotoliniu būdu. Šie mokymai reiškia kur kas gilesnį savo praktinės patirties suvokimą ir dvasinį bei asmeninį tobulėjimą.

Su mokymų programa galite susipažinti skiltyje Reiki mokymai ir pakopos:
http://www.rutareiki.com/reiki-mercar-gydovo-ii-pakopa

Reiki Mercar II pakopos mokymų kaina: 150 EUR. 
Jeigu susidomėjote prašau registruotis į mokymus iš anksto šiuo el. paštu: rutareiki@mail.com nurodant savo vardą, pavardę ir pageidautiną seminaro datą arba registruotis telefonu + 370 6 16 11447
Mokymai vyks lapkričio 22-23 d. Lapkričio 24 d. – Praktika. 
Mokymai vyksta ir individualiai dėl laiko prašau tartis iš anksto.
Mokymai vyksta su pertraukomis. Užkandžius atsinešame patys.
Vieta: Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno raj. Lietuva.
Mokymus veda Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja Rūta Janulevičienė. 
Pasilieku teisę programą keisti, papildant naujomis temomis.