Reiki Mercar II pakopos mokymai lapkričio mėnesį Kaune

2018 m. Lapkričio 15-16 d. 18:00-22:00 val. Kviečiame mokytis Reiki Mercar Gydovo II pakopą. Reiki Mercar Gydovo II pakopos mokymai skirti Reiki Mercar I pakopos praktikams ir Reiki I pakopos praktikams, priklausantiems kitoms Reiki mokykloms, Reiki praktikavusiems ne mažiau kaip tris mėnesius.

Reiki Mercar Gydovas II pakopoje - žmogus, kuris gali gydyti rankų prisilietimu ir nuotoliniu būdu.

Nusprendę mokytis Reiki meno, Reiki Mercar II pakopoje dirbame pagal šį mokymo planą:

I DIENA:

 • Susipažinimo ratas. Klausimai ir atsakymai.

Reiki Mercar Gydovo II pakopoje praktikai supažindinami su 13 Reiki simbolių ir jų naudojimo taisyklėmis. Esu netradicinės Reiki linijos Meistrė Mokytoja, todėl mokymų metu mokomės:

 • Dr. Dr. Mikao Usui simbolių (3).
 • Fair Dragon simbolių (6).
 • Mercar linijos simbolių (4).
 • Jei žmogus ateina mokytis iš kitos Reiki mokyklos, mokosi Ruta Reiki Mercar linijos simbolio (1).
  Šie simboliai naudojami ir tiesioginio, ir nuotolinio Reiki seanso metu. 
 • Gydymas kito žmogaus per atstumą. Atliksite praktiką.
 • Holistinis Žemės Motinos gydymas per atstumą. Atliksite praktiką.
 • Giminės karmos apvalymo ritualas. Namų darbai.

II DIENA:

 • Aptarimo ratas. Klausimai ir atsakymai.

Mokymuose išmoksite naudoti minėtus simbolius:

 • Gydant gyvūnus ir augalus.
 • Valant darbo ir namus erdvę nuo negatyvios energijos.
 • Pasirengiant gydomąjį vandenį.
 • Naudojant simbolius gyvenimiškose situacijose.
 • Harmonizuojant energetinius centrus (čakras), karmos valymui ir mentalinei terapijoje.
 • Pakraunant talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt.
 • Iniciacija. Reiki Mercar Gydovo II pakopos iniciacijoje visi simboliai yra įvedami į informacinę mokinio erdvę. Įvedimas daro juos tikrais ir veiksmingais įrankiais gydovo rankose.
 • Sertifikatų įteikimas.

Į MOKYMUS ATSIVEŽTI:

 • Sąsiuvinį užrašams.
 • Užkandžius
 • Gerą nuotaiką ir didžiulį norą mokytis.

MOKYMŲ METU

 • Mokymų metu atliksite praktines užduotis ir namų darbus. Dalinsitės savo potyriais. Gausite metodinę medžiagą. 
 • Mokymų metu galėsite įsigyti mano knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“ už 12 EUR. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai.
 • Mokymų pabaigoje sertifikatų įteikimas.

REIKI MERCAR PRAKTIKŲ TOBULĖJIMAS PO MOKYMŲ

 • Reiki Mercar praktikai turi galimybę būti Facebook Rūta Reiki Mercar grupės nariais https://www.facebook.com/groups/820736351377316/.
 • Gilinti žinias praktiniuose seminaruose, kurie organizuojami vieną kartą per mėnesį. Reiki Mercar praktikams taikomos nuolaidos.
 • Prisijungti prie Rūta Reiki Mercar Reiki Rato grupės, darant Jaunaties ir Pilnaties praktikas.
 • Turėti nuolatinį ryšį su Mokytoju ir kitais Reiki Mercar praktikais, organizuojamuose viešuose nemokamuose renginiuose, Reiki žinioms ir praktikai tobulinti.

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
Reiki Mercar II pakopos mokymų kaina: 150 EUR
. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, dvi iniciacijos ir diplomas.
Rūtos Reiki Mercar praktikams pageidaujantiems atnaujinti žinias (su iniciacijomis, praktinė mokymo medžiaga, be diplomo) kaina: 75 EUR.
Mokymų sumą 150 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. 
Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.

MOKYMŲ VIETA 

VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.

MOKYMUS VEDA

Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (8 metai), darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (6 metai). 

Nuo 2012 m. esu Reiki Mercar Meistrė Mokytoja. Nuo 2013 m. Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2010 m. esu Reiki Meistrės, Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Olgos Potiomkinos mokinė. 2002 m. Olga Patiomkina įkūrė netradicinę Reiki liniją Mercar ir yra Mercar Meistrė Mokytoja. Tai reiškia, kad aš esu netradicinės Reiki mokyklos atstovė, Olgos Patiomkinos mokinė, tęsianti jos darbą Lietuvoje. Jos mokykloje buvau išmokyta naudotis daugiau nei 30 Reiki simbolių, kurie priklauso linijai Mercar, Fair Dragon, Angelų šviesos ir Archangelų šviesos linijoms. Ruta Reiki Mercar linijoje jau turime ir savo simbolių, naudojamų asmeninėje ir darbo praktikoje. Iš savo asmeninės darbo praktikos su klientais ir mokslinio tyrimo „Kineziterapijos ir Reiki metodo poveikis sergančiųjų išsėtine skleroze gyvenimo kokybei, depresijai ir nuovargiui“, atlikto kartu su Klaipėdos universitetu, galiu teigti, kad Reiki išgijimo stebuklai vyksta pasitelkiant į pagalbą Reiki simbolius. Jie yra raktas šios holistinės terapijos sistemos energijai siųsti.

2018 m. vasario 14 d. įsteigiau VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutą“. Esu šios organizacijos steigėja ir direktorė. 

Norėčiau pasidžiaugti, kad per tokį trumpą laiką jau turiu Reiki Mercar praktikų, kurie skleidžia Reiki šviesą Lietuvoje ir užsienyje. Per savo darbo metus, esu parengusi Reiki Mercar I pakopos praktikų – 54. Reiki Mercar II pakopos praktikų – 22, Reiki Mercar III pakopos Meistrų – gydovų  – 8. 

2018 m. birželio 27 d. Lietuvos Sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų organizuotame Reiki komiteto susirinkime buvau išrinkta Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja. 

Nuo 2012 m. esu labirintų puoselėtoja, todėl praktiniuose seminaruose dalyviai turi galimybę išbandyti ir spręsti praktines užduotis labirinte. Savo asmeniniame darbe su klientais ir grupėmis naudoju labirinto terapiją kaip streso mažinimo ir gyvenimo kokybę gerinančią priemonę. Nuo 2017 m. Tarptautinė labirintų organizacija paskyrė mane regionine Europos ambasadore Lietuvai. Šios pareigos yra neapmokamos. Tai mano savanoriška veikla, garsinant ir atstovaujant Lietuvai! Nuo 2017 m. vedu praktinius seminarus „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“, „Kaip mylėti save ir būti laimingam?“ amerikiečiams Tarptautinės Labirintų organizacijos metiniuose renginiuose. 2018 m. spalio 5-7 d. Tarptautinės labirintų organizacijos kvietimu būsiu pranešėja plenarinėje diskusijoje šventiniame dvidešimtajame metiniame renginyje, kuris vyks Čikagoje. Diskusijos metu su kitais pranešėjais dalinsiuosi savo darbo patirtimi ir pavyzdžiais, kaip  labirintai unikaliai patenkina šiuolaikinės visuomenės poreikius. 

Lietuvos ir užsienio žiniasklaida parengė straipsnių ir susitikimų apie mane. Išsamiai galite susipažinti https://www.rutareiki.com/ziniasklaida-apie-mane