REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. SPALIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2022 m. spalio 10 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. ir 2022 m. spalio 14 d. nuo 19:00 iki 21:00 val.
Pirmo susitikimo metu kartu derinsime tolimesnes mokymosi datas. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius. Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.
* Kas yra Reiki energija Ryčiui, Reiki Mercar III pakopos Gydovui-Meistrui iš Didžiosios Britanijos?
* Reiki yra energijos gydymas. Prasiplėtė sąmoningumas, mąstymas ir gebėjimas gydyti save ir kitus, nes Reiki energiją jaučiu kaip pliūpsnį ar šviesos bangas. Siekiu padėti sveikatintis kitiems Lietuvoje ir užsienyje.

* Kokią naudą Reiki Mercar III pakopos mokymai davė Linai? Dalinuosi jos mintimis:
* ”Man Reiki Mercar III pakopų mokymai davė didesnį ir platesnį supratimą apie Reiki gydymo metodą. Reiki - tai mano gyvenimo filosofija. Tai labai plati sfera. Jos ištakos yra gilioje senovėje, tačiau Reiki gydymo metodą galima pagrįsti moksliškai. Reiki energija mane ir mano artimuosius veikia teigiamai, pozityviai. Reiki yra tai ko aš ieškojau daug metų ir radau daug atsakymų į savęs pažinimą. Pabaigus Reiki Mercar III pakopą įgijau daugiau pasitikėjimo savimi, žinojimo, kad einu teisingu keliu.”
* Kokią naudą Reiki Mercar III pakopos mokymai davė Rūtai? Dalinuosi jos mintimis:
* ”Man Reiki energija - tai Šviesa, leidžianti kurti, gydyti ir patirti gyvenimą kitaip.
Reiki Mercar III pakopa buvo nuostabi patirtis suteikusi ramybės, išminties ir naujų galimybių”.

Nuo 2015 m. Reiki Mercar Gydovo Meistro III Pakopą baigė 59 Gydovai Meistrai. Jeigu siekiate sustiprinti Reiki energijos gydymo kanalą ir priartėti prie universalios šviesos energijos šaltinio, praplėsti savo gydymo galimybes kviečiu mokytis Reiki Mercar III pakopą. Nusprendę mokytis Reiki meno, Reiki Mercar Meistro - Gydovo III pakopoje dirbame pagal šį mokymo planą:
I DIENA:
• Susipažinimo ratas. Klausimai ir atsakymai.
• Mokymuose susipažinsite su Vandenio epocha ir dvasinėmis planetos čakrų vietomis.
• Reiki Mercar Gydovo III pakopoje praktikai supažindinami su 36 Reiki simboliais: *Planetos gydymo simboliai (Fair Dragon linijos simboliai) (3). Naudoti minėtus simbolius siunčiant Reiki energiją Žemei Motinai ir dirbant su situacijomis. Atliksime tam skirtas meditacijas meditaciniame rate.
* Angelų šviesos simboliai (10).
* Archangelų šviesos simboliai (3).
* Mercar linijos simboliai (11).
* Ruta Reiki Mercar linijos simboliai (9).
•Reiki ir simbolika.
• Jantra mandala. Mokymų metu Reiki praktikai išmoksta, kaip ir kur naudoti šiuos Reiki Mercar III pakopos simbolius.
* Trečios pakopos Reiki Mercar simboliai skiriasi nuo antros: jie spalvoti, kai kurie jų yra spalvotame fone, jų nereikia piešti ranka ir nereikia įsiminti jų elementų piešimo sekos. Kai gydovas nori nusiųsti trečios pakopos simbolį, tai įsivaizduoja jį reikalingame taške, triskart ištardamas simbolio vardą.
II DIENA:
• Aptarimų ratas. Klausimai ir atsakymai.
• Mokymuose išmoksite naudoti minėtus simbolius:
* Gydant save, artimuosius ir klientus.
* Gydant gyvūnus ir augalus.
* Valant darbo ir namus erdvę nuo negatyvios energijos.
* Pasirengiant gydomąjį vandenį.
* Naudojant simbolius gyvenimiškose situacijose.
* Pakraunant talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt.
• Reiki Mercar III Pakopos Iniciacija.
* Šie simboliai Reiki iniciacijos metu yra įvedami į praktiko aurą ir jau nuo tada tampa kiekvieno Reiki gydančiojo dalimi. Gavus Reiki Mercar III iniciaciją prasideda šių gilių energijos simbolių naudojimas. Trečios pakopos inicijavimo metu jau nebetenka mokinių vaduoti iš negatyvių informacinių matricų. Žmonės, kurie ateina gilinti žinių šioje pakopoje, jau turi gydomosios ir dvasinės patirties ir inicijavimo metu jiems atsiveria ta užduotis, kurią jie turi įvykdyti šiame gyvenime, jų misija.
REIKI MERCAR III INICIACIJA Diplomų įteikimas. Užsiregistravusiems Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai. Jeigu Jums šie mokymosi laikai netinka galime tartis kitus laikus.
Jeigu pageidaujate mokytis, atvykstant į mokymų vietą, susisiekite su manimi dėl individualaus mokymosi laiko.
MOKYMOSI LAIKAS:
Reiki Mercar III pakopos mokymosi laikas ir mokymosi temos:
2022 m. spalio 10 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. ir 2022 m. spalio 14 d. nuo 19:00 iki 21:00 val. Pirmo susitikimo metu kartu derinsime tolimesnes mokymosi datas. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
MOKYMAMS TURĖTI:
• Sąsiuvinį užrašams.
• Įsigyti mano išleistą knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai.
• Savo užkandžius, vandenį, arbatą ar kavą, kurią grukšnosite mokymų metu savo namuose arba atvykus į mokymų vietą.
• Gerą nuotaiką ir didžiulį norą mokytis.
MOKYMŲ METU:
• Mokymų metu atliksite praktines užduotis ir meditacijas. Dalinsitės savo potyriais. Gausite metodinę medžiagą.
• Mokymų metu rekomenduoju įsigyti mano knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai.
• Mokymų pabaigoje diplomų įteikimas.
REIKI MERCAR PRAKTIKŲ TOBULĖJIMAS PO MOKYMŲ
• Reiki Mercar praktikai turi galimybę būti Facebook Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto grupės bendruomenės nariais.
•Gilinti žinias praktiniuose seminaruose, kurie organizuojami vieną kartą per mėnesį.Reiki Mercar praktikams taikomos nuolaidos.
•Turėti nuolatinį ryšį su Mokytoju ir kitais Reiki Mercar praktikais, organizuojamuose viešuose nemokamuose renginiuose, Reiki žinioms ir praktikai tobulinti.
REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
Reiki Mercar III pakopos mokymų kaina: 250 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, Reiki iniciacija ir diplomas. Rūtos Reiki Mercar praktikams pageidaujantiems atnaujinti žinias (su iniciacijomis, praktinė mokymo medžiaga, be diplomo) kaina: 125 EUR. Mokymų sumą 250 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
•Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
•Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
•Mokymų suma, neskaidoma į dalis, o mokama pilna. •Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną.
Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
MOKYMŲ VIETA
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
MOKYMUS VEDA:
*Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (12 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (9 metai).Veriditas apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos Regioninė ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (10 metų), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (8 metai).
*Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2012 m. yra Reiki Mercar Meistrė Mokytoja. Nuo 2013 m. Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2010 m. yra Reiki Meistrės, Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Olgos Potiomkinos mokinė. Olga Potiomkina įkūrė Reiki Mercar mokyklą Taline, Estijoje.Rūta mėgaujasi darbu su energija, kurios yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė ir psichinių kanalų dovanos, kad padėtų intuityviai nustatyti pagrindinę priežastį, laikančią asmenis prie pasikartojančių gyvenimo ar sveikatos situacijų. Rūtos parengti Reiki Mercar praktikai, meistrai-gydovai skleidžia Reiki šviesą Lietuvoje, Ukrainoje, Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.Nuo savo darbo pradžios Rūta yra parengusi Reiki Mercar I pakopos praktikų – 100, Reiki Mercar II pakopos praktikų – 62, Reiki Mercar III pakopos Meistrų – gydovų – 59. Reiki Mercar Meistrų - Mokytojų - 2. Ji yra autorė knygos „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“.
Išsilavinimas: Rūta Janulevičienė gimė ir mokinosi Kaune. Baigė Kauno Technologijų Universitetą ir įgijo Bakalauro diplomą Biznio Administravime.Mokslus tęsė Danijoje. Aalborgo Universitete (Danija) įgijo Tarptautinio Biznio Vadybos Programos Diplomą ir Magistro laipsnį Ekonomikoje ir Biznio Administravime.
Tarptautinė ir nacionalinė darbinė patirtis:Rūta Janulevičienė yra profesionali projektų vadovė su daugiau nei 18 metų projektų rengimo, įgyvendinimo srityje (socialinės atskirties grupėms: nuteistiesiems, neįgaliesiems, asmenims priklausomiems nuo narkotikų ir alkoholio ir t.t.). Turinti 8 metų patirtį praktinių seminarų vedimo srityje. Nuo studijos laikų dirbo įvairiuose organizacijose, Jungtinių Tautų Būstinėje, Niujorke, JAV, Tarptautiniame Prekybos Centre prie Jungtinių Tautų ir Pasaulinio Prekybos Centro, Ženevoje, Šveicarijoje, Kalėjimų departamente prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Jungtinių Tautų Narkotikų ir Nusikaltimų projekto biure Baltijos šalims, Jungtinių Tautų Vystymo Programoje, Lietuvoje, UAB Vadybos ir Psichologijos Institute ir pagal individualios veiklos pažymėjimą. 2018 m. vasario 14 d. įsteigė VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutą“. Ji yra šios organizacijos steigėja ir direktorė.
Tarptautinė ir nacionalinė visuomeninė veikla:Reiki sritis 2018 m. birželio 27 d. Lietuvos Sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų organizuotame Reiki komiteto susirinkime buvo išrinkta Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja.
Tarptautinė ir nacionalinė Labirintų švietimo ir atstovavimo veikla: Nuo 2012 m. Rūta Janulevičienė yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė. Nuo 2017 m. Tarptautinė Labirintų organizacija paskyrė Rūtą Janulevičienę regionine Europos ambasadore Lietuvai! Savo asmeniniame darbe su klientais ir grupėmis naudoja labirinto terapiją kaip streso mažinimo ir gyvenimo kokybę gerinančią priemonę. Nuo 2019 m. Rūta nusprendė imtis Europos regioninio atstovo ryšių vaidmens, nes Reiki Mercar Meistrė Mokytoja rūpinasi ne tik savimi, savo šeima, draugais ir klientais, bet taip pat planetos ir visų gyvų būtybių sveikata bei gerove. Šios pareigos yra neapmokamas. Tai mano savanoriškas prisidėjimas, garsinant ir atstovaujant Lietuvą! Nuo 2017 m. anglų kalba veda praktinius seminarus „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“, „Kaip mylėti save ir būti laimingam?“ amerikiečiams Tarptautinės Labirintų organizacijos metiniuose renginiuose. 2018 m. spalio 5-7 d. Tarptautinės labirintų organizacijos kvietimu Rūta buvo pranešėja plenarinėje diskusijoje šventiniame dvidešimtajame metiniame renginyje, kuris vyko Čikagoje. Diskusijos metu su kitais pranešėjais dalinosi savo darbo patirtimi ir pavyzdžiais, kaip labirintai unikaliais būdais patenkina šiuolaikinės visuomenės poreikius. 2019 m. spalio 18-20 d. Tarptautinė labirintų organizacija konkurso būdu atrinko pristatyti Rūtos darbą su nuteistaisiais, vedant savanoriškus praktinius Savęs pažinimo seminarus Šiaulių tardymo izoliatoriuje, Vašingtone, JAV. Nuo 2020 m. Rūta Janulevičienė išrinkta į Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių Valdybą. 2021 m. Tarptautinės labirintų organizacijos metinėje konferencijoje buvo viena iš Plenarinės sesijos pranešėjų apie labirintų panaudojimą kalėjimuose JAV, Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje.
Tarptautinė ir nacionalinė psichodramos veikla:Nuo 2015 m. Rūta yra psichodramos asistentė ir Lietuvos psichodramos draugijos narė. Šio meno mokinasi Lietuvos psichodramos draugijoje. 2019 m. rugsėjo 20-22 d. Europos psichodramos asociacija, kuri bendradarbiauja su Lenkijos psichodramos institutu konkurso būdu priemė ir pakvietė į 15-tą Tarptautinę konferenciją „Pokyčių sparnai“, kurioje Rūta Janulevičienė skaitė pranešimą pavadinimu „Širdies kelionė: Randant bendrą pagrindą darbe su nuteistaisiais ir probojamaisiais, panaudojant psichodramos metodą, labirinto terapiją Lietuvoje“. 2013 – 2015 m. Rūta Janulevičienė yra įgyvendinto Panevėžio apygardos probacijos tarnybos ES projekto „Psychodrama and creative education in prison“ (liet. Psichodrama ir kūrybiškumo lavinimas kalėjimuose) koordinatorė ir savanorė.
Lietuvos ir užsienio žiniasklaida parengė straipsnių ir susitikimų