REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. VASARIO - KOVO MĖNESIAIS

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2023 m. vasario 13 d. nuo 18:00 iki 20:00 val.
Pirmo susitikimo metu kartu derinsime tolimesnes mokymosi datas. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius. 
Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.
*Kas yra Reiki energija Ryčiui, Reiki Mercar III pakopos Gydovui-Meistrui iš Didžiosios Britanijos?
*Reiki yra energijos gydymas. Prasiplėtė sąmoningumas, mąstymas ir gebėjimas gydyti save ir kitus, nes Reiki energiją jaučiu kaip pliūpsnį ar šviesos bangas. Siekiu padėti sveikatintis kitiems Lietuvoje ir užsienyje.
* Kokią naudą Reiki Mercar III pakopos mokymai davė Linai? Dalinuosi jos mintimis:
*”Man Reiki Mercar III pakopų mokymai davė didesnį ir platesnį supratimą apie Reiki gydymo metodą. Reiki - tai mano gyvenimo filosofija. Tai labai plati sfera. Jos ištakos yra gilioje senovėje, tačiau Reiki gydymo metodą galima pagrįsti moksliškai. Reiki energija mane ir mano artimuosius veikia teigiamai, pozityviai. Reiki yra tai ko aš ieškojau daug metų ir radau daug atsakymų į savęs pažinimą. Pabaigus Reiki Mercar III pakopą įgijau daugiau pasitikėjimo savimi, žinojimo, kad einu teisingu keliu.”
*Kokią naudą Reiki Mercar III pakopos mokymai davė Rūtai? Dalinuosi jos mintimis:
*”Man Reiki energija - tai Šviesa, leidžianti kurti, gydyti ir patirti gyvenimą kitaip.
Reiki Mercar III pakopa buvo nuostabi patirtis suteikusi ramybės, išminties ir naujų galimybių”.
* Kokią naudą Reiki Mercar III pakopos mokymai davė Žanetai?
Žaneta parašė ir savo dvasinio saviugdos kelio Reiki kelionę, atradimus ir naudą, kuris iškalbingesnis už tūkstančių žodžių. Pasidžiaugė, kad jos pavyzdys gal ir jus įkvėps pradėti savo individualią REIKI atradimų kelionę:
“Reiki į mano gyvenimą atėjo neatsitiktinai:
iš NEVILTIES kreipiausi į Aukščiausiąjį. Tuomet atėjo knyga apie REIKI senovinį gydymo meną, kuri stipriai surezonavo. Nuo to momento, nuolat jaučiau vedimą iš Aukščiau. 
Pradėjau domėtis mokyklomis ir mokytojais. Išsirinkau mokytoją, būtent Rūtą Janulevičienę, kuri savo darbą atlieka su didele MEILE, Šviesa ir Atsidavimu.
Mano stebuklai prasidėjo po I Iniciacijos. 21 dieną aš dariausi REIKI praktiką sau. Pajutau kaip valosi mano fizinis, emocinis, energetinis ir dvasinis, kūnai. Dingo mano fiziniai negalavimai, grįžo mano vidinė Ramybė ir Pasitikėjimas. Manęs dabar, taip stipriai neveikia aplinka ir žmonės, nes aš galiu būti savimi su Visais. 
Kai mane veikia REIKI energija, Aš patiriu susiliejimą su Viskuo, kas gyva, su Žeme, motina, su Visata. Atėjo lengvumas ir ramybė. Po I Iniciacijos atėjo daug ženklų, kurie rodė man seno gyvenimo mirtį ir Atgimimą, (t.y. ypatingas-sąmoningas sapnas, iškritusi Taro korta, atrasta-netikėtai-Archangelo Mykolo pagalba).
Po II Iniciacijos, padėjo savaime atsirasti žmonės, kurie prašo arba jiems reikia REIKI seanso.
Į mano gyvenimą atėjo KARŪNA REIKI. Per garsus, aš pradėjau matyti čakrų spalvas. Supratau, kad giedant tam tikrus garsus ir mantras sanskrito kalba, mes pakeliame savo vibracijas, išjudiname blokus savo čakrose ir įgauname apsaugą.
Protėvių seminaras-praktikos. Viduje žinojau, kad būtinai turiu dalyvauti. Turbūt, neatsitiktinai aš papuoliau pas Rūtą Janulevičienę. Supratau MALDOS galią.
Netikėtai pradėjau domėtis NUMEROLOGIJA, kuri man atsakė į klausimą, kodėl aš atėjau į šį pasaulį. 
Nuolat man ateina vis nauja informacija, kuri plečia mano sąmonę ir suvokimą (Dievų Vardai).
Dirbant kompiuteriu, mano kūnas natūraliai pats stipriai įsižemina. Aš jaučiu, kaip mano energija kanale į žemę laisvai teka energija. 
AŠ ESU LENGVA, DĖKINGA IR LAIMINGA, kad atradau REIKI.
Begalo dėkoju - DIEVUI, VIEŠPAČIUI, VISATAI, AUKŠČIAUSIĄJAM AŠ, SAVO TĖVAMS, MOKYTOJAMS, PROTĖVIAMS UŽ PALAIMINIMĄ.
Nuolat Jaučiu vedimą iš Aukščiau.  
Aš esu begalo DĖKINGA
savo MOKYTOJAI Rūtai Janulevičienei
Žaneta Švykienė
2022 10 29”
Jeigu siekiate sustiprinti Reiki energijos gydymo kanalą ir priartėti prie universalios šviesos energijos šaltinio, praplėsti savo gydymo galimybes kviečiu mokytis Reiki Mercar III pakopą. 
Reiki Mercar Meistro - Gydovo III pakopoje dirbame pagal šį mokymo planą:
I DIENA:
•Susipažinimo ratas. Klausimai ir atsakymai.
•Mokymuose susipažinsite su Vandenio epocha ir dvasinėmis planetos čakrų vietomis.
•Reiki Mercar Gydovo III pakopoje praktikai supažindinami su 36 Reiki simboliais: *Planetos gydymo simboliai (Fair Dragon linijos simboliai) (3). Naudoti minėtus simbolius siunčiant Reiki energiją Žemei Motinai ir dirbant su situacijomis. Atliksime tam skirtas meditacijas meditaciniame rate.
*Angelų šviesos simboliai (10).
*Archangelų šviesos simboliai (3).
*Mercar linijos simboliai (11).
*Ruta Reiki Mercar linijos simboliai (9).
•Reiki ir simbolika.
•Jantra mandala. Mokymų metu Reiki praktikai išmoksta, kaip ir kur naudoti šiuos Reiki Mercar III pakopos simbolius.
*Trečios pakopos Reiki Mercar simboliai skiriasi nuo antros: jie spalvoti, kai kurie jų yra spalvotame fone, jų nereikia piešti ranka ir nereikia įsiminti jų elementų piešimo sekos. Kai gydovas nori nusiųsti trečios pakopos simbolį, tai įsivaizduoja jį reikalingame taške, triskart ištardamas simbolio vardą.
II DIENA:
•Aptarimų ratas. Klausimai ir atsakymai.
•Mokymuose išmoksite naudoti minėtus simbolius:
*Gydant save, artimuosius ir klientus.
*Gydant gyvūnus ir augalus.
*Valant darbo ir namus erdvę nuo negatyvios energijos.
*Pasirengiant gydomąjį vandenį.
*Naudojant simbolius gyvenimiškose situacijose.
*Pakraunant talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt.
•Reiki Mercar III Pakopos Iniciacija.
*Šie simboliai Reiki iniciacijos metu yra įvedami į praktiko aurą ir jau nuo tada tampa kiekvieno Reiki gydančiojo dalimi. Gavus Reiki Mercar III iniciaciją prasideda šių gilių energijos simbolių naudojimas. Trečios pakopos inicijavimo metu jau nebetenka mokinių vaduoti iš negatyvių informacinių matricų. Žmonės, kurie ateina gilinti žinių šioje pakopoje, jau turi gydomosios ir dvasinės patirties ir inicijavimo metu jiems atsiveria ta užduotis, kurią jie turi įvykdyti šiame gyvenime, jų misija.
REIKI MERCAR III INICIACIJA
Diplomų įteikimas. 
Užsiregistravusiems Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai. Jeigu Jums šie mokymosi laikai netinka galime tartis kitus laikus. Jeigu pageidaujate mokytis, atvykstant į mokymų vietą, susisiekite su manimi dėl individualaus mokymosi laiko.
MOKYMAMS TURĖTI:
•Sąsiuvinį užrašams.
•Įsigyti mano išleistą knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai.
•Savo užkandžius, vandenį, arbatą ar kavą, kurią grukšnosite mokymų metu savo namuose arba atvykus į mokymų vietą.
•Gerą nuotaiką ir didžiulį norą mokytis.
MOKYMŲ METU:
•Mokymų metu atliksite praktines užduotis ir meditacijas. Dalinsitės savo potyriais. Gausite metodinę medžiagą.
•Mokymų metu rekomenduoju įsigyti mano knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai.
•Mokymų pabaigoje diplomų įteikimas.
REIKI MERCAR PRAKTIKŲ TOBULĖJIMAS PO MOKYMŲ:
•Reiki Mercar praktikai turi galimybę būti Facebook Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto grupės bendruomenės nariais.
•Gilinti žinias praktiniuose seminaruose, kurie organizuojami vieną kartą per mėnesį.Reiki Mercar praktikams taikomos nuolaidos.
•Turėti nuolatinį ryšį su Mokytoju ir kitais Reiki Mercar praktikais, organizuojamuose viešuose nemokamuose renginiuose, Reiki žinioms ir praktikai tobulinti.
REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
Reiki Mercar III pakopos mokymų kaina: 350 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, Reiki iniciacija ir diplomas. Rūtos Reiki Mercar praktikams pageidaujantiems atnaujinti žinias (su iniciacijomis, praktinė mokymo medžiaga, be diplomo) kaina: 175 EUR. Mokymų sumą 350 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
•Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
•Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
•Mokymų suma, neskaidoma į dalis, o mokama pilna. 
•Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną.
Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
MOKYMŲ VIETA:
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
MOKYMUS VEDA:
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė. 
Reiki gydymas ir mokymas (13 m.),Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.). 
Daugiau informacijos galite skaityti šioje nuorodoje: https://www.rutareiki.com/reiki-mercar-meistro-gydovo-iii...