Reiki Mercar III pakopos mokymai sausio mėnesį Kaune
Reiki Mercar III pakopos mokymai sausio mėnesį Kaune

Reiki Mercar III pakopos mokymai sausio mėnesį Kaune

2019 m. sausio 30-31 d. 18:00-22:00 val. Kviečiame mokytis Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopą. Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.

Reiki Mercar Meistras - Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Nusprendę mokytis Reiki meno, Reiki Mercar III pakopoje dirbame pagal šį mokymo planą:

I DIENA:

 • Susipažinimo ratas. Klausimai ir atsakymai.
 • Mokymuose susipažinsite su Vandenio epocha ir dvasinėmis planetos čakrų vietomis.
 • Reiki Mercar Gydovo III pakopoje praktikai supažindinami su 28 Reiki simboliais:
  • Planetos gydymo simboliai (Fair Dragon linijos simboliai) (3). Naudoti minėtus simbolius siunčiant Reiki energiją Žemei Motinai ir dirbant su situacijomis.
  • Atliksime tam skirtas meditacijas meditaciniame rate.
  • Angelų šviesos simboliai (10).
  • Archangelų šviesos simboliai (3).
  • Mercar linijos simboliai (11).
  • Ruta Reiki Mercar simboliai (1).

Mokymų metu Reiki praktikai išmoksta, kaip ir kur naudoti šiuos simbolius. Trečios pakopos simboliai skiriasi nuo antros: jie spalvoti, kai kurie jų yra spalvotame fone, jų nereikia piešti ranka ir nereikia įsiminti jų elementų piešimo sekos. Kai gydovas nori nusiųsti trečios pakopos simbolį, tai įsivaizduoja jį reikalingame taške, triskart ištardamas simbolio vardą. 

II DIENA:

 • Aptarimų ratas. Klausimai ir atsakymai.
 • Mokymuose išmoksite naudoti minėtus simbolius:
  • Gydant save, artimuosius ir klientus.
  • Gydant gyvūnus ir augalus.
  • Valant darbo ir namus erdvę nuo negatyvios energijos.
  • Pasirengiant gydomąjį vandenį.
  • Naudojant simbolius gyvenimiškose situacijose.
  • Pakraunant talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt.
  • Iniciacija. Šie simboliai Reiki iniciacijos metu yra įvedami į praktiko aurą ir jau nuo tada tampa kiekvieno Reiki gydančiojo dalimi. Gavus Reiki Mercar III iniciaciją prasideda šių gilių energijos simbolių naudojimas.
   Trečios pakopos inicijavimo metu jau nebetenka mokinių vaduoti iš negatyvių informacinių matricų. Žmonės, kurie ateina gilinti žinių šioje pakopoje, jau turi gydomosios ir dvasinės patirties ir inicijavimo metu jiems atsiveria ta užduotis, kurią jie turi įvykdyti šiame gyvenime, jų misija.
 • Sertifikatų įteikimas.

Į MOKYMUS ATSIVEŽTI:

 • Sąsiuvinį užrašams.
 • Užkandžius.
 • Gerą nuotaiką ir didžiulį norą mokytis.

MOKYMŲ METU

 • Mokymų metu atliksite praktines užduotis ir namų darbus. Dalinsitės savo potyriais. Gausite metodinę medžiagą. 
 • Mokymų pabaigoje sertifikatų įteikimas.

REIKI MERCAR PRAKTIKŲ TOBULĖJIMAS PO MOKYMŲ

 • Reiki Mercar praktikai turi galimybę būti Facebook Rūta Reiki Mercar grupės nariais https://www.facebook.com/groups/820736351377316/.
 • Gilinti žinias praktiniuose seminaruose, kurie organizuojami vieną kartą per mėnesį. Reiki Mercar praktikams taikomos nuolaidos.
 • Prisijungti prie Rūta Reiki Mercar Reiki Rato grupės, darant Jaunaties ir Pilnaties praktikas.
 • Turėti nuolatinį ryšį su Mokytoju ir kitais Reiki Mercar praktikais, organizuojamuose viešuose nemokamuose renginiuose, Reiki žinioms ir praktikai tobulinti.

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA

Reiki Mercar III pakopos mokymų kaina: 200 EUR. Į kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, dvi iniciacijos ir diplomas.

Rūtos Reiki Mercar praktikams pageidaujantiems atnaujinti žinias (su iniciacijomis, praktinė mokymo medžiaga, be diplomo) kaina: 100 EUR.
Mokymų sumą 200 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus.

MOKYMŲ VIETA

VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.

MOKYMUS VEDA

Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (8 metai), darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (6 metai). 

Nuo 2012 m. esu Reiki Mercar Meistrė Mokytoja. Nuo 2013 m. Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2010 m. esu Reiki Meistrės, Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Olgos Potiomkinos mokinė. 2002 m. Olga Patiomkina įkūrė netradicinę Reiki liniją Mercar ir yra Mercar Meistrė Mokytoja. Tai reiškia, kad aš esu netradicinės Reiki mokyklos atstovė, Olgos Patiomkinos mokinė, tęsianti jos darbą Lietuvoje. Jos mokykloje buvau išmokyta naudotis daugiau nei 30 Reiki simbolių, kurie priklauso linijai Mercar, Fair Dragon, Angelų šviesos ir Archangelų šviesos linijoms. Ruta Reiki Mercar linijoje jau turime ir savo simbolių, naudojamų asmeninėje ir darbo praktikoje. Iš savo asmeninės darbo praktikos su klientais ir mokslinio tyrimo „Kineziterapijos ir Reiki metodo poveikis sergančiųjų išsėtine skleroze gyvenimo kokybei, depresijai ir nuovargiui“, atlikto kartu su Klaipėdos universitetu, galiu teigti, kad Reiki išgijimo stebuklai vyksta pasitelkiant į pagalbą Reiki simbolius. Jie yra raktas šios holistinės terapijos sistemos energijai siųsti.

2018 m. vasario 14 d. įsteigiau VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutą“. Esu šios organizacijos steigėja ir direktorė. 

Norėčiau pasidžiaugti, kad per tokį trumpą laiką jau turiu Reiki Mercar praktikų, kurie skleidžia Reiki šviesą Lietuvoje ir užsienyje. Per savo darbo metus, esu parengusi Reiki Mercar I pakopos praktikų – 54. Reiki Mercar II pakopos praktikų – 22, Reiki Mercar III pakopos Meistrų – gydovų – 8. 

2018 m. birželio 27 d. Lietuvos Sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų organizuotame Reiki komiteto susirinkime buvau išrinkta Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja. 

Nuo 2012 m. esu labirintų puoselėtoja, todėl praktiniuose seminaruose dalyviai turi galimybę išbandyti ir spręsti praktines užduotis labirinte. Savo asmeniniame darbe su klientais ir grupėmis naudoju labirinto terapiją kaip streso mažinimo ir gyvenimo kokybę gerinančią priemonę. Nuo 2017 m. Tarptautinė labirintų organizacija paskyrė mane regionine Europos ambasadore Lietuvai. Šios pareigos yra neapmokamos. Tai mano savanoriška veikla, garsinant ir atstovaujant Lietuvai! Nuo 2017 m. vedu praktinius seminarus „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“, „Kaip mylėti save ir būti laimingam?“ amerikiečiams Tarptautinės Labirintų organizacijos metiniuose renginiuose. 2018 m. spalio 5-7 d. Tarptautinės labirintų organizacijos kvietimu buvau pranešėja plenarinėje diskusijoje šventiniame dvidešimtajame metiniame renginyje, kuris vyko Čikagoje. Diskusijos metu su kitais pranešėjais dalinausi savo darbo patirtimi ir pavyzdžiais, kaip labirintai unikaliai patenkina šiuolaikinės visuomenės poreikius. 

Lietuvos ir užsienio žiniasklaida parengė straipsnių ir susitikimų apie mane. Išsamiai galite susipažinti https://www.rutareiki.com/ziniasklaida-apie-mane