REIKI MERCAR MEISTRO MOKYMAI (09.16 VIRTUALIAI)

Laikas: 2023-09-16 Vieta: Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas Reiki Mercar Meistro mokymai vyks 2023-09-16 nuo 9:00 iki 11:00val. (mokymai vyks virtualiai. Pirmo susitikimo metu kitus mokymosi laikus derinsime individualiai). Jeigu jums šis laikas netinkamas susisiekite su manimi asmeniškai. Reiki Mercar Meistro pakopos mokymai skirti:
*Reiki Mercar I ir II pakopos praktikams bei tradicinės Reiki ar kitų mokyklų Reiki I ir II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius. 
*KAINA: Reiki Mercar I pakopos gydovams, tradicinės Reiki ar kitų mokyklų Reiki I pakopos gydovams kaina - 350 EUR.
*KAINA: Reiki Mercar II pakopos gydovams, tradicinės Reiki ar kitų mokyklų Reiki II pakopos gydovams kaina - 250 EUR.
* Reiki Mercar Meistras - tai žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistras praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai bei savo pradėtos Reiki praktikos tęsimui. 
*Jeigu siekiate sustiprinti Reiki energijos gydymo kanalą ir priartėti prie universalios šviesos energijos šaltinio, praplėsti savo kaip Reiki Mercar Meistro galimybes į daugiamatį Reiki seanso atlikimą sau ir kitiems kviečiu mokytis Reiki Mercar III pakopą. 
* Reiki Mercar Meistro mokymuose susipažinsite su simboliais, jų sandara, apimtimi, panaudojimo būdais gydant save, kitą asmenį, erdvę, Gamtą, Likimą, Santykius, Situacijas, Karmą, protėvius ir kt.
* Reiki simboliai vadinami pagalbininkais, vedliais, angelais, Reiki gydovo įrankiais. Reiki Mercar Meistro mokymuose susipažinsite: 
Planetos gydymo simboliais. Ugnies drakono linijos simboliais: Angelų šviesos simboliais ir Archangelų šviesos simboliais. Mercar linijos simboliais. Rutos Reiki Mercar linijos simboliais kartu su Šambalos linijos simboliais.
Nusprendę mokytis Reiki meno, Reiki Mercar Meistro mokymuose dirbame pagal šį mokymo planą:
I Dalis:
* Susipažinimas. Dažniausiai užduodami klausimai: Kaip sužinoti, ar teisingai atlieku Reiki? Kaip veikia ketinimai? Reiki paaiškinimas kitiems. Nuotolinio Reiki seanso paaiškinimas kitiems. Ko nedaro Reiki?
* Kaip prisistatau save kitiems? Reiki Mercar Meistro gydovo pristatymas. 
* Vandenio epocha ir dvasinės planetos čakrų vietos.
* Darbas su devomis, fėjomis, stichijomis, motinos žemės tvarkytojais ir angelais.
* Meditacijos.
* Šambalos Pakilę Mokytojai ir jų spinduliai.
* Karmos įveikos praktika.
* Simbolių demistifikavimas su pagarba.
* Reiki Mercar Gydovo III pakopoje praktikai supažindinami su 46 Reiki simboliais: 
* Planetos gydymo simboliai (3) (Fair Dragon arba Ugninio drakono linijos simboliais). Simboliai naudojami, siunčiant Reiki energiją Žemei Motinai ir dirbant su situacijomis. PRAKTIKA.
* Angelų šviesos simboliai (10). PRAKTIKA.
* Archangelų šviesos simboliai (3). PRAKTIKA.
* Mercar linijos simboliai (11). PRAKTIKA.
* Ruta Reiki Mercar linijos kartu su Šambalos linijos simboliais (19). PRAKTIKA.
* Reiki ir simbolika. 
* Jantra mandala. PRAKTIKA.
II Dalis: 
* Aptarimų ratas. Klausimai ir atsakymai. 
* Mokymuose išmoksite naudoti minėtus simbolius: 
* Atliekant Reiki seansą sau. Supaprastintas Reiki seansas sau. PRAKTIKA.
* Violetinės liepsnos veidrodis sau. PRAKTIKA.
* Kaip sveikatinti savo stuburą? PRAKTIKA.
* Šešėlinio darbo svarba. PRAKTIKA.
* Kaip stiprinti ryšį su Reiki? PRAKTIKA.
* Reiki seanso naudojimas sau skirtas mylėti savo kūną. PRAKTIKA.
* Energinis valymas, įžeminimas ir apsauga. PRAKTIKA.
* Reiki seanso atlikimas kitam asmeniui. PRAKTIKA.
* Reiki seansas gyvūnams ir augalams. PRAKTIKA.
* Reiki energijos naudojimas, valant darbo ir namus erdvę nuo negatyvios energijos. 
* Pasirengiant gydomąjį vandenį. PRAKTIKA.
* Naudojant simbolius gyvenimiškose situacijose. PRAKTIKA.
* Pakraunant talismanus, amuletus, medikamentus, maistą ir kt. PRAKTIKA.
* Kas yra Reiki Mercar iniciija?
* Susiderinimas sukelia gijimo krizę.
* Gijimo krizė.
* Reiki gydovai ir pinigai.
* Pyktis ir nerimas. 
* Reiki Mercar Meistro Iniciacija. Padarykime pasaulį geresne vieta kartu! 
* Reiki Mercar Meistro mokymuose mokiniai susipažįsta ir išmoksta 46 Reiki simbolių, kurie yra universalių priemonių rinkinys, skirtas bet kokio lygmens gydymui: fiziniam, energetiniam, dvasiniam. Reiki Mercar Meistro mokymas ir inicijavimas plečia gydovo intuiciją ir kūrybiškumą. Tai pagrindas kelyje į Pakylėjimą ir Nušvitimą. REIKI MERCAR MEISTRO INICIACIJA Diplomų įteikimas. 
MOKYMAMS TURĖTI: 
* Sąsiuvinį užrašams. 
* Susirasti Reiki praktikai asmenį. 
* Įsigyti mano išleistą knygą „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“. Ši knyga bus reikalinga tolimesnei mokymų eigai ir asmeninei praktikai. 
* Savo užkandžius, vandenį, arbatą ar kavą, kurią grukšnosite mokymų metu savo namuose arba atvykus į mokymų vietą. 
* Gerą nuotaiką ir didžiulį norą mokytis. 
MOKYMŲ METU SUŽINOSITE: 
Būdus, kaip pravesti Reiki gydymo seansą sau, klientui, gyvūnams, augalams, erdvei, daiktams, vandeniui, situacijoms. Reiki simbolių taikymą visiems gydymo metodams. 
REIKI MERCAR MEISTRO TOBULĖJIMAS PO MOKYMŲ:
• Reiki Mercar Meistrai turi galimybę būti Facebook Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto grupės bendruomenės nariais. 
•Gilinti žinias praktiniuose seminaruose, kurie organizuojami vieną kartą per mėnesį. Reiki Mercar praktikams taikomos nuolaidos. 
•Turėti nuolatinį ryšį su Mokytoju ir kitais Reiki Mercar praktikais, organizuojamuose viešuose nemokamuose renginiuose, Reiki žinioms ir praktikai tobulinti. 
REIKI MERCAR MEISTRO MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA: 
KAINA: 
* Reiki Mercar I pakopos gydovams, tradicinės Reiki ar kitų mokyklų Reiki I pakopos gydovams kaina - 350 EUR. kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, viena iniciacija ir diplomas. 
Mokymų sumą 350 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. 
KAINA: 
* Reiki Mercar II pakopos gydovams, tradicinės Reiki ar kitų mokyklų Reiki II pakopos gydovams kaina - 250 EUR. kainą įeina praktinė metodinė medžiaga, viena iniciacija ir diplomas. 
Mokymų sumą 250 EUR, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. 
SVARBU: 
* Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. 
* Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami. 
* Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos. 
MOKYMŲ VIETA: 
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Mokymus veda Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja Rūta Janulevičienė. Pasilieku teisę programą keisti, papildant naujomis temomis. 
MOKYMUS VEDA: 
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Labirintų draugijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė. 
Reiki gydymas ir mokymas (13 m.), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.)