Reiki sinergija onkologinėmis ligomis, sergantiems klientams

Reiki yra galinga ir švelni gydomoji energija, kurios naudą įvertino ir mano šeimos nariai ir klientai. Vėžys - tai žmogaus gyvenime esančių neišspręstų problemų simptomai.
Pirmieji susirgimo vėžiu požymiai atsiranda praėjus 1-3 metams po žmogaus patirtos emocinės traumos, širdyje nešiojamų nuoskaudų, kitų skausmingų išgyvenimų, susijusių su praeitimi. Norėdami pasveikti privalote išsivaduoti iš praeities ir iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą.

Geriausias vaistas nuo vėžio yra tikras gyvenimo džiaugsmas ir noras gyventi dėl ko nors, užsibrėžiant gyvenimo tikslą.
Padovanokite sau ir savo artimiesiems 4 dienų Reiki seansų gydymo programos dovaną su kalėdinėmis spalvomis ir energetinėmis praktikomis, kurios padės atstatyti sąmonės, sielos ir kūno ryšį. Gydant sielą savaime gis protas su kūnu, skleisis santykių harmonija, besąlyginė meilė sau ir kitiems.
Šioje Kalėdų gydymo šventėje būsite suaktyvinti ir pripildyti gydomųjų spindulių ir energijos, gausite namų užduotis vystyti pozityvų mąstymą, vizualizaciją ir atsipalaidavimą.
Įsigijus šventinį kuponą su nuolaida iki 2021 m. gruodžio 31 d. 22:00 val. gausite 30 proc. nuolaidą vienam Reiki seansui su meditacija ir energetinėmis praktikomis. Įprasta kaina - 80 EUR/2 val., su nuolaida - 50 EUR.
4 dienų Reiki seansų gydymo programos kaina - 190 EUR.
Šis dovanų kuponas galios - 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos. Pinigai už dovanų kuponą negrąžinami ir nekeičiami į kitas paslaugas.
Reiki seansus atliks Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, Karūna Reiki Meistrė Mokytoja
Dėl dovanų kuponų susisiekite su manimi mob. tel. +37061611447, el.p.rutareiki@mail.com arba el.p. rutajan369@gmail.com