Rūta Janulevičienė vedė praktinius seminarus Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes „Mažojoje Lyderystės Akademijoje“ Alytuje

2017 m. birželio 30 d.  vedžiau praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ , kurio metu 30 seminaro dalyvių išmoko nusipaišyti trijų vijų labirintą ir atliko praktines užduotis skirtas stiprinti fizinį ir energinius kūnus.

Tą pačią dieną vedžiau praktinius seminarus „Kaip mylėti save ir tuo pačiu būti laimingu?“ dviem darbo grupėms po 15 dalyvių. Seminaro metu dalyvės susipažino su praktiniais metodais skirtais mylėti save ir būdais, kaip tapti laimingomis, dalinosi savo patirtimi. Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų.

Praktiniai seminarai buvo skirti Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes (iš Alytaus vaikų globos namų, socialinių pedagogų deleguotos atstovės iš miesto ugdymo įstaigų ir kt.). 

2017 m. Liepos 1 d.  vedžiau praktinius seminarus „Kaip kurti šiltus tarpusavio santykius?“ dviem darbo grupėms po 15 dalyvių. Seminaro metu dalyvės susipažino su šiltų santykių kūrimo metodais, paišė mandalas, dalinosi savo patirtimi. Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų.

Praktiniai seminarai buvo skirtas Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes (iš Alytaus vaikų globos namų, socialinių pedagogų deleguotos atstovės iš miesto ugdymo įstaigų ir kt.). 

Dalyvių stovyklos nuotaikos ir padėkos atsispindi jų paišytose mandalose. Dalinuosi vienos seminaro dalyvės raštišku atsiliepimu parašytu asmeniškai man praėjus seminarams: Elena: „Tikrai puikiai praleistas laikas kartu  :) Ačiū Ruta Januleviciene  <3 Puiki paskaita,kuri privertė susimąstyti,bei labiau pažinti ir mylėti save! Tikrai buvo verta ten būti!!! 

 

Renginio akimirkos: