SAKRALUS VASAROS LYGIADIENIO SUTIKIMAS

Žmogaus energetinių centrų harmonizavimas, giedant čakrų mantras Energetiniame čakriniame labirinte
Žmogaus kūnas turi septynis energinius centrus, kurie gali būti vadinami sukūriais arba čakromis. Tai galingi, nematomi, realūs elektros laukai. Kiekviena iš šių čakrų remiasi į vieną iš kūno endokrininės sistemos liaukų ir stiprina harmonų gamybą. Šie harmonai reguliuoja visas organizmo funkcijas, taip pat ir mūsų senėjimo procesą:
Pamatinė (šakninė) čakra susijusi su dauginimosi liaukomis.

Sakralinė čakra – su kasa.
Saulės rezginio čakra – su inkstais.
Širdies čakra – su užkrūčio liauka.
Gerklės čakra – su skydliauke.
Trečiosios akies čakra – su konkorežine liauka.
Karūnos čakra – su hipofize.
Sveikame žmogaus kūne kiekviena čakra sukasi didžiuliu greičiu, leisdama gyvybinei energijai, či, ki, prana, tekėti endokrinine sistema. Bet jei viena čakra ar kelios iš jų pradeda suktis lėčiau, gyvybinė energija blokuojama arba jai tampa sunkiau tekėti, todėl atsiranda įvairūs negalavimai ir spartėja žmogaus senėjimo procesas.
Sveiko žmogaus kūne čakros įsikišę į priekį, o seno, silpno arba ligoto žmogaus vos siekia kūno paviršių. Efektyviausias būdas atstatyti jaunystę, sveikatą ir gyvybingumą yra priversti šiuos energinius centrus (čakras) suktis. Kviečiu sakralioje ir energetiškai stiprioje vietoje, Energetiniame čakriniame labirinte, hormanizuoti savo energetinius centrus (čakras), giedant čakrų mantras ir sakraliai sutikti vasaros lygiadienį.
2022 06 21 Programa:
17:00 – 17:15 val. Susipažinimas
17:15 – 17:30 val. Susipažinimas su Energetiniu čakriniu labirintu. Mantros galia mūsų organizmui ir savijautai. Čakromis ir jų mantromis.
17:30– 19:00 val. Energetinių centrų harmonizavimas, giedant čakrų mantras Energetiniame čakriniame labirinte.
19:30– 19:45 val. Meditacija.
19:45 – 20:00 val. Reflekcija.
Renginys vyks lauke, todėl prašome atsivežti pasitiesimus ant žemės, savo užkandžius, vaisius, vaisvandenius, kavą/arbatą termosuose ir gerą nuotaiką.
Pastaba:
Esant blogam orui renginys vyks viduje, išmoksite nusipiešti labirintą. Atliksime numatytą programą ant popieriaus.
Vieta: Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno raj. Lietuva.
Kaina: 25 EUR. Šią sumą, pervedant į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
Registracija:
Registracija būtina, apie savo dalyvavimą prašyčiau pranešti el.paštu: rutajan369@gmail.com arba telefonu: + 370 6 16 11447.
Renginį ves:
Rūta Janulevičienė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja
Psichodramos praktikė
Tarptautinės Labirintų organizacijos Regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės Labirintų organizacijos Direktorių Valdybos Projektų komiteto vadovė