Savaitgalio retritas Karklėje „Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu“

Savaitgalio retritas Karklėje
„Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu“
Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja kartu su Laimute Sakalauskiene, Laimute Paludnevičiene ir Valdimaru Paludnevičiumi, Reiki Mercar Meistrais-Gydovais iš Lietuvos ir Monika Kamm, Reiki Mercar Meistre-Gydove iš Vokietijos kviečiame į sakralų rudens savaitgalio retritą Karklėje "Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu". Savaitgalio retritas vyks 2020 09 18 - 20 dienomis.

Penktadienis, 2020 09 18
Nuo 16:00 iki 17:00 - Registracija ir atvykimo kava.
17:00 – 18:00 - Stovyklos atidarymas ir prisistatymas. Valdimaras Paludnevičius.
18:00 -19:00 - Drakonai ir jų istorija. Ceremonija labirinte, susijungiant su drakonų energija per meditaciją. Rūta Janulevičienė.
19:00 – 20:30 - Vakarienė
20:30-21:00 - Asmeninės patirties pasidalinimas sąlytyje su savo asmeniniu drakonu. Laimutė Paludnevičienė.
21:00 – 22:30 - Savojo kūrybiškumo pažadinimas, gaminant laimės drakono amuletą*****. Laimutė Paludnevičienė.
Nuo 22:30 - Sakralinis laužas šuoliui į pasitikėjimą savimi ir savo asmenine jėga. Valdimaras Paludnevičius. Rūta Janulevičienė.
Šeštadienis, 2020 09 19
05:00 – 06:00 - 05:00 val. klubas gyvai „Nesąžiningas pranašumas“. Kaip atrasti savo laimę? Meditacijos. Rūta Janulevičienė.
06:00 – 07:00 - Reiki seansas ir labirinto meditacija. Rūta Janulevičienė.
08:00 – 10:00 - Pusryčiai, laisvas laikas.
10:00 – 11:30 - Savojo kūrybiškumo pažadinimas, gaminant sapnų gaudykles, džapamalas, runas, laimės amuletus ir smilkalus iš žolelių*****. Monika Kamm. Laimutė Paludnevičienė.
11:30 – 13:00 - Auros harmonizavimo praktikos sau ir kitam. Rūta Janulevičienė.
13:00 – 15:00 - Pietūs, laisvas laikas.
15:00 – 17:00 - Naujos penktos dimensijos sergėtojai – drakonai. Meditacijos, susijungiant su penktos dimensijos drakonų energija. Rūta Janulevičienė.
17:00 – 18:00 - Kavos pertrauka
18:00 – 19:00 - Gėlės Reiki praktikoje. Laimutė Sakalauskienė.
19:00 – 20:30 - Vakarienė
20:30 – 22:30 - Septintos dimensijos drakonai susijungimas per meditacijas. Ceremonija labirinte. Rūta Janulevičienė.
Nuo 22:30 - Sakralinis laužas šuoliui su Karuna Reiki į pasitikėjimą savimi ir savo asmenine jėga per sakralinius garsus. Valdimaras Paludnevičius. Rūta Janulevičienė.
Sekmadienis, 2020 09 20
05:00 – 06:00 - 05:00 val. klubas gyvai „Nesąžiningas pranašumas“. Naujos dimensijos sergėtojai. Meditacijos. Rūta Janulevičienė.
06:00 – 07:00 - Reiki seansas ir labirinto meditacija. Rūta Janulevičienė.
08:00 – 09:00 - Pusryčiai, laisvas laikas
09:00 – 10:00 - Eteriniai aliejai čakrų harmonizavimui. Monika Kamm.
10 :00 – 11 :00 - Drakonai, kurie dirba su Archangelais. Meditacijos susijungiant su šių drakonų energija. Rūta Janulevičienė.
11:00 – 12:00 - Stovykos uždarymo ceremonija labirinte. Valdimaras Paludnevičius. Rūta Janulevičienė.

 Savaitgalio retritas ,,Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu“ vyks Karklėje.
 Dalyvavimas savaitgalio retrite visose dienose vienam žmogui – 111 EUR.
 Dalyvavimas savaitgalio retrite vieną bet kurią pasirinktą dieną – 66 EUR.
 Dalyvių skaičius ribotas. Registracija vykdoma iš anksto apmokėjus į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant „Savaitgalio retritas Karklėje“.
Informuoti el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamą savaitgalio retritą.
 Registracija būtina ir išankstinis apmokėjimas 100 proc.
 *****Savojo kūrybiškumo pažadinimo praktikoms priemonių kaina žmogui dviem dienoms – 10 EUR, mokama vietoje renginio metu.
 Maistą atsivežame ir gaminamės patys. Alkoholis nepageidaujamas.
 Į savaitgalio retritą nakvynės kaina neįskaičiuota. Nakvyne dalyviai pasirūpina patys. Yra galimybė nakvoti savo atsivežtose palapinėse.

SAVAITGALIO RETRITĄ VES RŪTA JANULEVIČIENĖ SU SAVO MOKINIAIS, REIKI MERCAR MEISTRAIS-GYDOVAIS LAIMUTE IR VALDIMARU PALUDNEVIČIAIS, LAIMUTE SAKALAUSKIENE IR MONIKA KAMM.
LAIMUTĖ PALUDNEVIČIENĖ - tradicinės Reiki I pakopos praktikė- gydovė nuo 2011 m., nuo 2020 m. Reiki Mercar Meistrė ir Karuna Reiki I pakopos praktikė- gydovė, nuo 2019 m. Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Rūtos Janulevičienės mokinė.
Dar paauglystėje kaistantys delnai malšino skausmą nuo sportinių traumų, sergant mažino temperatūrą, padėjo atsipalaiduoti ir nurimti. Gebėjimai palaipsniui augo, ypač sustiprėjo auginant vaikus. Tai paskatino domėtis žmogaus kūno fiziologija, psichologija, tarpusavio santykių problemų sprendiniais, nerimo bei streso suvaldymu. Vilniaus Universitete įgyta filologo specialybė realizavo poreikį bendrauti, nuolat skaityti, ieškoti atsakymų į vis "gilėjančius" klausimus, rasti netradicinius įprastų situacijų sprendimus. Su profesine veikla (tarnyba policijoje ir kt. vidaus reikalų statutinėse įstaigose) susijusi įtampa ir atsakomybė, nuolatinis stresas skatino padėti ne tik sau, bet ir kolegoms pareigūnams, draugams atsipalaiduoti, išlaikyti fizinę ir psichinę sveikatą, dvasios ramybę ir suteikti drąsos priimti save tokį, koks esi.
Baigusi statutinę tarnybą, tvirtai žinojau, kad manęs laukia Reiki gydovo praktika. Džiaugiuosi, kad galiu realizuoti man suteiktą galimybę padėti kitiems, didžiuojuosi savo Mokytoja, kuri padeda man tobulėti, savo vyru, kuris kartu su manimi mokosi darbo su energijomis ir kartu praktikuoja. Tikiu, kad žmonijai dvasiškai tobulėjant, pasaulis taps dar nuostabesnis.
VALDIMARAS PALUDNEVIČIUS - nuo 2020 m. yra Reiki Mercar Meistras ir Karuna Reiki I pakopos praktikas- gydovas, nuo 2019 m. Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Rūtos Janulevičienės mokinys.
V. Paludnevičius mokslus krimto Lietuvos sporto universitete, nuo 1985 m. jis nusipelnęs Lietuvos treneris. Rengiant aukšto sportinio meistiškumo atletus (Europos aukso medalininkai), teko gilinti žinias, kaip išlaikyti sportininkų stabilią dvasinę, psichologinę ir fizinę pusiausvyrą, išugdyti atsparumą išorės dirgikliams ir startiniam jauduliui, stresui, atlikti atpalaiduojančius ir gydomuosius masažus.
Treniruočių stovyklų ir varžybų, mokslinės tiriamosios ekspedicijos aplink Baikalo ežerą metu, kelionių po Jordaniją, Indijos šventyklas, Australiją ir kt., - visur ir visada jautė apvaizdos apsaugą ir globą: sudėtingose situacijose pasiūlydavo išeitį, nukreipdavo nuo pavojų, vienas iš jų - sutrukdė įlipti į keltą "Estonija".
Smalsumas išmėginti savo fizinio kūno galimybes ir padėti pačiam sau ir kitiems pagerinti sveikatą, įveikti traumų pasekmes, pasisemti optimizmo ir harmonijos su gamta atvedė į Reiki Mercar ir Karuna Reiki. Dar daug ko reikės išmokti ir tobulėti, siekiant pažinti žmogų ir jam padėti.
MONIKA KAMM - nuo 2020 m. Reiki Mercar Meistrė ir Karuna Reiki I pakopos praktikė- gydovė, nuo 2019 m. Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Rūtos Janulevičienės mokinė.
2015 m baigiau Paracelsus Heilpraktikerschule Hannoveryje, Vokietijoje, kuriose įgijau Aroma terapijos, gydomojo masažo ir vaistinių augalų praktikės diplomus (https://www.paracelsus.de/heilpraktikerschulen/hannover?gclid=EAIaIQobChMIsa7JhZKJ6wIVjaiyCh2Fmwp1EAAYASAAEgICePD_BwE)
Iki šiol tobulinuosi šiose srityse, dalyvaudama įvairiuose jų rengiamuose praktiniuose seminaruose.
Besimokant šių mokslų vis kartodavosi Reiki, Reiki praktikos, tad supratau kad noriu daugiau sužinoti apie Reiki, apie jos galias ir galimybes.
Šio mokslo jau norėjau mokytis pas Lietuvos mokytojus. Ilgai beieškant tinkamo Mokytojo tiek užsienyje tiek Lietuvoje, nusprendžiau kad Rūta Janulevičienė yra tas Mokytojas, kuris gali mane atvesti į Reiki pasaulį ir suteikti Man galimybę išmokti šio metodo paslapčių. Už tai aš labai dėkoju Reiki Mercar Meistrei Mokytojai ir Karuna Reiki Meistrei Mokytojai Rūtai Janulevičienei.
RŪTA JANULEVIČIENĖ - Reiki gydymas ir mokymas (10 metų), darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (8 metai), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (6 metai).
Reiki seansai ir mokymas
Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2012 m. yra Reiki Mercar Meistrė Mokytoja. Nuo 2013 m. Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Nuo 2010 m. yra Reiki Meistrės, Reiki Mercar Meistrės Mokytojos ir Karuna Reiki Meistrės Mokytojos Olgos Potiomkinos mokinė. Rūta mėgaujasi darbu su energija, kurios yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė ir psichinių kanalų dovanos, kad padėtų intuityviai nustatyti pagrindinę priežastį, laikančią asmenis prie pasikartojančių gyvenimo ar sveikatos situacijų. Rūtos parengti Reiki Mercar praktikai, meistrai-gydovai skleidžia Reiki šviesą Lietuvoje, Ukrainoje, Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nuo savo darbo pradžios Rūta yra parengusi Reiki Mercar I pakopos praktikų – 76, Reiki Mercar II pakopos praktikų – 42, Reiki Mercar III pakopos Meistrų – gydovų – 20. Ji yra autorė knygos „Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas“.
Išsilavinimas
Rūta Janulevičienė gimė ir mokinosi Kaune. Baigė Kauno Technologijų Universitetą ir įgijo Bakalauro diplomą Biznio Administravime. Mokslus tęsė Danijoje. Aalborgo Universitete (Danija) įgijo Tarptautinio Biznio Vadybos Programos Diplomą ir Magistro laipsnį Ekonomikoje ir Biznio Administravime.
Tarptautinė ir nacionalinė darbinė patirtis
Rūta Janulevičienė yra profesionali projektų vadovė su daugiau nei 15 metų projektų rengimo, įgyvendinimo srityje (socialinės atskirties grupėms: nuteistiesiems, neįgaliesiems, asmenims priklausomiems nuo narkotikų ir alkoholio ir t.t.). Turinti 6 metų patirtį praktinių seminarų vedimo srityje.
Nuo studijos laikų dirbo įvairiuose organizacijose, Jungtinių Tautų Būstinėje, Niujorke, JAV, Tarptautiniame Prekybos Centre prie Jungtinių Tautų ir Pasaulinio Prekybos Centro, Ženevoje, Šveicarijoje, Kalėjimų departamente prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Jungtinių Tautų Narkotikų ir Nusikaltimų projekto biure Baltijos šalims, Jungtinių Tautų Vystymo Programoje, Lietuvoje, UAB Vadybos ir Psichologijos Institute ir pagal individualios veiklos pažymėjimą. 2018 m. vasario 14 d. įsteigė VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutą“. Ji yra šios organizacijos steigėja ir direktorė.
Tarptautinė ir nacionalinė visuomeninė veikla
Reiki sritis
2018 m. birželio 27 d. Lietuvos Sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų organizuotame Reiki komiteto susirinkime buvo išrinkta Reiki komiteto pirmininko pavaduotoja.
Tarptautinė ir nacionalinė Labirintų švietimo ir atstovavimo veikla
Nuo 2012 m. Rūta Janulevičienė yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė ir nuo 2017 m. Tarptautinė Labirintų organizacija paskyrė Rūtą regionine Europos ambasadore Lietuvai! Savo asmeniniame darbe su klientais ir grupėmis naudoja labirinto terapiją kaip streso mažinimo ir gyvenimo kokybę gerinančią priemonę. Nuo 2019 m. Rūta nusprendė imtis Europos regioninio atstovo ryšių vaidmens, nes Reiki Mercar Meistrė Mokytoja rūpinasi ne tik savimi, savo šeima, draugais ir klientais, bet taip pat planetos ir visų gyvų būtybių sveikata bei gerove. Šios pareigos yra neapmokamas. Tai mano savanoriškas prisidėjimas, garsinant ir atstovaujant Lietuvą! Nuo 2017 m. anglų kalba veda praktinius seminarus „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“, „Kaip mylėti save ir būti laimingam?“ amerikiečiams Tarptautinės Labirintų organizacijos metiniuose renginiuose. 2018 m. spalio 5-7 d. Tarptautinės labirintų organizacijos kvietimu Rūta buvo pranešėja plenarinėje diskusijoje šventiniame dvidešimtajame metiniame renginyje, kuris vyko Čikagoje. Diskusijos metu su kitais pranešėjais dalinosi savo darbo patirtimi ir pavyzdžiais, kaip labirintai unikaliais būdais patenkina šiuolaikinės visuomenės poreikius. 2019 m. spalio 18-20 d. Tarptautinė labirintų organizacija konkurso būdu atrinko pristatyti Rūtos darbą su nuteistaisiais, vedant savanoriškus praktinius Savęs pažinimo seminarus Šiaulių tardymo izoliatoriuje, Vašingtone, JAV.
Tarptautinė ir nacionalinė psichodramos veikla
Nuo 2015 m. Rūta yra psichodramos praktikė ir Lietuvos psichodramos draugijos narė. Šio meno mokinasi Lietuvos psichodramos draugijoje. 2019 m. rugsėjo 20-22 d. Europos psichodramos asociacija, kuri bendradarbiauja su Lenkijos psichodramos institutu konkurso būdu priemė ir pakvietė į 15-tą Tarptautinę konferenciją „Pokyčių sparnai“, kurioje Rūta Janulevičienė skaitė pranešimą pavadinimu „Širdies kelionė: Randant bendrą pagrindą darbe su nuteistaisiais ir probojamaisiais, panaudojant psichodramos metodą, labirinto terapiją Lietuvoje“.
2013 – 2015 m. Rūta Janulevičienė yra įgyvendinto Panevėžio apygardos probacijos tarnybos ES projekto „Psychodrama and creative education in prison“ (liet. Psichodrama ir kūrybiškumo lavinimas kalėjimuose) koordinatorė ir savanorė.
Lietuvos ir užsienio žiniasklaida parengė straipsnių ir susitikimų.