SAVAITGALIO RETRITAS „MANO VIDINIO VAIKO LAIMĖS SPALVOS GONGŲ IR SAKRALINIŲ INSTRUMENTŲ GARSUOSE“

Išskirtinis savaitgalio retritas „Mano vidinio vaiko laimės spalvos Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose“ Vytautas Mineral SPA, Birštonas, Lietuvoje 2024 m. rugsėjo 27-29 d., kuriame pirmą kartą Lietuvoje susijungs psichoterapijos metodas (psichodramos metodas per veiksmą) Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose. 
Šis retritas suteiks saugią erdvę apmąstyti savo vaikystę, kad ir kokia ji būtų palaikoma ar nepalaikoma. Tai padės jums domėtis, kokią įtaką jūsų suaugusiojo gyvenimui šiandien daro, o kartais ir sabotuoja, ši patirtis. Jis supažindins jus su jūsų vidiniu vaiku: jūsų dalimi, kuri buvo sužeista vaikystėje ir kuri reaguoja, kai ji suveikia. Tai suteiks jums įgūdžių atpažinti tai, kas buvo pozityvu jūsų vaikystėje, ir atstatyti save taip, kaip norėtumėte, kad būtumėte auklėjami. Kai išklausote ir raminate savo vidinį vaiką, kai susijungiate su vaiku, kuriuo kažkada buvote, galite leisti, kad jūsų mintys ir veiksmai kiltų iš suaugusiųjų ramybės erdvės, o ne iš vidinio vaiko įskaudinimo ir pykčio erdvės. Kai patiriame traumą (įskaitant tai, ką kai kurie gali laikyti nedidelėmis, nereikšmingomis traumomis) ir kai jas neefektyviai apdorojame, tampame labiau susiskaldę savyje. Mes kuriame išgyvenimo metodus, kurie apsaugo save nuo didesnės žalos, tačiau šio proceso metu dalis mūsų gali būti slopinama, suskirstyta į dalis arba jais pasinaudojama. Šio retrito metu siekiama padėti jums suvienyti suskilusias dalis, kad galėtumėte apimti visą save Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose! Draugavimas su savo vidiniu vaiku ir iš naujo jo auklėjimas gali skambėti keistai, tačiau tai gali padėti sklandžiau naršyti pasaulyje, įskaitant visus santykius, nesvarbu, ar tai būtų santykiai su jūsų tėvais, šeima, draugais, partneriu, vaikais ar net su savimi. Tai taip pat gali padėti jums gyventi iš labiau subalansuotos erdvės, turint daugiau pasitikėjimo, džiaugsmo, savęs priėmimo ir atjautos. Viso šio retrito metu praktikuosime psichodramos metodo elementus, įskaitant vedamą meditaciją, kvėpavimo pratimus, dailės terapiją, labirinto terapiją, relaksaciją arba savarankišką mokymąsi, kad patys išmoktumėte vadovautis šioje kelionėje.
 
Retrito programa: 
2024 09 27 Penktadienis: 
15:00 val. Registracija, atvykimo kava ir arbata, poilsis.
16:00 val. Atidarymo ceremonija su Gongų ir sakralinių instrumentų maudynėmis – susipažinsite su savo vidiniu vaiku ir suprasite, kodėl šis darbas yra labai svarbus jūsų gyvenimo gerinimui. 
18:00 val. Vakarienė. 
20:00 val. Refleksijos dirbtuvės – domėsitės savo vaikyste, tiek pozityviais įvykiais, tiek iššūkiais, ir sužinosite, kurie jūsų poreikiai liko nepatenkinti. Vakarą užbaigsime ramiomis Gongų ir sakralinių instrumentų maudynėmis. 
21:00 val. Laisvas vakaro laikas apsilankymui sporto salėje, baseino ir pirčių komplekse, skaitykloje, sau ar susitikimams su kitais.
 
2024 09 28 Šeštadienis: 
8:00 val. Vedama meditacija Gongų ir sakralinių instrumentų maudynėse – kvėpuokite ir patirkite lengvą pabudimą kartu su savo vidiniu vaiku! 
9:00 val. Pusryčiai. 
10:00 val. Atjautos, patvirtinimo ir priėmimo seminaras – susidraugaukite ir išklausykite savo vidinį vaiką per įvairias praktikas.
10:00 – 10:30 val. Kavos ir arbatos pertrauka su užkandžiais.
12:00 val. Pietūs. 
13:00 val. Laimė – tyrinėkite savo vidinio vaiko laimę, žaismingumą ir kūrybiškumą per spalvas, įskaitant kūrybinį mandalų projektą.
15:00 – 15:30 val. Kavos ir arbatos pertrauka su užkandžiais.
16:00 val. Laisvas laikas “Vytautas Mineral SPA” fiziniam aktyvumui “Pabudink kūną“ treniruotė (sporto salė M16) arba vakaro mankštai baseine (nuo 17:00 -17:30 val.) arba galimybė asmeninėms konsultacijoms su Rūta Janulevičiene.
18:00 Vakarienė. 
19:00 val. Transformacijos ir metamorfozės dirbtuvės – paleiskite šablonus, kuriuose įstrigote per ugnies šokio* ceremoniją Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose.
20:00 val. Laisvas vakaro laikas apsilankymui sporto salėje, baseino ir pirčių komplekse, skaitykloje, sau ar susitikimams su kitais.
 
2024 09 29 Sekmadienis. 
8:00 Vedama meditacija Gongų ir sakralinių instrumentų maudynėse – kvėpuokite, nurimkite bei suteikite meilės savo vidiniam vaikui*. 
9:00 Pusryčiai. 
10:00 val. Atnaujinkite savo vidinį vaiką seminaras – būkite tėvais, kurių jums visada reikėjo, palaikydami savo vidinį vaiką tokiu būdu, kuris pakeis jūsų gyvenimą ir leis jūsų vidiniam vaikui jaustis besąlygiškai mylimam ir saugiam, žaidžiant vaidmenis* ir rašant žurnalą. 
12:00 val. Pietūs. 
13:00 val. Uždarymo ceremonija – apmąstymas to, ko išmokome, ir baigiamoji meditacija Gongų ir sakralinių instrumentų maudynėse.
16:30 val. Kavos ir arbatos pertrauka su užkandžiais.
17:00 val. Išvykimas. 
*Jei jaučiatės nepalankiai kuriai nors iš aukščiau išvardytų veiklų, tai gali būti susiję su jūsų vidinio vaiko reakcija. Labai patariu įveikti savo baimę ir nepasitenkinimą, kartu palaikant savo vidinį vaiką. Vidinio vaiko palaikymas per iššūkius/nepatogias akimirkas yra puikus būdas stiprinti vidinius vaiko/tėvų santykius!
 
Vieta:
Išskirtinis savaitgalio retritas „Mano vidinio vaiko laimės spalvos Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose“ vyks 2024 m. rugsėjo 27-29 d. ypatingų mineralų Vytautas Mineral SPA namuose, Birštone, Lietuvoje. 
„Vytautas Mineral SPA“ – vieninteliai Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namai, kviečiantys sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje. Tai ne šiaip SPA kurortas – tai šiuolaikiški, kiekvieno poreikiams pritaikyti SPA namai, į kuriuos norisi ir verta grįžti. Viename didžiausių šalies regioninių parkų, prie 65 kilometrus besidriekiančių Nemuno kilpų įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ – tai šiandieninio žmogaus poreikius atliepianti sveikatinimosi, poilsio ir laiko leidimo su artimaisiais vieta.
Daugiau informacijos galite rasti https://www.vytautasmineralspa.lt/lt#spa-banner.
 
Apgyvendinimas:
„Vytautas Mineral SPA“ namai siūlo aukščiausios klasės kambarius, estetiškas, stilingas erdves poilsiui ir darbui, ypatingos kokybės maistą bei mineralus iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio. Galima rinktis gyventi ir vienviečiuose, ir dviviečiuose kambariuose. Atvykstantiems su savo transportu yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. 
 
Maitinimas:
Išskirtinis savaitgalio retritas „Mano vidinio vaiko laimės spalvos Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose“ vyks 2024 m. rugsėjo 27-29 d. ypatingų mineralų Vytautas Mineral SPA namuose, Birštone, Lietuvoje apima visus maitinimus nuo vakarienės penktadienį iki pietų sekmadienį taip pat įtraukiant kavos ir arbatos pertraukas su užkandžiais. Atkreipkite dėmesį, kad alkoholis retrito „Mano vidinio vaiko laimės spalvos Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose“ metu nebus patiekiamas.
 
Apie Retrito vadoves:
Rūta Janulevičienė. Rūta Janulevičienė yra tarptautinės Hedepy nuotolinės terapijos terapeutė. Ji vykdo individualias psichologines terapijos sesijas per nuotolį, kur taiko psichodramos ir monodramos technikas. Sesijų metu skiriamas dėmesys ir praktikos skirtos pažintis save ir savo vidinį vaiką. Rūta yra Psichodramos praktikė ir Psichodramos vadovo praktikė. 
2024 m. rugpjūčio 23-25 d. Rūta skaitys pranešimą tema „Mano vidinio vaiko laimės spalvos“ tarptautinėje konferencijoje „Keičiamos gyvenimo spalvos: Moreno dienos '2024”, kuri vyks 2024 m. rugpjūčio 23-25 d. Vilniuje. 
Daugiau nei 10 metų veda grupes ir teikia individualias konsultacijas susitikus ir per nuotolį. Jai patinka padėti klientams įveikti gyvenimo sunkumus, traumas ir krizes su šypsena, rasti pasitenkinimą gyvenimu arba šviesiąją debesies pusę, nes tuomet lengviau susidoroti su gyvenimo iššūkiais. Ji moko žaismingai ir su humoru sukurti saugią erdvę, kad kiekvienas jaustųsi laukiamas, palaikančioje ir saugioje erdvėje. 
 Individualiai ar poros konsultacijai su Rūta Janulevičiene galite užsiregistruoti https://app.hedepy.lt/susirasti.../ruta-janulevicien...
 
Retrito nauda:
• Gausite praktinių gairių, kaip sklandžiau naršyti gyvenime, atliekant vidinio vaiko auklėjimo darbą. 
• Išmoksite įrankių, kaip pagerinti savo santykius su savimi, savo partneriu / būsimus santykius, su šeima ir draugais. 
• Įgysite žinių apie tai, kaip pertvarkyti savo vaikystę ir kaip geriau palaikyti save kaip suaugusį jaudinančiomis akimirkomis. 
• Sužinosite kaip ramiau reaguoti į tai, kas jus jaudina gyvenime. 
• Išmoksite priimti ir pamilti save. 
• Išmoksite su meile, švelnumu ir gerumu apkabinti visas savo dalis. 
• Patirsite atsipalaidavimą, paleidimą, priėmimą ir meilę sau Gongų ir sakralinių garsų simfonijos sąjungoje su psichoterapijos psichodramos metodu. 
• Praktikuosite kasdieninį žurnalą, pažįstant save ir savo vidinį vaiką.
• Patirsite rūpinimąsi savimi nuostabioje erdvėje su skaniu sveiku maistu, patogiu ir gražiu apgyvendinimu bei grynu oru gamtos apsuptyje. 
• Mėgausitės ir turėsite laisvo laiko apmąstymams ir augimui palankioje aplinkoje. 
• Susitiksite su kitais mielais žmonėmis, taip pat norinčiais mokytis ir augti. 
• „Leidžiu žmonėms atlikti prieštaringus vaidmenis ir padedu jiems vėl sujungti savo dalis į vieną visumą.“ /J.L.Moreno/ 
 
Inga Jarienė, Gongų ir sakralinių instrumentų meistrė.
 
Kaina ir registracija:
Išskirtinio savaitgalio retrito „Mano vidinio vaiko laimės spalvos Gongų ir sakralinių instrumentų garsuose“, kuris vyks 2024 m. rugsėjo 27-29 d. ypatingų mineralų Vytautas Mineral SPA namuose, Birštone, Lietuvoje:
Išankstinė kaina (iki 2024 m. gegužės 15 d.): 
Dvivietis kambarys – 498,80 EUR asmeniui (atsiveskite partnerį arba draugą. Arba galime jus suporuoti su kitu dalyviu). 
Vienam asmeniui – 612,80 EUR asmeniui. 
Nuo 2024 m. gegužės 15 d. kainos padidės 30 EUR vienam asmeniui. 
Mokestis negrąžinamas, bet yra perleidžiamas (galite rasti ką nors pakeisti, jei negalėsite dalyvauti patys). 
 
Dalyvavimą užsitikrinate susimokėdami ir taip užsiregistruodami į savaitgalio retritą:
Rūta Janulevičienė
AB SEB bankas
a/s LT227044000611619043
Paskirtis: Vardas, Pavardė, Vidinis vaikas.
Prašytume atsiųsti mokėjimo nurodymo kopiją šiuo el. paštu: rutajan369@gmail.com
Užsiregistravusius ir taip savo dalyvavimą patvirtinusius dalyvius pakviesime į uždarą FB grupę, kurioje suteiksime informaciją dėl atvykimo ir reikiamų priemonių.
Išsamesnė informacija privačia žinute el. p. rutajan369@gmail.com
arba sms +370 616 11447.
Savaitgalio retritas skirtas moterims ir vyrams.