Ar žinai, kad šiandien yra ta magiška diena, kurioje pildosi visi tavo norai. Šiandien yra tavo Gimimo diena. Todėl nusišypsok ir šią dieną pradėk su nauju energijos polėkiu ir noru pasiekti tai, ką esi užsibrėžęs, nesvarbu ar tai būtų tavo asmeninė paieška pažinime savęs, rytinė meditacija, egzamino laikymas, naujo produkto, prekės ar pranešimo pristatymas darbuotojams ir verslo partneriams ar tiesiog paprasta gyvenimiška veikla, kuri daugeliui įprasta, o tau galbūt kaip pats didžiausas pasiekimas pirmieji žingsniai, einant be pagalbos, rytinė mankšta, reikalaujanti daug jėgų, nes noras sutvirtinti kūną reikalauja atitinkamos asmeninės valios ir stiprybės ir dar daug dalykų, kurių įvardijimas užimtų visą šį puslapį. Savęs pažinimas prasideda nuo džiaugsmo, kad Esi ir džiaugiesi gaudamas šias dovanas, kartais ir neįpakuotas kaip mylimo žmogaus šypsena, švelnus apkabinimas ar bučinys. Kiekviena diena yra tavo Gimimo diena, todėl išsakyk savo norus mintyse, garsiai ar parašyk juos ant popieriaus. Tai bus ta kelrodė žvaigždė, kurios tu sieksi...

Aš taip pat norėčiau išsakyti savo norą, padrąsinti ir pasidžiaugti tavo kasdieniniais pasiekimais, kurie dienoms tekant virsta didžiais darbais. Pajusk savo pasiekimų džiaugsmą širdyje, kuris su kiekviena diena auga. Tegul šis džiaugsmas sklinda tavo krūtinėje apimdamas visą kūną. Tiesiog tapk auksine šilta, džiaugsmo šviesa pasiųsdamas šį džiaugsmą savo artimiesiems, draugams ir savo priešams. Dalinkis juo su visu pasauliu. Ar dabar matai, kad kiekviena diena yra Gimimo diena. Gimimo diena tavojo Aš. Tikrasis Aš gyvuoja galėdamas dalintis savo džiaugsmu, spindesiu, tavo šypsena ir meile su kitais. 
Savo klientams, aš taip pat suteikiu dovaną pažinti save paišant/spalvinant Šiaures Amerikos Indėnų Didžiojo Rato Turo mandalas. Mandala (sanskrito kalba , mandala reiškia ratas, diskas, sfera) yra apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką. Senojoje Mesopotamijos kultūroje rato sąvoka naudota 2300 m.pr.m.e. Kurdami mandalas mūsų protėviai norėjo išreikšti savo suvokimą apie aplinkoje vykstančius procesus bei santykį su tais procesais - pvz., metų laikų kaita. Kita kultūrinė tradicija - Šiaurės Amerikos indėnai - mandalas kūrė iš spalvoto smėlio ir naudojo jas kaip gydymo priemonę, padedančią žmogui pažinti save, atstatyti savo santykius su aplinkiniais ir vidine ir išorine realybe. Šias mandalas gali paišyti/spalvinti kiekvienas, norintis susigrąžinti savo gyvybinę energiją ir atgauti dvasinę pusiausvyrą. Ir visai nesvarbu, kokią patirtį turi paišantysis vaikas, suaugęs ar senjoras. Mandala yra viena iš savęs pažinimo formų. Šiauries Amerikos indėnų mandalose apskritimas atstovauja horizontalias linijas, padalintas į keturias kryptis. Kiekviena kryptis turi savo simbolinį gyvūną, spalvą ir kitas savybes susijusias su jomis: 

Kiekviena kryptis pristato skirtingus požiūrių realybės matymus. Buvo manoma, kad gimęs žmogus yra vienoje kryptyje, kurią pats gerai išmano. Žmogus turi praleisti gyvenimą mokydamasis išmokti apie kitas tris kryptis, todėl yra labai svarbu patirti, suprasti ir subalansuoti visų keturių krypčių išmintį, kad taptum vientisas. Šiauries Amerikos indėnų mandalos, skirtos savęs pažinimui, gydymui, apsaugos skydo sukūrimui aplink žmogų, kadangi žmogus paišydamas mandalas išreiškia save keturiose kryptyse, kuriose keliami tam tikri uždaviniai bei įsisavinamos kiekvienos krypties įžvalgos.

Mandalos, kurios paišomos pačioje pradžioje pasižymi svajingumu, nenuoseklia energija, kurią žmogus prisimena prieš gimimą, gimimo momentu, savo vaikystėje ir jaunystėje. Mandalos turo viduryje yra pačios produktyviausios. Tačiau ne mažiau svarbios yra mandalos esančios pačioje pabaigoje, kadangi žmogus paišydamas mandalas savo energiją kreipia iš savo ego į pasąmonę, tuo pačiu keisdamas ir harmonizuodamas save.

Reiki seansas su Šiauries Amerikos indėnų mandalų rato turo paišymu ir meditacija ( savęs pažinimas ), trukmė 2,5-3 val. Atlieka Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Užsiregistruoti Reiki seansui galite tel. + 370 616 11 447 arba el. p. rutareiki@mail.com

Meilės sau praktika

Norėčiau su Jumis pasidalinti viena "Meilės sau" praktika, kurios mokinu savo praktiniuose seminaruose "Kaip mylėti save ir tuo pačiu būti laimingu?".

Šią praktiką galite atlikti ką tik prabudus arba atsigulus prieš miegą, arba atliekant rytines prausimosi/dažymosi procedūras, kai stovite prieš veidrodį. Mintyse arba garsiai ištarkite: "Priimu save tokią/tokį, kokia/koks esu. Myliu save. Myliu savo kūną". Jei mintyse pradėsite abejoti tuo ką sakote, pasistenkite ryžtingai patvirtinti "Taip, tai tiesa. Priimu save tokią/tokį, kokia/koks esu. Myliu save. Myliu savo kūną".

Ši praktika yra labai veiksminga, kadangi padeda sužadinti mūsų ląsteles priimti ir gauti kuo daugiau gydomosios energijos, kurios gryniausia forma yra meilė. Meilės energija apsaugo, harmonizuoja kūno organus ir atkuria sveikatą. 

Su meile ir taika, Rūta Reiki Mercar

 

Savęs pažinimas, naudojant ir kitus metodus

Savęs pažinimas – tai gebėjimas suprasti ir atpažinti savo mintis, emocijas ir elgesį. Tai yra esminis asmeninio augimo ir tobulėjimo aspektas, būtinas efektyviam bendravimui, sprendimų priėmimui ir problemų sprendimui.

Vienas iš pagrindinių savęs pažinimo komponentų yra gebėjimas apmąstyti savo mintis ir emocijas. Tai reiškia, kad reikia atsitraukti ir pažvelgti į save objektyviai, be sprendimo. Tai apima sąžiningumą sau apie savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir supratimą, kaip mintys ir emocijos veikia jūsų veiksmus.

Kitas svarbus savęs pažinimo aspektas – gebėjimas atpažinti ir suprasti savo veiksmų įtaką kitiems. Tai reiškia, kad reikia suprasti, kaip jūsų elgesys veikia aplinkinius, ir gebėti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Tai taip pat reiškia gebėjimą atjausti kitus ir suprasti jų perspektyvas.

Savęs pažinimas gali būti ugdomas naudojant įvairius metodus, tokius kaip meditacija, žurnalų rašymas ir Reiki seansai. Pavyzdžiui, meditacija gali padėti susikoncentruoti į dabartinį momentą ir padidinti savo minčių bei emocijų suvokimą. Žurnalų rašymas taip pat gali būti naudinga savirefleksijos ir savo minčių bei emocijų supratimo priemonė. Reiki seansai taip pat gali būti veiksmingas būdas suprasti savo kūną, mintis, emocijas ir elgesį bei ugdyti savęs pažinimą.

Su meile ir taika, Rūta Reiki Mercar

Palikite savo komentarą

Komentarai

  • Nėra komentarų