Šiaurės Amerikos indėnų mandalų spalvinimo ir labirinto terapijos užsiėmimo ciklas „Savęs pažinimo ir meilės sau spalvos“

Šiaurės Amerikos indėnų mandalų spalvinimas meilei sau, atsipalaidavimui ir saviraiškai. Rūta Janulevičienė, Veriditas labirintų vadovė kviečia į 13 Šiaurės Amerikos indėnų mandalų spalvinimo (48 sakraliniai mandalų ratų dizainai įvairaus amžiaus žmonėms) ir labirinto terapijos užsiėmimų ciklą tema „Savęs pažinimo ir meilės sau spalvos“.
Mandalos yra budizmo ir induizmo simboliai, reprezentuojantys Visatą. Mandala sanskrito kalba reiškia „Ratas, kuriame yra esmė“. Labirintai ir mandalos yra archetipiniai kolektyviniai simboliai, peržengiantys visas kultūras, nes yra pagrįsti mūsų pačių sąmonėje. Mandalos, kaip ir labirintai, dažnai yra apskritimo formos, o centras laikomas stipriausiu tašku.

Ir labirinto, ir mandalos centras reprezentuoja tai, kas mums svarbiausia, kas mums svarbiausia – arba dabar, arba aukštesniuose mūsų sielos kelionės lygmenyse. Darbas su labirintais ir mandalomis įjungia dešinę mūsų smegenų pusę, stiprina mūsų kūrybiškumą ir nukreipia mus į centrą.
Užsiėmimų ciklą „Savęs pažinimo ir meilės sau spalvos“ sudaro 13 užsiėmimų sekančiomis temomis:
Užsiėmimų temos:
1 užsiėmimas. 2022 08 14 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: SAVĘS PRIĖMIMAS. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos piešimas (Nulinė etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
2 užsiėmimas. 2022 08 15 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: PASITIKĖJIMAS SAVIMI. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Pirma etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
3 užsiėmimas. 2022 08 16 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: „PRIBLOŠKTAS“ MĄSTYMAS. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Antra etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
4 užsiėmimas. 2022 08 17 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: NERIMAS. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Trečia etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
5 užsiėmimas. 2022 08 18 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: DEPRESIJA. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Ketvirta etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
6 užsiėmimas. 2022 08 19 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: PROTO NURAMINIMAS. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Penkta etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
7 užsiėmimas. 2022 08 20 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: AŠ IR KITI NAMUOSE, MOKSLUOSE IR DARBE. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Šešta etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
8 užsiėmimas. 2022 08 21 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: GERESNI SPRENDIMAI. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Septinta etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
9 užsiėmimas. 2022 08 22 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: NEGATYVIŲ ĮSITIKINIMŲ KEITIMAS. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Aštunta etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
10 užsiėmimas. 2022 08 23 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: RŪPINIMASIS SAVO INTELEKTUALINIAIS POREIKIAIS. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Devinta etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
11 užsiėmimas. 2022 08 24 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: MEILĖ SAU. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Dešimta etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
12 užsiėmimas. 2022 08 25 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: KAIP AŠ GALĖČIAU MYLĖTI SAVE DAUGIAU? Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos spalvinimas (Vienuolikta etapo mandala), labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
13 užsiėmimas. 2022 08 26 nuo 17:00 iki 19:00 val.
Tema: KAIP IŠMOKTI PASAKYTI „TAIP“ IR KADA PASAKYTI „NE“ Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos (Dvylikta etapo mandala) spalvinimas, labirinto terapija arba meditacija.
Teorija + praktika, refleksija.
Kokią naudą gausiu dalyvaudama/-as užsiėmimuose?
Atlikdami praktines užduotis, piešdami ir spalvindami Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalų formas, keliaudami labirintu, jūs:
• pažinsite ir save pamilsite iš naujo spalvų ir labirinto pagalba;
• žvelgdami į pasirinktų spalvų simboliką, galėsite daugiau sužinoti apie savo spalvų žodyną, tai padės atrakinti pranešimus iš jūsų pasąmonės, kurie yra užkoduoti jūsų spalvintose mandalose;
• pabūsite kiekvienoje pasaulio kryptyje. Kiekviena kryptis turi savo simbolinį gyvūną, spalvą ir kitas savybes susijusias su jomis. Pasak Šiaurės Amerikos indėnų žmogus kaip gimsta yra vienoje iš pasaulio krypčių (Šiaurė, Pietūs, Rytai, Vakarai). Piešdami ir spalvindami jūs apkeliausite visas pasaulio kryptis;
• piešdami ir spalvindami Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalas kursitės aplink save apsaugos skydą, susigrąžinsite gyvybinę energiją ir atgausite dvasinę pusiausvyrą;
• lavinsite savo kūrybingumą, išraišką ir intuiciją.
Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalas gali paišyti ir spalvinti įvairaus amžiaus žmonės ir visai nesvarbu, kokią patirtį turi paišantysis vaikas, suaugęs ar senjoras. Mandalų spalvinimas patvirtina giliausius jūsų asmeninės tapatybės klodus. Šiaurės Amerikos indėnų didžiojo rato mandalos suteikia ryšį tarp jūsų Ego ir savęs. Jos padeda išvystyti jūsų pilnatvės potencialą. Mandalos veda į gilesnį savo dvasingumo tyrinėjimą, padeda susikoncentruoti į mintis, kurias sunku išreikšti žodžiais, ir pateikia naujus sudėtingų klausimų sprendimus.
VIETA: nuostabi sakrali labirintų erdvė, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas, Lietuva.
REGISTRACIJA: AŽ, el.p.: rutajan369@gmail.com, rutareiki@mail.com. Pasiteiravimas telefonu: +370 616 11447.
Galutinai registracija patvirtinama po apmokėjimo.
INVESTICIJA Į SAVE: 182 EUR (visas 13 užsiėmimų ciklas, 1 užsiėmimo trukmė +- 2 val.). Registruojatės ir rezervuojate savo vietą šiame užsiėmimų cikle „Savęs pažinimo ir meilės sau spalvos“ atlikdami pavedimą į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438; Įmonės kodas: 304768865.
Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį „Savęs pažinimo ir meilės sau spalvos“. Jūs taip užsiregistruojate į šiuos užsiėmimus. Prašyčiau informuoti mane el. paštu rutareiki@mail.com ir/arba rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Vietų skaičius ribotas.
• Pagal poreikį užsiėmimų ciklas organizuojamas ir individualiai, laiką suderinus iš anksto, kaina – 282 EUR.
*Visos reikalingos priemonės įskaičiuotos.
Užsiėmimų ciklą veda:
Rūta Janulevičienė – Veriditas apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos Regioninė ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų komiteto vadovė.
Reiki gydymas ir mokymas (12 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (9 metai). Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (10 metai), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (8 metai).