„SUAKTYVINKITE SAVO IR KITŲ VIDINĘ GYDANČIĄ GYDYMO JĖGĄ, NAUDOJANT MEDITACIJĄ, KVĖPAVIMĄ, SAVO BALSĄ, MANTRAS, MUDRAS, LABIRINTO TERAPIJĄ”

* Interaktyvūs praktiniai mokymai „Suaktyvkinkite savo ir kitų vidinę gydančią gydomąją jėgą, naudojant meditaciją, kvėpavimą, savo balsą, mantras, mudras, labirinto terapiją“ skirti
* Visiems, kurie siekia skirti dėmesio sau.
* Dirbti su klientu individuliai.
* Vesti grupines meditacijas.
* Suteikiama išskirtinė galimybė mokėti už pamoką, kurios vertė 21 EUR (3 valandos).
* Reiki Mercar praktikams taikoma mokymams nuolaidos.

Mokymai bus įrašomi, jeigu tą dieną negalėsite dalyvauti. Gausite mokymų įrašą.
Interaktyvūs praktiniai mokymai „Suaktyvkinkite savo ir kitų vidinę gydančią gydomąją jėgą, naudojant meditaciją, kvėpavimą, savo balsą, mantras, mudras, labirinto terapiją“ vyks du kartus mėnesyje šeštadieniais nuo 9:00 iki 12:00 val. per Zoom konferencijos programą. Truks daugiau nei vieni metai.
Startuojame jau kitą mėnesį 2022 m. spalio 8 d. ir spalio 22 d. nuo 9:00 iki 12:00 val. pagal žemiau programoje pateiktas temas.
Gyvename neramiais, didelių pokyčių laikais. Kai pasaulyje trūksta stabilumo, su kasdieniniais iššūkiais susidoroja tie žmonės, kurie gali remtis savo vidinėmis, dvasinėmis vertybėmis. Tačiau kaip išsaugoti vidinį stabilumą, kai žmogus kasdien susiduria su stresu, įtampa, karo ar epidemijos baime ir nuolat karšligiškais skuba?
Kaip rasti laiko sau, kai darbas ir dienos užimtumas suplanuotas? Kur sutrikęs, ieškantis žmogus dar gali rasti atramą beprasmiame, krizės purtomame pasaulyje? Galbūt nuskambės labai keistai, tačiau iš tiesų kiekvienas žmogus ramybę ir saugumą randa savyje. Mumyse visko yra su kaupu. Tik pirmiausia žmogus turi išmokti pasinerti į tylą, nurimti, įsiklausyti į save ir šiomis brangiomis akimirkomis skirti užtektinai laiko.
Iš savo asmeninės praktinių mokymų ir seminarų vedimo patirties (12 metų) žinau, kad žmonės jaučia didelį poreikį ir būtinybę eiti nauju keliu, gyventi ramesnį ir turiningesnį gyvenimą.
Šiais praktiniais mokymais noriu padrąsinti visus burtis į grupes ir kartu medituoti. Tegul šie mūsų praktiniai mokymai, tampa kelrodžiu, vedančiu į savęs pažinimą, vidinę harmoniją ir pasitenkinimą.
Šie praktiniai mokymai palengvins atradimų kupiną kelionę į savą turiningą vidinį pasaulį ir skirtą asmeniškai sau ir tiems, kurie dirba individualiai su klientu ar norėtų vesti grupines meditacijas.
Interaktyvių praktinių mokymų metu paliesime kiekvieną žemiau pateiktą temą, kartu atlikdami vedamąsias meditacijas ir praktikas.
* Jūs patys atliksite praktiką, pravesdami dalyvaujantiems vedamąsias meditacijas ir praktikas pagal abipusį susitarimą (tai neprivaloma).
PROGRAMOJE:
1. Meditacija. Meditacijos nauda ir poveikis.
2. Čakros ir jų vidinė šviesa meditacijos metu.
3. Vedamosios meditacijos eiga.
4. Praktiniai patarimai meditacijų grupių vadovams.
5. Vedamosios meditacijos, mudros ir mantros.
6. Dievo pabučiavimas: Kvėpavimas ir jo nauda.
7. Meditacijos poza generuojanti gydančią energiją. Kūno poza.
8. Visatos ritmas: Mantra ir jos nauda.
9. Ryšys su Visata: Malda ir jos nauda.
10. Balsės, kaip vibracijos.
11. Proto jėgos efektas: Susikaupimas.
12. Sadhana kaip gydomoji meditacija.
13. Meditacija, kuri gydo protą, kūną ir sielą.
14. Čakros ir jų disfunkcija.
15. Pamatinė čakra. Speciali gydanti meditacija Pamatinei čakrai. Paleidimas praeities, ypatingai vaikystėje susikaupusio pykčio.
16. Pamatinė čakra. Gydančios energijos suaktyvinimas savyje.
17. Sakralinė čakra. Speciali gydanti meditacija Sakralinei čakrai. Meditacija, padedanti sureguliuoti menstruacijų ciklą.
18. Saulės rezginio čakra. Speciali gydanti meditacija Saulės rezginio čakrai. Meditacija skirta pagerinti virškinimą.
19. Saulės rezginio čakra Meditacija skirta išvalyti kepenis. Meditacija skirta tulžies pūslei. Meditacija skirta sustiprinti kasą.
20. Saulės rezginio čakra Meditacija skirta inkstams. Meditacija skirta streso įveikai.
21. Širdies čakra. Speciali meditacija Širdies čakrai. Meditacija skirta proto nuraminimui.
22. Širdies čakra. Meditacija skirta nuraminti širdį. Meditacija skirta imunitetui stiprinti. Meditacija skirta aukštam kraujo spaudimui. Meditacija skirta širdies smūgio išvengimo.
23. Širdies čakra. Meditacija skirta užkrūčio liaukai. Meditacija skirta streso mažinimui ir praeities problemų sprendimui.
24. Gerklės čakra. Speciali meditacija Gerklės čakrai. Meditacija skirta susijungti su aukštesnėmis čakromis.
25. Gerklės čakra. Meditacija skirta liaukų pusiausvyrai ir palaimai.
26. Trečiosios akies čakra. Speciali meditacija skirta Trečiosios akies čakrai. Meditacija skirta padidinti kognytivines funkcijas.
27. Trečiosios akies čakra. Meditacija skirta nuraminti nervus ir įkrauti imuninę sistemą. Meditacija skirta psichiniam nuovargiui įveikti.
28. Trečiosios akies čakra. Meditacija skirta migrenos ir galvos skausmų prevencijai. Meditacija skirta depresijos įveikai. Meditacija skirta nesąmoningai baimei įveikti.
29. Karūnos čakra. Speciali meditacija Karūnos čakrai. Meditacija skirta įpročių ir priklausomybių įveikai.
30. Karūnos čakra. Meditacija skirta Karūnos čakros atvėrimui. Meditacija skirta suaktyvinti vidinę gydomąją jėgą.
31. Karūnos čakra. Meditacija skirta gydyti save ir kitus. Meditacija skirta užlieti šviesa visas čakras.
32. Vedamoji meditacija su archangelais.
33. Vedamoji meditacija su angelais.
Interaktyvūs praktiniai mokymai „Suaktyvinkite savo ir kitų vidinę gydančią gydymo energiją“ vyks du kartus mėnesyje šeštadieniais nuo 9:00 iki 12:00 val. Truks daugiau nei vieni metai.
Startuojame jau kitą mėnesį 2022 m. spalio 8 d. ir spalio 22 d. nuo 9:00 iki 12:00 val.
INTERAKTYVIŲ PRAKTINIŲ MOKYMŲ METU TURĖKITE:
• Sąsiuvinį užrašams.
• Laisvalaikio aprangą, jogos kilimėlį.
• Savo vandenį ar arbatą, kurią grukšnosite mokymų metu savo namuose.
• Gerą nuotaiką ir didžiulį norą mokytis.
INTERAKTYVIŲ PRAKTINIŲ MOKYMŲ METU:
• Dalinsitės savo žiniomis, potyriais ir patirtimi.
• Atliksite praktiką.
INTERAKTYVIŲ PRAKTINIŲ MOKYMŲ KAINA IR REGISTRACIJA:
• Interaktyvūs praktiniai mokymai kainuoja 693 Eur arba 21 Eur viena interaktyvi praktinė pamoka.
• Reiki Mercar praktikams mokymai kainuoja 660 EUR arba 20 EUR viena interaktyvi pamoka.
Pasirinktą mokestį, 693 EUR arba 660 Eur arba 21 EUR arba 20 Eur perveskite į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
•Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
•Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
•Mokymų suma mokama pilna arba už pamoką.
•Sumokėjus mokymų sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
MOKYMŲ VIETA:
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
MOKYMUS VEDA:
* Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (12 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (9 metai).
Veriditas apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos Regioninė ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų komiteto vadovė.
Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (10 metų), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (8 metai).
Vedant Jaunaties ir Pilnaties praktikos (4 metai.).
Vedamosios meditacijos (12 metų).