SUSIJUNK SU PROTĖVIŲ GIMINE, KAD GYVENIME BŪTŲ DAUGIAU SVEIKATOS, TURTŲ IR MEILĖS

Sulaukęs didelio susidomėjimo ir puikių atsiliepimų praktinis seminaras kartojamas ketvirtą kartą šiais metais. Sutikite šv. Kalėdas ir Naujus Metus su nauju energiniu impulsu.
Rūta Janulevičienė, VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė ves 4 praktinius užsiėmimus po 3 val..

Kada: 2021 m. Lapkričio 28 d. nuo 16:00 iki 19:00 val. Gruodžio 11 d., 12 d., 19 d. nuo 16:00 iki 19:00 val.
1.Temos: Mano šeimos genograma. Vidinės motinos ir vidinio tėvo gydymas.
2.Temos: Susijungimas su protėvių gimine, kad gyvenime būtų daugiau sveikatos, turtų ir meilės. Keitimas savo šeimos modelių.
3.Temos: Susijungimas su protėvių giminės energija: ketinimai ir gydymas.
4.Temos: Išlaisvinant negatyvias šeimos ir protėvių giminės energijas. Praktikos, padedančios prisipildyti naujos energijos.
Kam skirta: Seminaras tinka visiems siekiantiems, gerinti savo šeimos gyvenimą, sukuriant stipresnį ryšį su savo protėvių giminės energija.
Maksimalus dalyvių skaičius uždaroje grupėje iki 18 dalyvių.
* Kaina: Atsižvelgiant į savo gyvenimo situaciją pasirinkite jums priimtiną „Susijunk su Protėvių gimine, kad gyvenime būtų daugiau sveikatos, turtų ir meilės”apmokėjimo kainą:
* 60 EUR
* 120 EUR
* 180 EUR
Pasirinktą „Susijunk su Protėvių gimine, kad gyvenime būtų daugiau sveikatos, turtų ir meilės” sumą, perveskite į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
Pasiteiravimui skambinkite: +37061611447.
Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai Jūsų nurodytu el. p. adresu.
Praktinius seminarus ves
Rūta Janulevičienė
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų Komiteto Vadovė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja
Psichodramos asistentė