Transformacija sėkmingų moterų rate

Transformacija sėkmingų moterų rate – tai idėja, kilusi iš Rutos Reiki Mercar Sėkmės Platformos, kurią paleidau 2021 m. gegužės 11 d.. Iš šios platformos gimsta idėja plėtoti moterų bendrystę ir kviesti moteris įsijungti į sėkmingų moterų ratą, kuriame mokysiu moteris pažinti save, atrasti savo talentus ir įgūdžius ir kaip juos panaudoti asmeninėme gyvenime, karjeroje, dvasiniame kelyje, santykiuose su savimi, antrąja puse, vaikais, tėvais. Susitikimų metu išminties rato diskusijose dalinsitės savo žiniomis, išmintimi ir mokysitės tapti sėkmingomis savo gyvenimo lydėrėmis. Transformacija - tai perėjimas, pasikeitimas ar perkūrimas savęs, panaudojant įvairius įrankius, kurių dėka pabudinsite deivę savyje. Ratas – tai saugi erdvė moterims būti tokiomis, kokiomis jūs iš tikrųjų esate. Šiame rate jūs galėsite atskleisti savo deivę viduje, kurdamos savo visatą ir naudodamos tą visatą savo poreikiams išreikšti realybėje ir taip sėkmingai manifestuoti tai, ką esate sumaniusios arba tai ko taip ilgai trošktate, bet nesiryžtate daryti ar įgyvendinti.

Kokią naudą gausite, jei keliausite šiuo keliu su manimi ir kitomis moterimis?
• Geriau suprasti savo gerąsias ir blogąsias puses.
• Priimti savo ir kitų silpnybes ir galimybę tuos dalykus aptarti išminties rato diskusijose.
• Džiaugsmingai praleisti laiką.
• Laisvę ir pabėgimą nuo savo asmeninių rūpesčių.
• Būdą, tapti sėkminga savo gyvenimo lydere, atkreipti dėmesį, pasiekti populiarumą.
• Draugišką bendravimą.
• Vidinę ramybę, minčių budrumą ir aštrumą.
• Savęs pažinimą per vedų numerologiją. Asmeninę individualią konsultaciją su manimi.
Jei perskaičius, jums sužiba akys, viduje užsidega ugnelė, kad tai man, tai nedelsdamos registruokitės šiai nuostabiai transformuojančiai kelionei į sėkmę.Keliausime kartu ir ją pradėsime jau kitą savaitę. Ji truks keturis antradienius, tačiau jais neapsiribos, nes jau sėkmingų moterų bendrystė susikurs ir mes keliausite toliau augindamos savo sukurtos sėkmės daigus. O apie tai daugiau sužinosite mūsų susitikimų metu.
Pradedame savo kelionėje ir į ją įsiruošiame šiomis temomis:
*2021 11 16 nuo 19:00 iki 20:30 val. Tema: „Sėkmingas tikslų manifestavimo metodas“
*2021 11 23 nuo 19:00 iki 20:30 val. Tema: „Išminties rato diskusija apie moteriškumą“
*2021 11 30 nuo 19:00 iki 20:30 val. Tema: „Asmenybės transformacija per labirinto terapiją apie savo gyvenimo pašaukimą“
*2021 12 07 nuo 19:00 iki 20:30 val. Tema: „Vedų numerologija ir savęs pažinimas“. Asmeninė individuali konsultacija su manimi. Laikas suderinsime individualiai sesijai.
*Kur: Transformacija sėkmingų moterų rate vyks nuotoliniu būdu, naudojant Zoom konferencijos programą.
*Kaina: Atsižvelgiant į savo gyvenimo situaciją pasirinkite jums priimtiną „Transformacija sėkmingų moterų rate“ apmokėjimo kainą:
*60 EUR
*120 EUR
*180 EUR
Pasirinktą „Transformacija sėkmingų moterų rate“ sumą, perveskite į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas: 304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį. Informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie šios programos.
*MOKYMŲ VIETA: VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
*SEMINARĄ VEDA: Rūta Janulevičienė - Reiki gydymas ir mokymas (11 metų), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (8 metai). Darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (9 metai), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijomis ir praktinėmis užduotimis (7 metai).
Rūta Janulevičienė - VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė
Tarptautinės labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa
Tarptautinės labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų Komiteto Vadovė
Reiki Mercar Meistrė Mokytoja
Karuna Reiki Meistrė Mokytoja