UNIKALUS ŠVENTINIS SAVĘS & ARTIMŲJŲ PALEPINIMAS ŠVELNUMU IR MEILE SAU

DOVANŲ KUPONAI
Palepinkite save ir savo artimuosius išskirtine šventine dovana — Reiki seansu. Jūsų laukia individuali psichologinė konsultacija, Reiki seansas su meditacija, parinkta pagal Jūsų individualius poreikius. Tai labai švelnus geros savijautos atgavimo būdas, kadangi:
* Sumažina nervinę įtampą;
* Stimuliuoja imuninę sistemą;
* Slopina įvairios kilmės skausmus.
Reiki seansas su meditacija atpalaiduoja, suteikia vidinės stiprybės, sugrąžina meilės, ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą. Jūs galite rinktis:
GILUMINIS REIKI SEANSAS SU MEDITACIJA
Giluminis Reiki seansas su meditacija | rutareiki.com
Jaučiatės įstrigę kasdieninėje rutinoje? Nerimaujate dėl praeities, ar dėl dabarties? Giliai žinote, kad kažkas ne taip...
Išbandykite Reiki seansą, kuris šimtmečius buvo naudojamas siekiant atkurti pusiausvyrą organizme.
Giluminis Reiki seansas su meditacija leis paleisti neigiamus įsitikinimus ir emocijas, kurios gali trukdyti progresui į laimę ir meilę sau.
Prieš Reiki seansą atliksime neigiamų emocijų paleidimo praktiką, kuri palengvins praeities ar dabarties skausmą, nuoskaudas. Paleistos emocijos Reiki seanso metu suteiks gilų kūno ir dvasios atsipalaidavimo ir palengvėjimo jausmą.
Reiki seansas naudojamas norint ištrūkti iš kasdieninės rutinos, praeities nuoskaudų ir baimių. Meditacija padės sumažinti įtampą, nerimą, stresą, harmonizuoti jausmus, nuotaikų svyravimus.
Seanso metu naudosime Reiki energiją, nukreipiant ją į kūno energetinius centrus, kuriose yra disbalansas. Pabaigoje atliksime harmonizuojančią meditaciją.
Giluminio Reiki seanso su meditacija trukmė 2 valandas – 120 EUR
KVANTINIS ŠVIESOS REIKI SEANSAS
Kvantinis šviesos Reiki seansas | rutareiki.com
Ieškote natūralaus būdo subalansuoti savo kūną, protą ir dvasią? Išbandykite Reiki seansą, kuris šimtmečius buvo naudojamas siekiant atkurti pusiausvyrą organizme.
Kvantinis šviesos Reiki seansas naudojamas norint paleisti senas emocijas, kurios įstrigo ir gali sukelti fizinį skausmą, bei stresą.
Šis kvantinis šviesos Reiki seansas prasidės, nukreipiant žmogaus mintis į baimę, nerimą ar stresą, išgyvenimus, kuriuos seanso metu atpalaiduosime ir paleisime.
Tai specialus Reiki metodas leidžiantis surasti įkyrias mintis, kurios slepiasi giliai žmoguje – tas baimes dėl to, kas gali nutikti bet kurioje situacijoje – ir jas paleisti! Seanso metu naudosime šviesos energiją, nukreipiant ją į kūno vietas, kuriose yra disbalansas. Tai daroma naudojant kvantinę šviesą ir Reiki energiją.
Kvantinio šviesos Reiki seanso trukmė 2 valandas – 160 EUR
REIKI SEANSAS SU ENERGETINIŲ LABIRINTŲ TERAPIJA
Reiki seansas su energetinių labirintų terapija | rutareiki.com
Ieškote atsakymų į rūpimus klausimus? Siekiate atrasti savo vidinį „aš“, atsipalaiduoti, pasvajoti ar prasmingai praleisti laiką.
Išbandykite Reiki seansą su energetinių labirintų terapija. Reiki seansas su energetinių labirintų terapija naudojamas savęs pažinimui, vidinei ramybei ir džiaugsmui. Labirintas simbolizuoja gyvenimo energijų raizginį, piligrimo kelionę po pasaulį. Po Reiki seanso keliaudami energetiniu čakriniu labirintu sukurtų iš tikrų lauko akmenų patirsite energetiškai stiprią kelionę į save, sužadinsite gyvybinę energiją, tekančią per aštuonias čakras, esančias žmoguje.
Harmonizuojant žmogaus energijų balansą ir pusiausvyrą keliausite po moterišką ir vyrišką energetinį labirintą iš lauko akmenų. Kelionė į save energetiniame čakriniame labirinte iš lauko akmenų vyksta po Reiki seanso.
„Iš pradžių išgydyk dvasią, o kūnas seks iš paskos“ /M.Usui/
Reiki seanso su energetinių labirintų terapija trukmė 2 valandas – 160 EUR
Iki malonių susitikimų,