Virtualus praktikumas 31-os dienos iššūkis: Kaip atgaivinti save laimei ir ramybei? (Galima įsigyti visus metus)

Kviečiu įsigyti virtualaus praktikumo 31-os dienos iššūkio: Kaip atgaivinti save laimei ir ramybei įrašus. Žemiau pateikiama detali informacija:
Kviečiu į 31-os dienos iššūkį, t.y. buvimą šviesoje, džiaugsme ir laimėje bei mokymasi išsilaisvinti iš skausmo ir kančios. Tai jūsų ir mano virtualus praktikumas, kurio metu įkūnysime laimės, džiaugsmo ir vidinės ramybės būseną. Kiekviena diena pradedant 2023 m. Kovo 1. ir baigiant Kovo 31 d. suteiks naujovių ir kūrybiškumo ir jei leisite atsiskleis laimę jumyse. Tačiau pirmiausia turime užduoti klausimą: „Kas padaro žmogų laimingą?“ Meilės santykiai, darni šeima, sėkminga karjera. Atsakymų gali būti daug kiek žmonių, kurie atsakys į šį klausimą. Tačiau nepaisant visų senų laimės paieškų būdų, gyvenimas keičiasi. Kiekvienas laimę kuria gyvenimo būdu, t.y. pasirinkdamas individualiai ką darys, valgys ir veiks. Ir šiuos mažus kasdieninio gyvenimo pasirinkimus apsprendžia kiekvieno žmogaus individualus gyvenimo būdas. Dauguma renkasi sveikai maitintis, sportuoti, nerūkyti, tačiau rakto į laimę, t.y. į ramią vidinę savijautą, džiaugsmą ir pasitenkinimą neranda. Nekaltinkite savęs. Pasaulinės tendencijos, kurios įtakoja ir mūsų gyvenimą sukelia nuolat didėjantį stresą yra šios:
• Vis greitesnis ir greitesnis gyvenimo tempas.
• Didėjantis senėjimo ir demensijos dažnis.
• Didėjantis vartojiškumas.
• Nerimo ir depresijos epidemija.
• Pasaulinės problemos, tokios kaip klimato kaita, terorizmas, pandemijos, pabėgėliai, karo gresmė.
• Pasitikėjimo valstybės institucijomis ir politika žlugimas.
• Nelygybė tarp turtingų ir vargšų, taip pat rasinė nelygybė ir neteisybė.
Šiuos iššūkius jūs girdite arba patiriate kasdien. Tai sukelia nerimą keliančio chaoso fone. Todėl nusprendžiau pasiūlyti 31-os dienos iššūkį į kurį kviečiu jus ir save. Pasitikrinkite, atsakydami į žemiau pateiktus klausimus. Jeigu atsakysite nors į vieną klausimą „TAIP“ prisijunkite prie šio iššūkio:
o Ar norite jausti vidinę ramybę, pasitenkinimą, džiaugsmą ir laimę, bet nežinote ką daryti?
o Ar norite įgyvendinti savo gyvenimo misiją, bet nežinote nuo ko pradėti?
o Ar jūs turite sėkmingą profesinę karjerą, bet jums trūksta gyvenimo džiaugsmo, ramybės, laimės ir dvasinio tobulėjimo?
o Ar jūs norite patikrintos sistemos, kuri padėtų siekti jūsų tikslų, produktyvumo, santykių ir gausos?
o Ar esate pasirengę 2023 metus padaryti geriausiais kada nors buvusiais metais, bet nesate visiškai tikri, kokių veiksmų imtis?
Jei atsakėte į aukščiau pateiktus klausimus ir savo atsakymuose buvo nors vienas „TAIP“ kviečiu prisijungti prie 31-os dienos iššūkio ir padarykite 2022-uosius pačiais savo geriausiais metais. Viskas ko reikia norint prisijungti, yra tik nedidelė investicija, kurios kaina – 37 EUR. Reali vertė yra 740 EUR. 
Ką jūs gausite:
•Pradedant 2023 m. Kovo 1. ir baigiant Kovo 31 d. įrašytas video arba audio meditacijas. Iš viso 31 meditaciją.
•Pradedant 2023 m. Kovo 1. ir baigiant Kovo 31 d. įrašytas video arba audio mantras. Iš viso 31 mantrą.
•4 sekmadieninius Zoom konferencijos susitikimus su manimi, kurių pradžia 13:00 val. su vertingu mokymu ir meditacijomis bei mantromis.
Kokia šio iššūkio nauda jums kaip asmenybei:
•Tapsite sąmoningu ir energingu. Tai padės pašalinti bėdas, kurios dažnai kyla iš mūsų nesąmoningų veiksmų.
•Pakviesite į savo gyvenimą gerovę, nes meditacija, mantros ir mokymų medžiaga apima žmogaus transformaciją.
•Padidinsite gebėjimus priimti sprendimus ir pašalinti pergyvenimus, nerimą, sumažinti depresijos simptomus.
Išsivaduoti iš streso ir kasdieninės rutinos, išsijudinti iš virtualaus miego būsenos, kuris mus ištinka kaip protinis nuobodulys ir inercija.
Kaip sumokėti ir prisijungti prie 31-os dienos iššūkio?
Virtualaus praktikumo: 31-os dienos iššūkis: Kaip atgaivinti save laimei ir ramybei? sumą 37 EUR pervesti į VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ Luminor sąskaitą: LT044010051004206438. Įmonės kodas:304768865. Mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
•Raštu ir elektroniniu paštu įspėjus apie nedalyvavimą virtualiame praktikume anksčiau kaip prieš 3 d. iki virtualaus praktikumo – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
•Pranešus apie nedalyvavimą virtualiame praktikume likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami.
•Neatvykus į virtualų praktikumą ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.
•Suma, neskaidoma į dalis, o mokama pilna.
• Sumokėjus virtualaus praktikumo sumą informuojate mane el. paštu rutareiki@mail.com ir rutajan369@gmail.com, atsiunčiant mokėjimo nurodymo kopiją, nurodant savo el. pašto adresą ir telefoną. Tokiu būdu užsiregistruojate į organizuojamus mokymus. Gavus Jūsų apmokėjimą Jums atsiųsių meditacijas, mantras ir Zoom konferencijos programos nuorodą reikalingą prisijungimui prie virtualaus praktikumo.
VIRTUALAUS PRAKTIKUMO VIETA:
VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institute“, adresu Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno rajonas. Telefonas pasiteiravimui + 370 6 16 11 447.
VIRTUALŲ PRAKTIKUMĄ VEDA:
Reiki gydymas ir mokymas (13 m.), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais, meditacijos ir praktinės užduotys (9 m.)