Mūsų gyvenimą sudaro daug dalykų, bet paprastai tai džiaugsmingų susitikimų ir skausmingų išsiskyrimų seka. Individualių konsultacijų metu prieš Reiki seansą tenka išgirsti daugybę skaudžių ir širdį draskančių išsiskyrimų ar skyrybų istorijų. Tai vieno iš partnerių ar sutuoktinio neištikimybė, neapykanta ar kerštas. Pokalbiuose visada stengiamės rasti geriausią sprendimą abiems ir išsaugoti santuoką ar partnerystę. Nesidalinsiu asmeninėmis klientų istorijomis, nes tai konfidencialu ir labai intymu. 

Skyrybų ir išsiskyrimo problemas geriausiai atspindi viena istorija, kurią pasakoju pokalbių metu ir kuria norėčiau pasidalinti su jumis. Kartą gyveno žmogus, kuris nekentė savo žmonos. Jis prikalbėdavo jai pačių baisiausių dalykų, grįždavo namo vėlai, aiškiai parodydamas, kad ji jam nė kiek nerūpi. Vieną dieną ji paliko jį ir išvyko iš miesto. Atrodytų, kad žmogus, atsikratęs „bjaurios“ žmonos, turėtų jaustis laimingas. Bet ne – jis dieną naktį galvojo apie ją, svarstė, kaip jai atkeršyti, ir visai prarado sveiką nuovoką ir ramybę. Ką mokina ši istorija? Žmonių susitikimus lydi meilė ir džiaugsmas, o išsiskyrimus neapykanta ir kerštas. Neapykanta ir kerštas – tai grandinės, kuriomis susirakinate daugeliui gyvenimų. Bendraukite ir išsiskirkite taikiai. Atriškite karminius mazgus ir išlaisvinkite jūsų santykius. Rekomenduočiau atlikti Reiki seansą su karmine meditacija (užsiregistruoti galite tel. +370 616 11 447  arba el. p. rutareiki@mail.com). To nepadarius bus sudėtinga užmegzti kitą visavertį ryšį.

Reiki tai besąlyginė meilė, kuri padeda išgydyti santykius, nuraminti verkiančią iš skausmo širdį ir pamilti save iš naujo,  jei tik ji/jis nori ir skiria tam laiko. Tik mylėdamas save žmogus, mylės ir aplinkinius. Taps pasitikinčiu savimi, ramiu ir mylinčiu paukščiu, kurio didžiausias gebėjimas – skraidyti, be kaustančių skausmo, neapykantos ar keršto troškimo grandinių. 

Atleidimo praktika

Du žmonės – tai unikalios asmenybės. Stresas ir išsiskyrimo problemos atsiranda, kai mes kuriame santykius, pagal vienokius ar kitokius standartus ir keliamus reikalavimus. Tuomet kiekvienam atrodo, kad žmogaus elgesys ar įvykiai turi klostytis pagal juos, be jokių galimų išimčių. Kasdienybėje jie paprastai atliepia tokį mąstymą ir elgesį: „Įvykiai ir žmonės turi atitikti mano lūkesčius. Jie privalo elgtis pagal mano priimtą standartą. Jei jie taip nesielgia, juos reikia bausti“. Toks nusiteikimas žadina pyktį, neapykantą ir konfliktus. Tačiau nereikia užmiršti, kad žmonių poelgius gali lemti atsitiktinumas arba sutapimas. Todėl norint išsivaduoti iš pykčio reikia atsisakyti savo kalboje frazių „turi“ ir „privalo“. Išsivaduoti iš pykčio padeda įvairios praktikos, su kuriomis supažindinu savo klientus ir praktikus bei seminaro dalyvius susitikimų metu.

Ne mažiau svarbu yra atleisti žmogui, kuris jus įskaudino. Tai ypatingai svarbu, jei jus kankina nuoskauda ar kaltės jausmas. Nevilkite paskui save šių emocijų ir praeities naštos. Išmokite džiaugtis gyvenimu,  pamilti save ir gyvenimą iš naujo. Lai jūsų santykiai tampa panašūs į baltą popieriaus lapą, nes jūs jį  pradėsite pildyti iš naujo.

O jeigu atleisti žmogui negalite, tad jūsų blogos savijautos priežastis yra ne pyktis, neapykanta ir neišsiskyrimas. Paprasčiausiai jūs dėl tam tikrų asmeninių priežasčių nenorite to žmogaus paleisti ir jo atsisakyti.

Su meile ir taika, Rūta Reiki Mercar

Skyrybų skausmo įveikimas: praktiniai žingsniai, kaip judėti pirmyn

Skyrybos gali būti sunki ir skausminga patirtis kiekvienam. Tai gali būti ypač sudėtinga, kai susiduriate su santykių, kurie kadaise turėjo tiek daug prasmės ir meilės, praradimo. Nors skyrybų skausmo įveikimo procesas gali būti sudėtingas, yra praktinių žingsnių, kurių galite imtis, kad padėtumėte judėti pirmyn ir pasveikti.
Ieškokite paramos: vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti, kai susiduriate su skyrybų skausmu, yra ieškoti paramos iš draugų, šeimos ir artimųjų. Kalbėdami su kitais apie savo jausmus ir išgyvenimus, galite suprasti, ką išgyvenate, ir jausti, kad nesate vieni. Jei pastebėsite, kad jūsų draugai ir šeima negali suteikti jums reikalingos paramos, apsvarstykite galimybę kreiptis pagalbos į terapeutą. Ji/is gali suteikti jums saugią ir nesmerkiančią erdvę išreikšti savo jausmus ir padėti sukurti strategijas, kaip judėti į priekį.
Sutelkite dėmesį į rūpinimąsi savimi: šiuo sunkiu metu svarbu pasirūpinti savimi. Užsiimkite veikla, kuri teikia jums džiaugsmo ir atsipalaidavimo, nesvarbu, ar tai būtų skaitymas, mankšta ar laiko leidimas su artimaisiais. Atkreipkite dėmesį į savo fizinę ir emocinę sveikatą ir įsitikinkite, kad pakankamai miegate, gerai maitinatės ir užsiimate savimi, pavyzdžiui, meditacija ar joga. Jeigu norite praktikuoti meditaciją galite įsigyti mokamas meditacijas. Daugiau skaitykite šioje nuorodoje: https://www.rutareiki.com/suaktyvinkite-savo-ir-kitu-vidine-gydancia-gydymo-jega-naudojant-meditacija-kvepavima-savo-balsa arba susisiekite su manimi asmeninei individualiai konsultacijai ir Reiki seansui su meditacija. Susisiekti galite tel. +370 616 11 447 arba el. p. rutareiki@mail.com.
Apmąstykite savo jausmus: savo minčių ir jausmų užrašymas ir apmąstymas gali būti galingas metodas apdoroti savo patirtį ir įveikti skyrybų skausmą. Apsvarstykite galimybę vesti žurnalą arba naudoti savipagalbos knygas ar rašyti dienoraštį., pvz., Giluminis Reiki seansas su meditacija (daugiau skaitykite šioje nuorodoje https://www.rutareiki.com/giluminis-reiki-seansas-su-meditacija) ar savipagalbos knygas, kad galėtumėte geriau suprasti savo emocijas ir kaip jas valdyti.
Nustatykite ribas: nuolatinio kontakto su buvusiu partneriu vengimas gali būti iššūkis, tačiau svarbu nustatyti ribas ir suteikti sau vietos bei laiko pasveikti. Nesveiki ar toksiški santykiai gali tik pailginti gijimo procesą ir neleisti judėti į priekį.
Užsiimkite nauja veikla: naujų pomėgių ir potyrių siekimas gali padėti rasti gyvenimo prasmę ir tikslą po skyrybų. Apsvarstykite galimybę mokytis Reiki meno, užsiimti nauja sporto šaka, savanoriauti ar išbandyti naują hobį. Apsupimas teigiama patirtimi ir žmonėmis gali padėti sutelkti savo energiją ir vėl rasti gyvenimo džiaugsmą.
Praktikuokite sąmoningumą: sąmoningumo ir atsipalaidavimo metodai, tokie kaip joga ir meditacija, gali padėti valdyti emocijas ir sumažinti stresą bei nerimą. Skirdami laiko sutelkti dėmesį į dabartinę akimirką ir savo kvėpavimą, šiuo sunkiu metu galite įgyti ramybės ir taikos jausmą.
Kreipkitės į teisinę pagalbą: jei kyla konfliktų ar ginčų su buvusiu partneriu, svarbu kreiptis į teisininko patarimą. Jie gali padėti suprasti jūsų teises ir patarti, kaip geriausiai išspręsti bet kokius konfliktus ar ginčus.
Venkite nesveikų įveikos mechanizmų: svarbu vengti nesveikų įveikos mechanizmų, pvz., besaikio alkoholio ar medžiagų vartojimo. Tai gali suteikti laikiną palengvėjimą, bet ilgainiui gali padaryti daugiau žalos.
Priimkite pokyčius ir eikite į priekį: galiausiai svarbu priimti pokyčius ir žengti žingsnį į priekį. Skyrybos gali būti sunki ir skausminga patirtis, tačiau svarbu atsiminti, kad pasveiksite ir vėl rasite laimę. Būkite kantrūs ir malonūs sau ir nebijokite kreiptis pagalbos, kai jums jos reikia.
Apibendrinant galima pasakyti, kad norint įveikti skyrybų skausmą reikia laiko ir kantrybės, tačiau tai įmanoma. Ieškodami paramos, susitelkę į rūpinimąsi savimi, apmąstydami savo jausmus, nustatydami ribas, užsiimdami nauja veikla, praktikuodami Reiki ir sąmoningumą, ieškodami teisinės konsultacijos, vengdami nesveikų įveikos mechanizmų, priimdami pokyčius ir eidami į priekį, galite pasveikti ir sukurti save iš naujo.

Su meile ir taika, Rūta Reiki Mercar

Palikite savo komentarą

Komentarai

  • Nėra komentarų