Mūsų gyvenimą sudaro daug dalykų, bet paprastai tai džiaugsmingų susitikimų ir skausmingų išsiskyrimų seka. Individualių konsultacijų metu prieš Reiki seansą tenka išgirsti daugybę skaudžių ir širdį draskančių išsiskyrimų ar skyrybų istorijų. Tai vieno iš partnerių ar sutuoktinio neištikimybė, neapykanta ar kerštas. Pokalbiuose visada stengiamės rasti geriausią sprendimą abiems ir išsaugoti santuoką ar partnerystę. Nesidalinsiu asmeninėmis klientų istorijomis, nes tai konfidencialu ir labai intymu. 

Skyrybų ir išsiskyrimo problemas geriausiai atspindi viena istorija, kurią pasakoju pokalbių metu ir kuria norėčiau pasidalinti su jumis. Kartą gyveno žmogus, kuris nekentė savo žmonos. Jis prikalbėdavo jai pačių baisiausių dalykų, grįždavo namo vėlai, aiškiai parodydamas, kad ji jam nė kiek nerūpi. Vieną dieną ji paliko jį ir išvyko iš miesto. Atrodytų, kad žmogus, atsikratęs „bjaurios“ žmonos, turėtų jaustis laimingas. Bet ne – jis dieną naktį galvojo apie ją, svarstė, kaip jai atkeršyti, ir visai prarado sveiką nuovoką ir ramybę. Ką mokina ši istorija? Žmonių susitikimus lydi meilė ir džiaugsmas, o išsiskyrimus neapykanta ir kerštas. Neapykanta ir kerštas – tai grandinės, kuriomis susirakinate daugeliui gyvenimų. Bendraukite ir išsiskirkite taikiai. Atriškite karminius mazgus ir išlaisvinkite jūsų santykius. To nepadarius bus sudėtinga užmegzti kitą visavertį ryšį.

Reiki tai besąlyginė meilė, kuri padeda išgydyti santykius, nuraminti verkiančią iš skausmo širdį ir pamilti save iš naujo,  jei tik ji/jis nori ir skiria tam laiko. Tik mylėdamas save žmogus, mylės ir aplinkinius. Taps pasitikinčiu savimi, ramiu ir mylinčiu paukščiu, kurio didžiausias gebėjimas – skraidyti, be kaustančių skausmo, neapykantos ar keršto troškimo grandinių. 

Atleidimo praktika

Du žmonės – tai unikalios asmenybės. Stresas ir išsiskyrimo problemos atsiranda, kai mes kuriame santykius, pagal vienokius ar kitokius standartus ir keliamus reikalavimus. Tuomet kiekvienam atrodo, kad žmogaus elgesys ar įvykiai turi klostytis pagal juos, be jokių galimų išimčių. Kasdienybėje jie paprastai atliepia tokį mąstymą ir elgesį: „Įvykiai ir žmonės turi atitikti mano lūkesčius. Jie privalo elgtis pagal mano priimtą standartą. Jei jie taip nesielgia, juos reikia bausti“. Toks nusiteikimas žadina pyktį, neapykantą ir konfliktus. Tačiau nereikia užmiršti, kad žmonių poelgius gali lemti atsitiktinumas arba sutapimas. Todėl norint išsivaduoti iš pykčio reikia atsisakyti savo kalboje frazių „turi“ ir „privalo“. Išsivaduoti iš pykčio padeda įvairios praktikos, su kuriomis supažindinu savo klientus ir praktikus bei seminaro dalyvius susitikimų metu.

Ne mažiau svarbu yra atleisti žmogui, kuris jus įskaudino. Tai ypatingai svarbu, jei jus kankina nuoskauda ar kaltės jausmas. Nevilkite paskui save šių emocijų ir praeities naštos. Išmokite džiaugtis gyvenimu,  pamilti save ir gyvenimą iš naujo. Lai jūsų santykiai tampa panašūs į baltą popieriaus lapą, nes jūs jį  pradėsite pildyti iš naujo.

O jeigu atleisti žmogui negalite, tad jūsų blogos savijautos priežastis yra ne pyktis, neapykanta ir neišsiskyrimas. Paprasčiausiai jūs dėl tam tikrų asmeninių priežasčių nenorite to žmogaus paleisti ir jo atsisakyti.

Su meile ir taika, Rūta Reiki (2017)

Palikite savo komentarą

Komentarai

  • Nėra komentarų