Karuna Reiki mokymai liepos mėnesį

Liepos 6-7 d. nuo 10:00 iki 18:00 val. kviečiame mokytis ir gilinti žinias Karuna Reiki mene. Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.

Plačiau

Meilės ir Šviesos Reiki Mercar Ratas

Mielieji Reiki Mercar praktikai ir bendraminčiai,

Kviečiu susiderinti su gyvybinės Visatos energijos srove ir patirti kolektyvinės energijos harmoniją.

Meilės ir Šviesos Reiki Mercar ratas prasideda trumpu įvadu į Reiki su vedamąją meditacija ir labirinto terapija. Tuomet Reiki Mercar praktikai gydo, o dalyviai sėdi kėdėse.

Plačiau

Praktiniai mokymai apie labirintus

Praktiniai mokymai apie labirintus: Labyrintai – sacral pažinimo kelionė. Sveikatos ir dvasinio tobulėjimo vadovas

Kviečiu į unikalią, praktinę ir asmeninę patyriminę kelionę į save. Šioje kelionėje, mes praleisime dvi dienas: 2019 m. Birželio 29 - 30 d. nuo 10:00 iki 19:00 val. 

Plačiau

Reiki Mercar III Pakopos Mokymai Kaune gegužės mėnesį

Mielieji Reiki Mercar Praktikai,

Kviečiu mokytis į Reiki Mercar III pakopos mokymus, Reiki Mercar II pakopos praktikus iš kitų miestų ir mokslus baigti per vieną dieną. Mokymai vyks 2019 m. Gegužės 11 d. nuo 11:00 iki 23:30 val. 

Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.

Plačiau

Pasaulinė Labirintų diena meditacijoje ir geros sveikatos vibracijose

Pasaulinė Labirintų diena

Kas tai yra Pasaulinė Labirintų diena? 

Pasaulinė Labirintų diena, Tarptautinės Labirintų organizacijos devintasis metinis projektas, diena skirta suburti žmones iš viso pasaulio kartu vaikščioti labirintais dėl visų gyvų būtybių ir Žemės Motinos gerovės. 

Jų iniciatyva, eisime kaip vienas 2019 m. gegužės 4 d. 13:00 val. savo laiko juostoje. 
Tikslas: Skatinti taiką mūsų pačių gyvenime bei Pasaulyje bei būti dalimi taikios ir gydančios energijos bangos nuvilnijančios aplink pasaulį.

Plačiau

Reiki Mercar III pakopos mokymai balandžio mėnesį

Reiki Mercar III pakopos mokymai balandžio mėnesį

Mielieji Reiki Mercar Praktikai,

Norėčiau pakviesti norinčius mokytis į Reiki Mercar III pakopos mokymuose. Mokymai vyks 2019 m. Balandžio 29 - 30 d. nuo 18:00 iki 22:00 val. Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.

Plačiau