Psichodroma - tai būdas pažinti save, naudojant inovatyvią virtualią priemonę (Zoom konferencijos programą)

Į mokymo sesijas bus integruojama interaktyvios praktinės užduotys, labirinto terapija, meditacijos ir kt.
Psichodrama – tai inovatyvus grupinės psichoterijos būdas pažinti save, išmokti tvarkytis savo gyvenimą, rūpintis savimi ir kitais, mylėti ir būti mylimam, pasitikėti savimi, suprasti ir išskleisti savo gyvenimo pilnatvę per savęs ir kitų pažinimą. Pasak psichodramos pradininko J. Moreno, darbas grupėje kiekvienam dalyviui suteikia puikias galimybes kūrybiškai ir naujoviškai pažinti save, kitus, spręsti emocines ir socialinių santykių problemas.
Visus norinčius tobulėti, investuoti į save ir būti renkamos grupės dalimi kviečiu paskubėti, kadangi grupę sudarys tik 6 dalyviai, po individualaus interviu su manimi. Turėsime praktines interaktyvias 9 sesijas, kurių metu nagrinėsime šias temas:
Plačiau

PRAKTINIS SEMINARAS „BE RIBŲ: PINIGŲ ENERGIJA“

2020 m. birželio 21 d. 13:00-16:00 val. kviečiame į praktinį seminarą „Be ribų: Pinigų energija“ nuotoliniu arba atvykstant į organizuojamo seminaro vietą.
Pinigai yra mūsų kūrybinės energijos išraiška. Jūsų sugebėjimas užsidirbti ir laisvai bei išmintingai leisti pinigus remiasi sugebėjimu būti visatos kanalu. Visatos energija visuose mumyse yra neribota ir lengvai prieinama, lygiai taip pat ir pinigai. Kai pasitikime savimi ir įsiklausome į savo nuojautą, tuo didesnė tikimybė turėti pinigų viskam, ką reikia padaryti ir ko norime įsigyti. Visata apmokės jūsų buvimą savimi ir galimybę daryti tai, ką tikrai mėgstate! Pinigų trūkumas dažnai atspindi faktą, kad mūsų energija yra užblokuota. Dar vienas labai svarbus dalykas apie tai, kaip veikia pinigai, yra tas, kad jie visuomet plauks ten, kur galite juos priimti. Kadangi tai energija, ji bus pritraukta ten, kur jos reikia, norite ar įsivaizduojate.
Programoje:

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI BIRŽELIO MĖNESĮ

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba atvykstant į mokymų vietą (adresu Maumedžių al. 2, Girionys). Jei mokysitės nuotoliniu būdu atvyksite tik Reiki Mercar iniciacijai ir diplomo atsiėmimui.
Reiki Mercar III pakopos mokymai gyvai arba nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą vyks 2020 m. Birželio 26 - 28 d. nuo 11:00 iki 17:00 val.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.

Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI BIRŽELIO MĖNESĮ

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba atvykstant į mokymų vietą (adresu Maumedžių al. 2, Girionys). Jei mokysitės nuotoliniu būdu atvyksite tik Reiki Mercar iniciacijai ir diplomo atsiėmimui.
Reiki Mercar II pakopos mokymai nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą vyks kiekvieną pirmadienį 2020 m. Birželio 15 d. nuo 19:00 iki 21:00 val. Kitus susitikimus suplanuosime mokymų metu.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI BIRŽELIO MĖNESĮ

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba atvykstant į mokymų vietą (adresu Maumedžių al. 2, Girionys). Jei mokysitės nuotoliniu būdu atvyksite Reiki Mercar iniciacijoms ir diplomo atsiėmimui.
Reiki Mercar I pakopos mokymai nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą prasideda 2020 m. Birželio 17 d.nuo 19:00 iki 21:00 val. Kitus mūsų susitikimus suplanuosime pirmą mokymų dieną.
Reiki Mercar Gydovo I skirta visiems, norintiems mokytis Reiki meno, ieškantiems efektyvių ir veiksmingų priemonių, pvz.:

Plačiau

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI GEGUŽĖS MĖNESĮ

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI GEGUŽĖS MĖNESĮ

2020 m. Gegužės 16-17  d. nuo ‪11:00 iki 19:00 val. kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.

Plačiau

Reiki Mercar III pakopos mokymai nuotoliniu būdu 2020-05

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą Reiki Mercar III pakopą Pasibaigus karantinui, atvyksite Reiki iniciacijai ir diplomo atsiėmimui.
Reiki Mercar III pakopos mokymai nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą vyks 2020 m. gegužės 15 d., 22 d., 29 d. nuo 18:00 iki 21:00 val.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.
Reiki Mercar Meistras - Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Plačiau

Reiki Mercar II pakopos mokymai nuotoliniu būdu 2020-05

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą Reiki Mercar II pakopą Pasibaigus karantinui, atvyksite Reiki iniciacijai ir diplomo atsiėmimui.

Reiki Mercar II pakopos mokymai nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą vyks kiekvieną pirmadienį 2020 m. gegužės 12,  14 d., 19 d., 21 d., 26 d. nuo 17:00 iki 19:00 val.
REIKI MERCAR GYDOVO II PAKOPA

Plačiau

Reiki Mercar I pakopos Mokymai nuotoliniu būdu 2020-05

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą Reiki Mercar I pakopą  Pasibaigus karantinui, atvyksite Reiki iniciacijoms ir diplomo atsiėmimui.

Reiki Mercar I pakopos mokymai nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą vyks kiekvieną trečiadienį ir penktadienį 2020 m. Gegužės 11 d., 13 d., 18 d., 20 d., 25 d. nuo 18:00 iki 20:00 val.

Reiki Mercar Gydovo I skirta visiems, norintiems mokytis Reiki meno, ieškantiems efektyvių ir veiksmingų priemonių, pvz.:

Plačiau

Septynių protėvių kartų bendrosios energijos srauto atblokavimas ir stiprinimas per labirinto terapiją 2020-04-25

Ar susimąstėte kas buvo Jūsų protėviai? Kokie buvo jų vardai, koks likimas, kilmė? Protėvių gydymo praktiką, kurią vedu jau antrus metus rodo, kad dauguma žmonių sunkiai prisimena savo senelių, prosenelių iš motinos ir tėvo pusės vardus ir jų likimus.
Kodėl svarbu pažinti tuos, kurie buvo prieš mus? Dabar įsivaizduokite, kad užauginote sveiką palikuonį, o jūsų Šeimos medis atrodo stiprus ir galingas. Bet jūs beveik nieko nežinote apie savo protėvius ir niekuomet jais nesidomėjote. Kokias šaknis turės tas medis? Silpnas, mažas, negyvas. Kilus gyvenimo audrai, jis negalės išlaikyti medžio žemėje, neapsaugos nuo oro sąlygų. Tas pats vyksta ir mūsų gyvenime.
Jei žmogus nesidomi savo praeitimi ir net nesupranta, kodėl reikia pažinti savo protėvius, tada jis praranda protėvių pagalbą, palaikymą, jėgą, apsaugą, kuri gali išgelbėti net žmogaus gyvybę. Tačiau vien žinoti nepakanka. Jei žmogus užmezgė blogus santykius su tėvais, seneliais, būtent šioje vietoje blokuojamas bendrosios energijos srautas.

Plačiau