REIKI MERCAR MOKYMAI BALANDŽIO GEGUŽĖS MĖNESIAIS

Kviečiu visus norinčius mokytis ir gilinti žinias Reiki mene į sekančius renginius š.m. Balandžio ir Gegužės mėn., kurie vyks Kaune:

Balandžio 25 -30 d. (18:00 val. pradžia) ir Gegužės 14 -18 d. (11:00 val. pradžia) - Reiki Mercar I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems.

Plačiau

Praktinių seminarų „Aš ir mano šešėlis“ ciklas

Kas tai yra šešėlis? 

Šešėlis yra mūsų dalis. Susidraugaudami su savo šešėliu, prisiimdami atsakomybę už savo šešėlį, mes susigrąžiname savo galią sau. Praktinių seminarų „Aš ir mano šešėlis“ metu nagrinėsime kiekvieną emociją atskirai t.y. baimė, nerimas, kaltė, neapykanta, negatyvios mentalinės programos, pyktis, godumas, pavydas, tingumas, puikybė.

Šio seminaro išskirtinumas:

Praktinis seminaras „Aš ir mano šešėlis“ yra išskirtinis tuo, kad į kiekvieną savybę pažvelgsime iš emocinės, psichologinės ir energetinės pusės, nustatydami tarpusavio sąveiką su kūnu ir sveikata. Seminaras skirtas visiems drąsiems ir norintiems pažinti savo šešėlinę pusę. 

Praktinio seminaro „Aš ir mano šešėlis /depresija, liūdesys, širdgėla/“ 2017 m. Balandžio 18 d. 19:00-21:00 val.

Programa:

  • Kas tai yra depresija, liūdesys ir širdgėla metafizine prasme? Pagrindiniai depresijos požymiai.
  • Praktinės užduotys
  • Kaip padėti sau ir artimisiems užkluptiems depresijos, liūdesio ir širdgėlos.
  • Plaučių ir storosios žarnos meridianai ir jų ryšys su depresija, liūdesiu ir širdgėla. Savipagalbos praktika.

Ko jūs išmoksite?

Praktinių užduočių metu suprasite ką reiškia depresija, liūdesys ir širdgėla, susipažinsite su depresijos požymiais ir efektyviais būdais ištrūkti iš jos. Suprasite kaip depresija, liūdesys ir širdgėla veikia jūsų kūną, energiją ir sveikatą.Perduosiu praktines savipagalbos praktikas, kurios jums padės išlikti energingiems įvairiose gyvenimo situacijose. 

Seminaro trukmė: 2 val. su kavos ir arbatos pertrauka.

Vieta: Maumedžių al. 2, Girionys, Kauno raj. Lietuva.

Kaina: Vieno užsiėmimo kaina – 20 EUR. 

Registracija į seminarą:

  • Būtina dalyvių išankstinė registracija. Seminaro dalyvių skaičius ribotas.
  • Dirbu pagal individualią veiklą. Seminaro sumą, 20 EUR, galima mokėti grynais seminaro metu arba pavedimu, pervedant seminaro įmoką į Rūtos Janulevičienės SEB sąskaitą: LT227044000611619043; mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį.
  • Norintys dalyvauti rašome trumpą sms žinutę “DALYVAUSIU” tel. + 370 6 16 11447 arba el. paštu: rutajan369@gmail.com 

Seminarą ves:

Rūta Janulevičienė, 

Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja

Psichodramos praktikė ir labirintų puoselėtoja Lietuvoje

 

Kviečiu į Karuna Reiki Mokymas

Kas yra Karuna Reiki?

Karuna Reiki mokymas paremtas JAV Tarptautinio Reiki Mokymo Centro vadovo, Reiki Meistro Willian Lee Rand‘o sukurta sistema. Tai atjautos ir besąlyginės meilės mokymas, praplėčiantis praktiko galimybes ne tik gydyti rankų prisilietimu, bet ir garsu.

Plačiau

REIKI MERCAR MOKYMAI VASARIO MĖNESĮ

Kviečiu visus norinčius mokytis ir gilinti žinias Reiki mene į sekančius renginius š.m. Vasario mėn., kurie vyks Kaune:

Vasario 9 d. (18:00 val. pradžia) - Reiki Mercar I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems.

Plačiau

Kviečiame į praktinį seminarą „Moteriškumas ir vyriškumas: savosios paslapties suvokimas“ š.m. Vasario 12 d. 10:00 -18:00 val. Kaune

Šio seminaro išskirtinumas:
Mūsų organizuojami praktiniai mokymai išskirtiniai tuo, kad remiasi dviejų Reiki Mercar Meistrių darbine ir asmenine patirtimi ir yra parengti pagal Rūta Reiki metodą, t.y. sujungiant Vakarų ir Rytų išminties tradicijas, mokslo teorines žinias su praktika. Kadangi esu Reiki Mercar Meistrė Mokytoja psichodramos praktikė ir labirintų puoselėtoja Lietuvoje, todėl praktiniuose seminaruose pasitelkiami ir šie savęs pažinimo metodai. Mano parengta Reiki Mercar Meistrė-gydovė supažinds jus su eterinių aliejų pasauliu ir jų pagalba padės pažinti savąjį moteriškumą ir vyriškumą.

Plačiau