Reiki Mercar I Pakopos Mokymai Kovo Mėnesį

2020 m. Kovo 4, 5, 6 d. nuo 10:00 iki 14:00 val. ir kovo 21 ir 28 d. nuo 13:00 iki 19:00 val. kviečiame mokytis Reiki Mercar Gydovo I pakopą. Ši pakopa skirta visiems, norintiems mokytis Reiki meno, ieškantiems efektyvių ir veiksmingų priemonių, pvz.:

Plačiau

Reiki Mercar III Pakopos mokymai vasario mėnesį Kaune

Kviečiu mokytis Reiki Mercar III pakopos ir gilinti žinias
Reiki Mercar II pakopos praktikus.

Reiki Mercar III pakopos mokymai vyks 2020 m. Vasario 28 d. - nuo 09:00 iki 19:00 val.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.
Reiki Mercar Meistras - Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Plačiau

Septynių protėvių kartų bendrosios energijos srauto atblokavimas (Vasario 9, 23; Kovo 1)

Septynių protėvių kartų bendrosios energijos srauto atblokavimas ir stiprinimas per labirinto terapiją

Ar susimąstėte kas buvo Jūsų protėviai? Kokie buvo jų vardai, koks likimas, kilmė? Protėvių gydymo praktiką, kurią vedu jau antrus metus rodo, kad dauguma žmonių sunkiai prisimena savo senelių, prosenelių iš motinos ir tėvo pusės vardus ir jų likimus.
Kodėl svarbu pažinti tuos, kurie buvo prieš mus? Dabar įsivaizduokite, kad užauginote sveiką palikuonį, o jūsų Šeimos medis atrodo stiprus ir galingas. Bet jūs beveik nieko nežinote apie savo protėvius ir niekuomet jais nesidomėjote. Kokias šaknis turės tas medis? Silpnas, mažas, negyvas. Kilus gyvenimo audrai, jis negalės išlaikyti medžio žemėje, neapsaugos nuo oro sąlygų. Tas pats vyksta ir mūsų gyvenime.

Plačiau

Reiki Mercar I pakopos mokymai vasario mėnesį Kaune

2020 m. vasario 5, 13, 19 d. nuo 12:00 iki 16:00 val. ir vasario 24 d. nuo 10:00 iki 14:00 val. kviečiame mokytis Reiki Mercar Gydovo I pakopą. Ši pakopa skirta visiems, norintiems mokytis Reiki meno, ieškantiems efektyvių ir veiksmingų priemonių, pvz.:

Plačiau

The Reiki Mercar Level I Attunement In Lithuania 08-09/12/2019

The Reiki Mercar Level I Attunement (including Practitioner training) in Kaunas, Lithuania 08-09/12/2019

I would like to invite You to study and deepen your knowledge in Reiki Healing Art. The Reiki Mercar Level I Attunement is an intensive two days training course with practice (including Practititioner training). The Reiki Mercar Level I Attunement is for those who want to improve, help themselves and loved ones.

Plačiau

Virtualus Reiki Mercar Ratas per Zoom

Mielieji Reiki Mercar praktikai ir gerbėjai,

Kviečiu registruotis ir dalyvauti  2019 m. gruodžio 3 d. nuo 20:00 iki 22:00 val. Lietuvos laiku virtualiame Reiki Mercar rate per Zoom prisijungimą.
Renginys nemokamas, tačiau registracija būtina iki 2019 m. gruodžio 1 d. kadangi šiam mūsų susitikimui atsiųsiu prisijungimo nuorodas.

Plačiau

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI LAPKRIČIO MĖNESĮ

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI LAPKRIČIO MĖNESĮ

2019 m. Lapkričio 5-6 d. nuo ‪10:00 iki 19:00 val. kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.

Plačiau