REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. GEGUŽĖS -BIRŽELIO MĖNESIAIS

*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 93 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų. Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą.*Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.*Ką apie Reiki Mercar I pakopos mokymus sako Reiki Mercar praktikai?*Samantos, Reiki Mercar I pakopos gydovės atsiliepimas:

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. BALANDŽIO - GEGUŽĖS MĖNESIAIS

*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 93 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų. Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą.
*Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.
*Ką apie Reiki Mercar I pakopos mokymus sako Reiki Mercar praktikai?
*Samantos, Reiki Mercar I pakopos gydovės atsiliepimas:

Plačiau

Virtualus praktikumas 30-ies dienų iššūkis: Kaip manifestuoti savo tikslus vadovaujantis traukos dėsnio galia?

Kviečiu į 30-ies dienų iššūkį, t.y. sukurti pozityvios traukos lauką arba vadovaujantis traukos dėsnio galia manifestuoti savo tikslus. Tai jūsų ir mano virtualus praktikumas, kurio metu pritrauksime galimybes ir tai ko jūs siekiate savo gyvenime, nes jūs galite gauti tai, ko jums reikia, kai tik tam būsite pasiruošę. Kiekviena diena pradedant 2022 m. Balandžio 1 d. ir baigiant Balandžio 30 d. padės susiderinti su savo prigimtimi ir savo gyvenimo tikslu.
Ar jums yra tekę pajusti, kad namie jūsų laukia kažkoks „gyvenimas“, nors jūs ir esate kelionėje, kuri kažkodėl nėra tokia tikra kaip tai, ką palikote namie? Jei taip, tuomet kviečiu dalyvauti virtualiame praktikume.

Plačiau

REIKI SEANSAI: PAVASARIO GYVYBINGUMO IMPULSAS

Kovo 15 d.
REIKI SEANSAI: PAVASARIO GYVYBINGUMO IMPULSAS
KVIEČIU PASINAUDOTI YPATINGA PAVASARIO GYVYBINGUMO IMPULSO AKCIJA, PALEPINANT SAVE AR ARTIMUOSIUS REIKI SEANSAIS SU PRAKTIKOMIS IR MEDITACIJOMIS.
Kviečiu registruotis 10 Reiki seansų su praktika ir meditacija. Jų metu Jūs “paguldysite save” į fizinę ir dvasinę reanimaciją.
Susitikimo eiga:

Plačiau

Labirintas kaip perėjimas, emociniam ir mentaliniam gydymui ir asmeninei transformacijai

Labirinto kaip perėjimas, emociniam ir mentaliniam gydymui ir asmeninei transformacijai
Labirintas veda mus per mūsų gyvenimo bėdas į didingus paslaptingus gyvenimo takus, formuojančius kūrybos tinklą. Jis veda mus link Šaltinio ir galiausiai veda namo...Ką planuojate daryti su savo vieninteliu laukiniu ir brangiu gyvenimu? Kaip įveikiate negatyvias ir destruktyvias mintis? Neleiskite, įkyrioms, pilnoms baimės, nerimo, pykčio ir destruktyvioms mintims sunaikinti save iš vidaus. Gyvenime yra trys konstantos: pokyčiai, pasirinkimas ir principai. Pokyčiai vyksta dideliu greičiu. Negalite įlipti į tą pačią upę, nes kiti vandenys teka į jus. Todėl labirintas yra saugus perėjimas, emociniam ir mentaliniam gydymui bei atgimimui, asmeninei transformacijai - sugrįžimui į save. Labirintas kaip įrankis plaukti gyvenimo vingiuose. Kviečiu į unikalią transformacinę kelionę kartu su manimi.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. VASARIO BALANDŽIO MĖNESIAIS

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2022 m. Vasario 25 d. nuo 19:00 iki 21:00 val. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.
Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Plačiau