REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. GEGUŽĖS MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar I
pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Gegužės 5 d. nuo 19:30 iki 21:30 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Kviečiu visus norinčius ir ieškančius efektyvių priemonių kaip:

Plačiau

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI 2021 GEGUŽĖS MĖNESĮ

2021 m. Gegužės 19-20 d. nuo ‪11:00 iki 19:00 val. kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.
Karuna Reiki mokykla ir mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.
Karuna Reiki mokymas paremtas JAV Tarptautinio Reiki Mokymo Centro vadovo, Reiki Meistro Willian Lee Rand‘o sukurta sistema. Tai atjautos ir besąlyginės meilės mokymas, praplėčiantis praktiko galimybes ne tik gydyti rankų prisilietimu, bet ir garsu.

Plačiau

KARUNA REIKI II PAKOPOS MOKYMAI GEGUŽĖS MĖNES

2021 m. Gegužės 12-13 d. nuo 11:00 iki 19:00 val.
kviečiame į Karuna Reiki II pakopos mokymus.
Karuna Reiki mokykla ir Karuna Reiki II pakopos mokymai skirti Karuna Reiki I pakopos praktikams, Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.

Plačiau

Meilės Sau kelionė II dalis: Pasitikėjimo savimi stiprinimas per praktikas

Meilės Sau kelionė II dalis: Pasitikėjimo savimi stiprinimas per praktikas, labirinto terapiją, mantras, mudras ir meditacijas.
Pasodinę rožės sėklą į žemę, pastebime, kad ji yra maža, bet mes nekritikuokite jos, kad ji yra „be šaknų ir be kamieno“. Mes tai traktuojame kaip sėklą, duodame jai vandens ir trąšų bei jai reikalingo maisto. Kai ji pirmą kartą išauga iš žemės, mes nesmerkiame jos kaip nesubrendusios ir neišsivysčiusios, taip pat nekritikuojame pumpurų už tai, kad jie nėra atviri, kai jie susiformuoja. Mes stebimės vykstančiu procesu ir rūpinamės augalo poreikiais kiekviename jos vystymosi etape. Rožė yra sėkla ir joje yra visas jos potencialias. Atrodo, kad ji nuolat keičiasi; kiekvieną akimirką ji yra tokia, kokia yra.

Plačiau

Kelionės į Meilės Sau ir Santykių su kitais žmonėmis pradžia

Kelionės į meilės sau ir santykių su kitais žmonėmis pradžia. Tai individuali terapinė kelionė. Savęs pažinimo praktinės užduotys, padedančios rasti laisvę ir vienumą, išlaisvinti energiją, transformuoti senus elgsenos modelius, tapti savimi, laisviems, pasitikinčiais ir laimingiems kitų žmonių draugijoje, pamilti save bei kitus ir užmegzti patikimą dvasinę sąjungą su artimu žmogumi. Meditacijos ir praktinės užduotys.

Plačiau