REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI SPALIO MĖNESĮ

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba atvykstant į mokymų vietą (adresu Maumedžių al. 2, Girionys). Jei mokysitės nuotoliniu būdu atvyksite tik Reiki Mercar iniciacijai ir diplomo atsiėmimui.
Reiki Mercar II pakopos mokymai nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba mokymų vietoje vyks 2020 m. spalio 7-8 d. nuo 13:00 iki 19:00 val.
Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus individualiai.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI RUGSĖJO MĖNESĮ

Reiki Mercar I pakopos mokymai prasideda 2020 m. Rugsėjo 29 d. nuo 16:00 val. iki 19:00 val. Rugsėjo 30 d. nuo 13:00 iki 18:00 val. Spalio 1 -2 d. nuo 13:00 iki 18:00 val.
Reiki Mercar Gydovo I skirta visiems, norintiems mokytis Reiki meno, ieškantiems efektyvių ir veiksmingų priemonių, pvz.:
Padėti sau ir savo artimiesiems.
Išmokti jaustis guviai ir energingai.

Plačiau

Praktinis seminaras “Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos”

Praktinis seminaras “Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos”
2020 m. Rugpjūčio 29 d. nuo 12:00 iki 17:00 val. kviečiame į praktinį seminarą „Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos”. Seminaras vyks Sakralioje erdvėje ir/arba nuotoliniu būdu, naudojant Zoom konferencijos programą.
Jūs galite paklausti ar galima džiaugtis net slegiant kasdieninėms bėdoms - nuo susierzinimo rytinėje ar vakarinėje automobilių spūstyse iki baimės, nerimo egzistencijos savo ir šeimos klausimų, gyvenimo iššūkių ir klausimų ar pajėgsiu išlaikyti save ir savo šeimą, nuo pykčio iki skausmo praradus mylimus žmones, nuo ligos iki mirties bedugnės? Šis praktinis seminaras remiasi praktikomis ir meditacijomis, kurias atliksime kartu ir kurias galėsite panaudoti savo asmeniniame darbe. Praktinis seminaras susideda iš dviejų dalių:

Plačiau

Praktinis seminaras “Labirintai ir sapnai”

2020 m. Rugpjūčio 16 d. nuo 16 :00 iki 19 :00 val. kviečiame į praktinį seminarą „Labirintai ir sapnai". Seminaras vyks Sakralioje erdvėje ir nuotoliniu būdu, naudojant Zoom konferencijos programą.
Praktinio seminaro "Labirintai ir sapnai" metu aptarsime kaip sąmoningai sapnuoti, išsiaiškinsime dažniausiai pasitaikančias sapnų reikšmes, išmoksite valdyti savo sapną ir kaip panaudoti labirintą savęs ir savo sapnų pažinimui.
Programoje:

Plačiau

Savaitgalio retritas Karklėje „Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu“

Savaitgalio retritas Karklėje
„Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu“
Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja kartu su Laimute Sakalauskiene, Laimute Paludnevičiene ir Valdimaru Paludnevičiumi, Reiki Mercar Meistrais-Gydovais iš Lietuvos ir Monika Kamm, Reiki Mercar Meistre-Gydove iš Vokietijos kviečiame į sakralų rudens savaitgalio retritą Karklėje "Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu". Savaitgalio retritas vyks 2020 09 18 - 20 dienomis.

Plačiau

KVIEČIAME Į NUOTOLINĮ PRAKTINĮ SEMINARĄ KAIP IŠMOKTI PAJUSTI AURĄ IR ATLIKTI AUROS HARMONIZAVIMĄ SAU & KLIENTUI?”

Kviečiame į nuotolinį praktinį seminarą „ Kaip išmokti pajusti aurą ir atlikti auros harmonizavimą sau & klientui?“, kuris įvyks 2020 m. Liepos 26 d. (Sekmadienį) nuotoliniu būdu, per virtualią Zoom konferencijos programą, nuo 11:00 iki 17:00 val. Jei reikės tam skirti daugiau laiko susiplanuosime kitą mūsų susitikimą mokymų metu.
Praktiniame seminare mokysimės:

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI LIEPOS MĖNESĮ

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba atvykstant į mokymų vietą (adresu Maumedžių al. 2, Girionys). Jei mokysitės nuotoliniu būdu atvyksite Reiki Mercar iniciacijoms ir diplomo atsiėmimui.
Reiki Mercar I pakopos mokymai nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą prasideda 2020 m. Liepos 15 d. nuo 19:30 val. iki 21:30 val. Kitus mūsų susitikimus suplanuosime pirmą mokymų dieną.
Reiki Mercar Gydovo I skirta visiems, norintiems mokytis Reiki meno, ieškantiems efektyvių ir veiksmingų priemonių, pvz.:
Padėti sau ir savo artimiesiems.

Plačiau

Kaip išmokti pajusti aurą ir atlikti auros harmonizavimą?

KVIEČIAME Į PRAKTINĮ SEMINARĄ „ KAIP IŠMOKTI PAJUSTI AURĄ IR ATLIKTI AUROS HARMONIZAVIMĄ SAU & KLIENTUI?”
Kviečiame į praktinį seminarą „ Kaip išmokti pajusti aurą ir atlikti auros harmonizavimą sau & klientui?“, kuris įvyks 2020 m. Liepos 11 d. (šeštadienį), Sakralioje VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” erdvėje, Kaunas, nuo 10:00 iki 19:00 val.
Praktiniame seminare mokysimės:

Plačiau

Psichodrama - tai būdas pažinti save

Psichodroma - tai būdas pažinti save, naudojant inovatyvią virtualią priemonę (Zoom konferencijos programą). Į mokymo sesijas bus integruojama interaktyvios praktinės užduotys, labirinto terapija, meditacijos ir kt.
Psichodrama – tai inovatyvus grupinės psichoterijos būdas pažinti save, išmokti tvarkytis savo gyvenimą, rūpintis savimi ir kitais, mylėti ir būti mylimam, pasitikėti savimi, suprasti ir išskleisti savo gyvenimo pilnatvę per savęs ir kitų pažinimą. Pasak psichodramos pradininko J. Moreno, darbas grupėje kiekvienam dalyviui suteikia puikias galimybes kūrybiškai ir naujoviškai pažinti save, kitus, spręsti emocines ir socialinių santykių problemas.

Plačiau