KARUNA REIKI II PAKOPOS MOKYMAI GEGUŽĖS MĖNES

2021 m. Gegužės 12-13 d. nuo 11:00 iki 19:00 val.
kviečiame į Karuna Reiki II pakopos mokymus.
Karuna Reiki mokykla ir Karuna Reiki II pakopos mokymai skirti Karuna Reiki I pakopos praktikams, Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.

Plačiau

Meilės Sau kelionė II dalis: Pasitikėjimo savimi stiprinimas per praktikas

Meilės Sau kelionė II dalis: Pasitikėjimo savimi stiprinimas per praktikas, labirinto terapiją, mantras, mudras ir meditacijas.
Pasodinę rožės sėklą į žemę, pastebime, kad ji yra maža, bet mes nekritikuokite jos, kad ji yra „be šaknų ir be kamieno“. Mes tai traktuojame kaip sėklą, duodame jai vandens ir trąšų bei jai reikalingo maisto. Kai ji pirmą kartą išauga iš žemės, mes nesmerkiame jos kaip nesubrendusios ir neišsivysčiusios, taip pat nekritikuojame pumpurų už tai, kad jie nėra atviri, kai jie susiformuoja. Mes stebimės vykstančiu procesu ir rūpinamės augalo poreikiais kiekviename jos vystymosi etape. Rožė yra sėkla ir joje yra visas jos potencialias. Atrodo, kad ji nuolat keičiasi; kiekvieną akimirką ji yra tokia, kokia yra.

Plačiau

Kelionės į Meilės Sau ir Santykių su kitais žmonėmis pradžia

Kelionės į meilės sau ir santykių su kitais žmonėmis pradžia. Tai individuali terapinė kelionė. Savęs pažinimo praktinės užduotys, padedančios rasti laisvę ir vienumą, išlaisvinti energiją, transformuoti senus elgsenos modelius, tapti savimi, laisviems, pasitikinčiais ir laimingiems kitų žmonių draugijoje, pamilti save bei kitus ir užmegzti patikimą dvasinę sąjungą su artimu žmogumi. Meditacijos ir praktinės užduotys.

Plačiau

VIRTUALUS REIKI MERCAR RATAS

Mielieji Reiki Mercar praktikai ir gerbėjai
kviečiu dalyvauti 2021 Vasario 25 d. nuo 20:00 iki 21:30 val. Lietuvos laiku virtualiame Facebook Live Reiki Mercar rate.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. VASARIO IR KOVO MĖNESIAIS PER ZOOM KONFERENCIJOS PROGRAMĄ

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba atvykstant į mokymų vietą (adresu Maumedžių al. 2, Girionys). Jei mokysitės nuotoliniu būdu atvyksite tik Reiki Mercar iniciacijai ir diplomo atsiėmimui.
Reiki Mercar III pakopos mokymai gyvai arba nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą vyks 2021 m. Vasario 24, 26 d. nuo 19:30 iki 21:30 val., Kovo 4, 5 d. nuo 19:30 iki 21:30 val. Kovo 11 d. nuo 13:00 iki 15:00 val. Kovo 12, 17 d. nuo 19:30 iki 21:30 val.
Jei šis mokymosi laikas jums netinkamas, susiekite su manimi asmeniškai.

Plačiau