Kūno meridianų ir gyvybinių taškų suradimas ir panaudojimas. Pagrindai. I Pakopos lygis.

Kūno meridianų ir jų gyvybinių taškų suradimas ir panaudojimas. Pagrindai. I Pakopos lygis.
Ar kada nors jautėtės bejėgis dėl savo sveikatos iššūkių? Ar turėjote tą laukimo ir klausimo jausmą, ką atneš kitas testo rezultatas?
Žmonės dažnai į mane kreipiasi, kai jiems nepadėjo kiti gydymo metodai. Aš neatradau kūno meridianų gydymo metodo, bet aš jais naudojuosi, atlikdama Reiki seansus sau, kai patiriu įvarius negalavimus ir darydama Reiki seansus kitiems.
Jūs galite pakeisti savo gyvenimą, nes savyje turite neįtikėtiną gydomosios jėgos rezervuarą. Ir jūsų kūnas nori pasveikti.

Plačiau

KELIONĖS Į MEILĖS SAU IR SANTYKIŲ SU KITAIS ŽMONĖMIS PRADŽIA

Kelionės į meilės sau ir santykių su kitais žmonėmis pradžia. Tai individuali terapinė kelionė. Savęs pažinimo praktinės užduotys, padedančios rasti laisvę ir vienumą, išlaisvinti energiją, transformuoti senus elgsenos modelius, tapti savimi, laisviems, pasitikinčiais ir laimingiems kitų žmonių draugijoje, pamilti save bei kitus ir užmegzti patikimą dvasinę sąjungą su artimu žmogumi. Meditacijos ir praktinės užduotys.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. RUGSĖJO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktualiomis temomis papildytoje Reiki Mercar I pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Rugsėjo 14 d. nuo 20:00 iki 22:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Kviečiu visus norinčius ir ieškančius efektyvių priemonių kaip:

Plačiau

REIKI MERCAR MEISTRO MOKYTOJO MOKYMAI 2021 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

 Kviečiu mokytis į Reiki Mercar Meistro Mokytojo mokymus.
Mokymų pradžia 2021 m. rugpjūčio - 2022 m. sausio mėnesiais. Mokymų pradžia 2021 m. rugpjūčio 29 d. nuo 11:30 iki 14:30 val. su 30 min pertrauka.
Į Reiki Mercar Meistrus Mokytojus gali būti incijuotas Reiki Mercar III Pakopos Meistras-Gydovas.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. RUGSĖJO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Rugsėjo 3 d. nuo 20:00 iki 22:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.
Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.
Nusprendę mokytis Reiki meno, Reiki Mercar Meistro - Gydovo III pakopoje dirbame pagal šį mokymo planą:

Plačiau

REIKI MERCAR MEISTRO MOKYTOJO MOKYMAI 2021 M. RUGSĖJO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis į Reiki Mercar Meistro Mokytojo mokymus.
Mokymų pradžia 2021 m. rugsėjo - 2022 m. vasario mėnesiais. Mokymų pradžia 2021 m. rugsėjo 7 d. nuo 11:00 iki 14:00 val. su 30 min pertrauka.
Į Reiki Mercar Meistrus Mokytojus gali būti incijuotas Reiki Mercar III Pakopos Meistras-Gydovas.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktualiomis temomis papildytoje Reiki Mercar I pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Rugpjūčio 25 d. nuo 20:00 iki 22:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Kviečiu visus norinčius ir ieškančius efektyvių priemonių kaip:

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

Reiki Mercar III pakopos mokymai vyks 2021 m. rugpjūčio 16 d., nuo 20:00 val. iki 22:00 val. adresu Maumedžių Al.2, Girionys, Kauno rajonas. Kitas mokymosi datas pasiplanuosime pirmo susitikimo metu.
Jei šis mokymosi laikas jums netinkamas, susiekite su manimi asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.

Plačiau

EDUKACINĖ STOVYKLA “SPALVOTAS PAAUGLIO PASAULIS”

Šios edukacinės stovyklos „Spalvotas paauglio pasaulis“ tikslas padėti paaugliams, kurie keliauja per paauglystę išreikšti save, sustiprinti savo sveikos savivertės būseną, išlieti neigiamas emocijas ir išlaisvinti susikaupusią psichologinę energiją, negatyvumą, agresiją, kurie užleidžia vietą iniciatyvumui ir kūrybiškumui.
Ši sveikos savivertės sąlyga suprantama kaip pagarba sau, įskaitant silpnybių supratimą ir priėmimą, stiprybių šventimą ir realų įsitikinimą dėl savo lygybės kitiems. Paaugliai, turintys sveiką savivertę, gali pažinti ir priimti save bei kitus, praktikuoti atjautą tiek sau, tiek kitiems, elgtis sąžiningai ir savidiscipliniškai, naudotis pažinimo ir elgesio įgūdžiais, kad galėtų įveikti gyvenimo iššūkius.

Plačiau