Reiki sinergija onkologinėmis ligomis, sergantiems klientams

Reiki yra galinga ir švelni gydomoji energija, kurios naudą įvertino ir mano šeimos nariai ir klientai. Vėžys - tai žmogaus gyvenime esančių neišspręstų problemų simptomai.
Pirmieji susirgimo vėžiu požymiai atsiranda praėjus 1-3 metams po žmogaus patirtos emocinės traumos, širdyje nešiojamų nuoskaudų, kitų skausmingų išgyvenimų, susijusių su praeitimi. Norėdami pasveikti privalote išsivaduoti iš praeities ir iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą.

Plačiau

Reiki sinergija

Reiki yra galinga ir švelni gydomoji energija. Padovanokite sau ir savo artimiesiems Reiki seanso gydymo dovaną su kalėdinėmis spalvomis.
Šioje Kalėdų gydymo šventėje būsite suaktyvinti ir pripildyti gydomųjų spindulių ir energijos.

Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. GRUODŽIO MĖNESĮ

Kviečiu jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį.
Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite…
*Suprasti, susipažinti ir praktikuoti įvarius Reiki energijos siuntimo per atstumą gydymo variantus.
*Visiškai prisijunkti prie savo sielos kelionės ir pasiekti didesnį savo gyvenimo tikslo aiškumą.
*Jaustis ramesniems ir geriau suvokti savo emocijas ir mintis.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. GRUODŽIO MĖNESĮ

Padovanokite išskirtinę ir ypatingą šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dovaną sau arba savo artimiesiems. Pabaikite metus, palikdami juose seną ir negatyvią energiją. Pradėkite su nauju šviesos impulsu, gyvybingumu, besąlygine meile, energija, kūrybiškumu, bendryste.
*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 93 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų. Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą.
*Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.
*Ką apie Reiki Mercar I pakopos mokymus sako Reiki Mercar praktikai?

Plačiau

Kaip Reiki gali padėti įveikti žiemos bliuzą?

Dienos trumpesnės, naktys ilgesnės, o švenčių fanfaros ateina ir praeina, todėl kartais tenka susimokėti daugybę sąskaitų. Nenuostabu, kad žiemos bliuzas daugeliui yra nuolatinis lankytojas. Žiema tam tikru metų laiku vyksta visame pasaulyje. Tačiau vien todėl, kad bliuzas gali belstis į jūsų duris, dar nereiškia, kad turite įleisti ir pakviesti pabūti jūsų namuose. Reiki gali būti vienas veiksmingiausių būdų įveikti žiemos bliuzą.
Žiemos bliuzo paaiškinimas:

Plačiau

AR ESATE PASIRENGĘ IŠSILAISVINTI FINANSINIŲ BLOKŲ? Mėnulio užtemimo koridoriaus praktikos

Šio penktadienio Mėnulio Pilnaties užtemimas Jaučio zodiako ženkle yra puikus metas pradėti valytis nuo finansinių blokų.
Kodėl? Šis užtemimas vyks Jaučio zodiako ženkle, kuris yra susijęs su pinigais – kodėl, jūsų manymu, „jie“ sukūrė Volstryto buliaus statulą?
PASIRUOŠĘ TIKRAI DIRBTI SU MĖNULIU? Tuomet kviečiu suskubti registruotis į Mėnulio užtemimo koridoriaus praktikas, kurios prasidės nuo 2021 11 19 ir tęsis iki 2021 12 04.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. LAPKRIČIO MĖNESĮ I)(

Kviečiu mokytis naujomis ir aktualiomis temomis papildytoje Reiki Mercar I pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Lapkričio 23 d. nuo 20:00 iki 21:30 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.

Plačiau