PRAKTINIS SEMINARAS „REIKI IR SEKSUALUMAS“ (I DALIS)

Kviečiu visus į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą praktinį seminarą „Reiki ir seksualumas“ (I dalis), kuris vyks 2022 m. rugsėjo 9 d. nuo 18:00 iki 22:00 val.
Praktinis seminaras „Reiki ir seksualumas“ (I dalis) supažindins seminaro dalyvius su Reiki naudojimu, gydant ir priimant žmogaus seksualumą. Jame pateikiamos praktikos ir praktiniai patarimai, kaip išgydyti su seksualumu susijusias dvasines problemas ir kaip sustiprinti meilės malonumą mylinčiu, rūpestingu ir dvasingu būdu.
Tabu nebėra, kadangi praktinis seminaras „Reiki ir seksualumas“ (I dalis) – tai pirmasis seminaras Lietuvoje, kuris iš tikrųjų atskleidžia Reiki naudojimo paslaptį, siekiant pagerinti seksualinį gyvenimą visais aspektais. Šis seminaras „Reiki ir seksualumas“ (I dalis) yra padalintas į dvi dalis:

Plačiau

Kelionės į Meilės Sau ir Santykių su kitais žmonėmis pradžia

Kelionės į meilės sau ir santykių su kitais žmonėmis pradžia. Tai individuali terapinė kelionė. Savęs pažinimo praktinės užduotys, padedančios rasti laisvę ir vienumą, išlaisvinti energiją, transformuoti senus elgsenos modelius, tapti savimi, laisviems, pasitikinčiais ir laimingiems kitų žmonių draugijoje, pamilti save bei kitus ir užmegzti patikimą dvasinę sąjungą su artimu žmogumi. Meditacijos ir praktinės užduotys.
Ši kelionė skirta bet kokio amžiaus vyrams ir moterims, ieškantiems gyvų žmogiškųjų santykių arba jau turintiems, bet norintiems juos gerinti, kurie grįsti laisve ir pagarba sau ir kitiems, meile, džiaugsmu ir pasitikėjimu.

Plačiau

EDUKACINĖ DIENOS STOVYKLA “SPALVOTAS IR KŪRYBIŠKAS PAAUGLIO PASAULIS”

Kviečiu visus draugauti šiais ir kitais metais į edukacinę „Spalvotas ir kūrybiškas paauglio pasaulis“ vienos dienos stovyklą vieną kartą per savaitę ir pasinerti į savęs pažinimo ir kūrybiškumo dirbtuves.
Skirtingai nei kitus renginius, šią stovyklą aš vesiu kartu su savo sūnumi Roku Janulevičiumi, VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ IT konsultantu, kuris jus supažindins su vizualinėmis priemonėmis ir programomis, reikalingomis, kuriant savo asmeninį video filmą.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. RUGSĖJO MĖNESĮ

*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 97 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų. Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą. *Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2022 m. rugpjūčio 22 d. nuo 16:30 iki 18:30 val. Pirmo susitikimo metu kartu derinsime kitas mokymosi datas. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai. Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius. Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

2022 08 21 nuo 19:00 iki 21:00 val. kviečiu jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį. Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite…
*Suprasti, susipažinti ir praktikuoti įvarius Reiki energijos siuntimo per atstumą gydymo variantus. *Visiškai prisijunkti prie savo sielos kelionės ir pasiekti didesnį savo gyvenimo tikslo aiškumą. *Jaustis ramesniems ir geriau suvokti savo emocijas ir mintis. *Ugdyti ir praktikuoti laimės įprotį ir susitelkti į teigiamus rezultatus. *Kasdien suvokti, aptikti ir Reiki energijos pagalba gydyti savo ir kitų negalavimus. *Užduoti sau svarbius klausimus ir išgirsti savo vidinę išmintį, priimant asmeninius sprendimus. *Sustiprinti ryšį su Reiki ir sustiprinti savo, draugų ir šeimos gydymą. *Atrasti blokus savo čakrų sistemoje ir subalansuoti savo subtilius energijos kelius. *Supratę ir priėmę tai leis jums…

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 97 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų. Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą. *Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.

Plačiau

Šiaurės Amerikos indėnų mandalų spalvinimo ir labirinto terapijos užsiėmimo ciklas „Savęs pažinimo ir meilės sau spalvos“

Šiaurės Amerikos indėnų mandalų spalvinimas meilei sau, atsipalaidavimui ir saviraiškai. Rūta Janulevičienė, Veriditas labirintų vadovė kviečia į 13 Šiaurės Amerikos indėnų mandalų spalvinimo (48 sakraliniai mandalų ratų dizainai įvairaus amžiaus žmonėms) ir labirinto terapijos užsiėmimų ciklą tema „Savęs pažinimo ir meilės sau spalvos“.
Mandalos yra budizmo ir induizmo simboliai, reprezentuojantys Visatą. Mandala sanskrito kalba reiškia „Ratas, kuriame yra esmė“. Labirintai ir mandalos yra archetipiniai kolektyviniai simboliai, peržengiantys visas kultūras, nes yra pagrįsti mūsų pačių sąmonėje. Mandalos, kaip ir labirintai, dažnai yra apskritimo formos, o centras laikomas stipriausiu tašku.

Plačiau

PRAKTINIAI MOKYMAI APIE LABIRINTUS IR LABIRINTO TERAPIJĄ

Praktiniai mokymai apie labirintus ir labirinto terapiją: Labirintai – sakralinė pažinimo kelionė. Sveikatos ir dvasinio tobulėjimo vadovas.
Kviečiu į unikalią, praktinę ir asmeninę patyriminę kelionę į save. Šioje kelionėje, mes praleisime šešias dienas: 2022 08 08-13 nuo 11:00 iki 18:45 val. su pertraukomis. Mokymai vyks gyvai, sakraliose labirintų erdvėse. Kiekvienas labirinto posūkis, kuriuo suksime ir eisime supažindins su žiniomis, kurios pasiekiamos nedaugeliui. Tai ketvirtą kartą Lietuvoje organizuojami praktiniai mokymai apie labirintus ir labirintų terapiją vedamą kitiems žmonėms, t.y. suaugusiems ir vaikams, kurie remiasi Tarptautinės labirintų organizacijos, Amerikos ir Anglijos labirintų profesionalų bendrai parengta mokymų medžiaga. Visa medžiaga išversta iš anglų kalbos ir adaptuota Lietuvos poreikiams.
Šioje kelionėje įgytas žinias galėsite pritaikyti savo asmeniniame gyvenime, dvasiniame tobulėjime ir savo profesinėje srityje darbe su kitais. Kelionės pabaigoje įgysite mokymų baigimo diplomą.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. LIEPOS RUGPJŪČIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2022 m. liepos 21 d. nuo 11:00 iki 13:00 val. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.
Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Plačiau