EDUKACINĖ IR PRAKTINĖ PASKAITA VISUOMENEI AR REIKI GALI PAKEISTI TRADICINIUS GYDYMO BŪDUS?

Mielieji Reiki Mercar praktikai ir gerbėjai
kviečiu dalyvauti 2021 m. Lapkričio 18 d. nuo 20:00 iki 21:30 val. Lietuvos laiku virtualioje Facebook Live edukacinėje ir praktinėje paskaitoje visuomenei tema “AR REIKI GALI PAKEISTI TRADICINIUS GYDYMO BŪDUS?”
Mūsų susitikime pasidalinsiu savo patirtimi, potyriais, praktine informacija, atliksime meditaciją ir jei bus klausimų, atsakysiu į juos.

Plačiau

Transformacija sėkmingų vyrų rate

Transformacija sėkmingų vyrų rate – tai idėja, kilusi iš Rutos Reiki Mercar Sėkmės Platformos, kurią paleidau 2021 m. gegužės 11 d.. Iš šios platformos gimsta idėja plėtoti vyrų bendrystę ir kviesti vyrus įsijungti į sėkmingų vyrų ratą, kuriame mokysiu vyrus pažinti save, atrasti savo talentus ir įgūdžius ir kaip juos panaudoti asmeninėme gyvenime, karjeroje, dvasiniame kelyje, santykiuose su savimi, antrąja puse, vaikais, tėvais. Susitikimų metu išminties rato diskusijose dalinsitės savo žiniomis, išmintimi ir mokysitės tapti sėkmingi, drąsūs ir pasitikintys savo gyvenimo lydėriais. Transformacija - tai perėjimas, pasikeitimas ar perkūrimas savęs, panaudojant įvairius įrankius, kurių dėka pabudinsite vyriškumą savyje.

Plačiau

Transformacija sėkmingų moterų rate

Transformacija sėkmingų moterų rate – tai idėja, kilusi iš Rutos Reiki Mercar Sėkmės Platformos, kurią paleidau 2021 m. gegužės 11 d.. Iš šios platformos gimsta idėja plėtoti moterų bendrystę ir kviesti moteris įsijungti į sėkmingų moterų ratą, kuriame mokysiu moteris pažinti save, atrasti savo talentus ir įgūdžius ir kaip juos panaudoti asmeninėme gyvenime, karjeroje, dvasiniame kelyje, santykiuose su savimi, antrąja puse, vaikais, tėvais. Susitikimų metu išminties rato diskusijose dalinsitės savo žiniomis, išmintimi ir mokysitės tapti sėkmingomis savo gyvenimo lydėrėmis. Transformacija - tai perėjimas, pasikeitimas ar perkūrimas savęs, panaudojant įvairius įrankius, kurių dėka pabudinsite deivę savyje. Ratas – tai saugi erdvė moterims būti tokiomis, kokiomis jūs iš tikrųjų esate. Šiame rate jūs galėsite atskleisti savo deivę viduje, kurdamos savo visatą ir naudodamos tą visatą savo poreikiams išreikšti realybėje ir taip sėkmingai manifestuoti tai, ką esate sumaniusios arba tai ko taip ilgai trošktate, bet nesiryžtate daryti ar įgyvendinti.

Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. LAPKRIČIO MĖNESĮ PER ZOOM KONFERENCIJOS PROGRAMĄ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar II pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Lapkričio 10 d. nuo 16:00 iki 17:00 val., Lapkričio 11 d. nuo 15:30 iki 17:00 val., Lapkričio 15 d. nuo 10:00 iki 11:30 val., Lapkričio 18 d. nuo 15:30 iki 17:00 val. Lapkričio 19 d. nuo 11:00 iki 13:00 val. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus, susisiekiant su manimi asmeniškai.
REIKI MERCAR GYDOVO II PAKOPA

Plačiau

Praktinis seminaras „Sąmoningo sapnavimo menas“

Įsivaizduokite, kad esate susirangęs šiltoje lovoje ir kietai miegate. Nors lauke esate ne toks judrus, bet sapne sapnuojate ir esate greaitas, įtrauktas į ryškių vaizdų ir stiprių emocijų pasaulį. Kur gravitacija neturi nsutatytų taisyklių ir kiaulės iš tiesų gali skraidyti.Jūsų akys mirga po vokais, bet jūs nejaučiate savo kūno. Sapnuojate, kad vaikščiojate palei upę, kai tigras su raibuliuojančiais raumenimis ir aksominėmis oranžinio kailio juostelėmis atsiranda prieš jus. Jūsų kūne kyla emocijos ir baimė: pumpuojasi adrenalinas, šokinėja širdis, jūs išsigandęs ir jūsų kūnu teka prakaitas. Tigras urzgia ir jūs žinote, kad tuoj jis sudraskys į gabalus. Jūs suprantate situaciją ir tiesą tą, kad jūs sapnuojate. Taip – tai sapno tigras, ir nesvarbu, kas nutiks toliau, jūs žinote, kad po to saugiai atsibusite savo lovoje.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. SPALIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Spalio 15 d. nuo 20:00 iki 22:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.
Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. SPALIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktualiomis temomis papildytoje Reiki Mercar I pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Spalio 14 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Kviečiu visus norinčius ir ieškančius efektyvių priemonių kaip:

Plačiau

Nerimo, depresijos, kaltės ir gėdos gydymas per galingą vidinio ryšio susiliejimą su savo vidiniu vaiku

Mes visi norėtume žinoti, kad esame šioje planetoje tam tikru tikslu. Mes čia esame, ne tik kentėti, jaustis tušti ir vieniši, sunerimę ar prislėgti, bet mes čia esame tam, kad džiaugsmingai eitume per gyvenimą su vidine ramybe ir kūrybiškai atrastume savo aistrą ir tikslą bei gyvenimo pašaukimą.
Ką duotumėte, kad tai žinotumėte, kad jūs esate čia dėl priežasties, kad jūs niekada nesate vieni. Jūs esate čia, kad vadovautumėtės savo aukščiausiu gėriu, išmoktumėte atrasti ryšį ir susilieti su savo vidiniu vaiku. O tai suteiks jums galimybę džiaugsmingai atrasti savo aistrą ir gyvenimo tikslą.

Plačiau