REIKI MERCAR MEISTRO MOKYTOJO MOKYMAI SPALIO KAUNE

Kviečiu mokytis į Reiki Mercar Meistro Mokytojo mokymus. Mokymų pradžia 2020 m. spalio 25 d. 14:00 val. mokymų pabaiga spalio 28 d. 15:53 val.
Į Reiki Mercar Meistrus Mokytojus gali būti incijuotas Reiki Mercar III Pakopos Meistras-Gydovas.
2020 m. spalio 25-28 d. mokymų programa:

Plačiau

KARUNA REIKI II PAKOPOS MOKYMAI SPALIO MĖNESĮ

2020 m. Spalio 21-22 d. nuo 11:00 iki 19:00 val.
kviečiame į Karuna Reiki II pakopos mokymus.
Karuna Reiki mokykla ir Karuna Reiki II pakopos mokymai skirti Karuna Reiki I pakopos praktikams, Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI SPALIO MĖNESĮ

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba atvykstant į mokymų vietą (adresu Maumedžių al. 2, Girionys). Jei mokysitės nuotoliniu būdu atvyksite tik Reiki Mercar iniciacijai ir diplomo atsiėmimui.
Reiki Mercar III pakopos mokymai gyvai arba nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą vyks 2020 m. Spalio 19-20 d. nuo 11:00 iki 18:00 val.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.

Plačiau

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI SPALIO MĖNESĮ

2020 m. Spalio 17-18 d. nuo ‪11:00 iki 19:00 val. kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.
Karuna Reiki mokykla ir mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.

Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI SPALIO MĖNESĮ

Taupant savo laiką rekomenduoju investuoti į save. Mokinsimės nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba atvykstant į mokymų vietą (adresu Maumedžių al. 2, Girionys). Jei mokysitės nuotoliniu būdu atvyksite tik Reiki Mercar iniciacijai ir diplomo atsiėmimui.
Reiki Mercar II pakopos mokymai nuotoliniu būdu per Zoom konferencijos programą arba mokymų vietoje vyks 2020 m. spalio 7-8 d. nuo 13:00 iki 19:00 val.
Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus individualiai.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI RUGSĖJO MĖNESĮ

Reiki Mercar I pakopos mokymai prasideda 2020 m. Rugsėjo 29 d. nuo 16:00 val. iki 19:00 val. Rugsėjo 30 d. nuo 13:00 iki 18:00 val. Spalio 1 -2 d. nuo 13:00 iki 18:00 val.
Reiki Mercar Gydovo I skirta visiems, norintiems mokytis Reiki meno, ieškantiems efektyvių ir veiksmingų priemonių, pvz.:
Padėti sau ir savo artimiesiems.
Išmokti jaustis guviai ir energingai.

Plačiau

Praktinis seminaras “Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos”

Praktinis seminaras “Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos”
2020 m. Rugpjūčio 29 d. nuo 12:00 iki 17:00 val. kviečiame į praktinį seminarą „Labirintai ir aštuonios džiaugsmo kolonos”. Seminaras vyks Sakralioje erdvėje ir/arba nuotoliniu būdu, naudojant Zoom konferencijos programą.
Jūs galite paklausti ar galima džiaugtis net slegiant kasdieninėms bėdoms - nuo susierzinimo rytinėje ar vakarinėje automobilių spūstyse iki baimės, nerimo egzistencijos savo ir šeimos klausimų, gyvenimo iššūkių ir klausimų ar pajėgsiu išlaikyti save ir savo šeimą, nuo pykčio iki skausmo praradus mylimus žmones, nuo ligos iki mirties bedugnės? Šis praktinis seminaras remiasi praktikomis ir meditacijomis, kurias atliksime kartu ir kurias galėsite panaudoti savo asmeniniame darbe. Praktinis seminaras susideda iš dviejų dalių:

Plačiau

Praktinis seminaras “Labirintai ir sapnai”

2020 m. Rugpjūčio 16 d. nuo 16 :00 iki 19 :00 val. kviečiame į praktinį seminarą „Labirintai ir sapnai". Seminaras vyks Sakralioje erdvėje ir nuotoliniu būdu, naudojant Zoom konferencijos programą.
Praktinio seminaro "Labirintai ir sapnai" metu aptarsime kaip sąmoningai sapnuoti, išsiaiškinsime dažniausiai pasitaikančias sapnų reikšmes, išmoksite valdyti savo sapną ir kaip panaudoti labirintą savęs ir savo sapnų pažinimui.
Programoje:

Plačiau

Savaitgalio retritas Karklėje „Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu“

Savaitgalio retritas Karklėje
„Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu“
Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja kartu su Laimute Sakalauskiene, Laimute Paludnevičiene ir Valdimaru Paludnevičiumi, Reiki Mercar Meistrais-Gydovais iš Lietuvos ir Monika Kamm, Reiki Mercar Meistre-Gydove iš Vokietijos kviečiame į sakralų rudens savaitgalio retritą Karklėje "Susijunk su naujos dimensijos sergėtoju asmeniniu laimės drakonu". Savaitgalio retritas vyks 2020 09 18 - 20 dienomis.

Plačiau