Reiki Mercar Mokymai Liepos mėnesį

Kviečiu visus norinčius mokytis ir gilinti žinias Reiki mene į sekančius renginius š.m. Liepos mėnesį, kurie vyks Kaune:

Liepos 5- 9 d. (11:00 val. pradžia) - Reiki Mercar I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems.

Plačiau

Kviečiu Reiki praktikus ir bendraminčius į Reiki Ratą

Gegužės 28 d. 13:00 -15:00 val. Reiki Ratas Kaune

Kas tai yra? Reiki Ratas - tai Reiki praktikų ir bendraminčių susitikimas, kurio metu dalinsimės naudinga ir praktine informacija, užduosime ir atsakysime į klausimus, darysime Reiki ir meditacijas ir daug kitų įdomių dalykų.

Plačiau

Praktinių seminarų „Aš ir mano šešėlis“ ciklas

 Kas tai yra šešėlis? 

Šešėlis yra mūsų dalis. Susidraugaudami su savo šešėliu, prisiimdami atsakomybę už savo šešėlį, mes susigrąžiname savo galią sau. Praktinių seminarų „Aš ir mano šešėlis“ metu nagrinėsime kiekvieną emociją atskirai t.y. baimė, nerimas, kaltė, neapykanta, negatyvios mentalinės programos, pyktis, godumas, pavydas, tingumas, puikybė.

Plačiau

KARUNA REIKI MOKYMAI GEGUŽĖS MĖNESĮ

Kviečiu visus norinčius mokytis ir gilinti žinias Karuna Reiki mene Gegužės mėnesį, kurie vyks Kaune:

Gegužės 12 -13 d. (17:00 val. pradžia) Karuna Reiki I pakopos mokymai, o Gegužės 29 – 30 d. (18:00 val. pradžia) – Karuna Reiki II pakopos mokymai norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.

Plačiau