Praktinis seminaras „Sąmoningo sapnavimo menas“

Įsivaizduokite, kad esate susirangęs šiltoje lovoje ir kietai miegate. Nors lauke esate ne toks judrus, bet sapne sapnuojate ir esate greaitas, įtrauktas į ryškių vaizdų ir stiprių emocijų pasaulį. Kur gravitacija neturi nsutatytų taisyklių ir kiaulės iš tiesų gali skraidyti.Jūsų akys mirga po vokais, bet jūs nejaučiate savo kūno. Sapnuojate, kad vaikščiojate palei upę, kai tigras su raibuliuojančiais raumenimis ir aksominėmis oranžinio kailio juostelėmis atsiranda prieš jus. Jūsų kūne kyla emocijos ir baimė: pumpuojasi adrenalinas, šokinėja širdis, jūs išsigandęs ir jūsų kūnu teka prakaitas. Tigras urzgia ir jūs žinote, kad tuoj jis sudraskys į gabalus. Jūs suprantate situaciją ir tiesą tą, kad jūs sapnuojate. Taip – tai sapno tigras, ir nesvarbu, kas nutiks toliau, jūs žinote, kad po to saugiai atsibusite savo lovoje.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. SPALIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Spalio 15 d. nuo 20:00 iki 22:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.
Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. SPALIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktualiomis temomis papildytoje Reiki Mercar I pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Spalio 14 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Kviečiu visus norinčius ir ieškančius efektyvių priemonių kaip:

Plačiau

Nerimo, depresijos, kaltės ir gėdos gydymas per galingą vidinio ryšio susiliejimą su savo vidiniu vaiku

Mes visi norėtume žinoti, kad esame šioje planetoje tam tikru tikslu. Mes čia esame, ne tik kentėti, jaustis tušti ir vieniši, sunerimę ar prislėgti, bet mes čia esame tam, kad džiaugsmingai eitume per gyvenimą su vidine ramybe ir kūrybiškai atrastume savo aistrą ir tikslą bei gyvenimo pašaukimą.
Ką duotumėte, kad tai žinotumėte, kad jūs esate čia dėl priežasties, kad jūs niekada nesate vieni. Jūs esate čia, kad vadovautumėtės savo aukščiausiu gėriu, išmoktumėte atrasti ryšį ir susilieti su savo vidiniu vaiku. O tai suteiks jums galimybę džiaugsmingai atrasti savo aistrą ir gyvenimo tikslą.

Plačiau

TRANSFORMACIJA PER 12 ŠVIESOS ČAKRŲ, AURĄ IR MERKABĄ

Kviečiu į transformacinę 12 savaičių kelionę per 12 Šviesos Čakrų, Aurą ir MERKABĄ.
Kaip Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja, vedamųjų meditacijų instruktorė, pas mane per 11 darbo metų, atvyko daug klientų bei jų vaikų Reiki Mercar gydovų, siekiančių gauti patarimų ir rekomendacijų reikalingų harmonizuoti vieną ar kitą čakrą. Nemažai informacijos apie čakras yra pateikiama mano parengtose ir vedamuose Reiki Mercar gydovo I pakopos ir Reiki Mercar Meistro Mokytojo mokymuose.

Plačiau

EDUKACINĖ IR PRAKTINĖ PASKAITA VISUOMENEI REIKI POTENCIALO PANAUDOJIMAS ASMENYBĖJE IR GYVENIME

Mielieji Reiki Mercar praktikai ir gerbėjai
kviečiu dalyvauti 2021 m. Rugsėjo 16 d. nuo 20:00 iki 21:30 val. Lietuvos laiku virtualioje Facebook Live edukacinėje ir praktinėje paskaitoje visuomenei tema “ REIKI POTENCIALO PANAUDOJIMAS ASMENYBĖJE IR GYVENIME”
Mūsų susitikime pasidalinsiu savo patirtimi, potyriais, praktine informacija, atliksime meditaciją ir jei bus klausimų, atsakysiu į juos.

Plačiau

REIKI SEANSAI: RUDENS GYVYBINGUMO IMPULSAS

Rugsėjo 5 d.
REIKI SEANSAI: RUDENS GYVYBINGUMO IMPULSAS
KVIEČIU PASINAUDOTI YPATINGA RUDENS GYVYBINGUMO IMPULSO AKCIJA, PALEPINANT SAVE AR ARTIMUOSIUS REIKI SEANSAIS SU PRAKTIKOMIS IR MEDITACIJOMIS.
Kviečiu registruotis 10 Reiki seansų su praktika ir meditacija. Jų metu Jūs “paguldysite save” į fizinę ir dvasinę reanimaciją.
Susitikimo eiga:

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. RUGSĖJO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktualiomis temomis papildytoje Reiki Mercar I pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Rugsėjo 4 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Kviečiu visus norinčius ir ieškančius efektyvių priemonių kaip:

Plačiau