REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. GRUODŽIO MĖNESĮ

Kviečiu jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį.
Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite…
*Suprasti, susipažinti ir praktikuoti įvarius Reiki energijos siuntimo per atstumą gydymo variantus.
*Visiškai prisijunkti prie savo sielos kelionės ir pasiekti didesnį savo gyvenimo tikslo aiškumą.
*Jaustis ramesniems ir geriau suvokti savo emocijas ir mintis.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. GRUODŽIO MĖNESĮ

Padovanokite išskirtinę ir ypatingą šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dovaną sau arba savo artimiesiems. Pabaikite metus, palikdami juose seną ir negatyvią energiją. Pradėkite su nauju šviesos impulsu, gyvybingumu, besąlygine meile, energija, kūrybiškumu, bendryste.
*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 93 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų. Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą.
*Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.
*Ką apie Reiki Mercar I pakopos mokymus sako Reiki Mercar praktikai?

Plačiau

Kaip Reiki gali padėti įveikti žiemos bliuzą?

Dienos trumpesnės, naktys ilgesnės, o švenčių fanfaros ateina ir praeina, todėl kartais tenka susimokėti daugybę sąskaitų. Nenuostabu, kad žiemos bliuzas daugeliui yra nuolatinis lankytojas. Žiema tam tikru metų laiku vyksta visame pasaulyje. Tačiau vien todėl, kad bliuzas gali belstis į jūsų duris, dar nereiškia, kad turite įleisti ir pakviesti pabūti jūsų namuose. Reiki gali būti vienas veiksmingiausių būdų įveikti žiemos bliuzą.
Žiemos bliuzo paaiškinimas:

Plačiau

AR ESATE PASIRENGĘ IŠSILAISVINTI FINANSINIŲ BLOKŲ? Mėnulio užtemimo koridoriaus praktikos

Šio penktadienio Mėnulio Pilnaties užtemimas Jaučio zodiako ženkle yra puikus metas pradėti valytis nuo finansinių blokų.
Kodėl? Šis užtemimas vyks Jaučio zodiako ženkle, kuris yra susijęs su pinigais – kodėl, jūsų manymu, „jie“ sukūrė Volstryto buliaus statulą?
PASIRUOŠĘ TIKRAI DIRBTI SU MĖNULIU? Tuomet kviečiu suskubti registruotis į Mėnulio užtemimo koridoriaus praktikas, kurios prasidės nuo 2021 11 19 ir tęsis iki 2021 12 04.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. LAPKRIČIO MĖNESĮ I)(

Kviečiu mokytis naujomis ir aktualiomis temomis papildytoje Reiki Mercar I pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Lapkričio 23 d. nuo 20:00 iki 21:30 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.

Plačiau

EDUKACINĖ IR PRAKTINĖ PASKAITA VISUOMENEI AR REIKI GALI PAKEISTI TRADICINIUS GYDYMO BŪDUS?

Mielieji Reiki Mercar praktikai ir gerbėjai
kviečiu dalyvauti 2021 m. Lapkričio 18 d. nuo 20:00 iki 21:30 val. Lietuvos laiku virtualioje Facebook Live edukacinėje ir praktinėje paskaitoje visuomenei tema “AR REIKI GALI PAKEISTI TRADICINIUS GYDYMO BŪDUS?”
Mūsų susitikime pasidalinsiu savo patirtimi, potyriais, praktine informacija, atliksime meditaciją ir jei bus klausimų, atsakysiu į juos.

Plačiau

Transformacija sėkmingų vyrų rate

Transformacija sėkmingų vyrų rate – tai idėja, kilusi iš Rutos Reiki Mercar Sėkmės Platformos, kurią paleidau 2021 m. gegužės 11 d.. Iš šios platformos gimsta idėja plėtoti vyrų bendrystę ir kviesti vyrus įsijungti į sėkmingų vyrų ratą, kuriame mokysiu vyrus pažinti save, atrasti savo talentus ir įgūdžius ir kaip juos panaudoti asmeninėme gyvenime, karjeroje, dvasiniame kelyje, santykiuose su savimi, antrąja puse, vaikais, tėvais. Susitikimų metu išminties rato diskusijose dalinsitės savo žiniomis, išmintimi ir mokysitės tapti sėkmingi, drąsūs ir pasitikintys savo gyvenimo lydėriais. Transformacija - tai perėjimas, pasikeitimas ar perkūrimas savęs, panaudojant įvairius įrankius, kurių dėka pabudinsite vyriškumą savyje.

Plačiau

Transformacija sėkmingų moterų rate

Transformacija sėkmingų moterų rate – tai idėja, kilusi iš Rutos Reiki Mercar Sėkmės Platformos, kurią paleidau 2021 m. gegužės 11 d.. Iš šios platformos gimsta idėja plėtoti moterų bendrystę ir kviesti moteris įsijungti į sėkmingų moterų ratą, kuriame mokysiu moteris pažinti save, atrasti savo talentus ir įgūdžius ir kaip juos panaudoti asmeninėme gyvenime, karjeroje, dvasiniame kelyje, santykiuose su savimi, antrąja puse, vaikais, tėvais. Susitikimų metu išminties rato diskusijose dalinsitės savo žiniomis, išmintimi ir mokysitės tapti sėkmingomis savo gyvenimo lydėrėmis. Transformacija - tai perėjimas, pasikeitimas ar perkūrimas savęs, panaudojant įvairius įrankius, kurių dėka pabudinsite deivę savyje. Ratas – tai saugi erdvė moterims būti tokiomis, kokiomis jūs iš tikrųjų esate. Šiame rate jūs galėsite atskleisti savo deivę viduje, kurdamos savo visatą ir naudodamos tą visatą savo poreikiams išreikšti realybėje ir taip sėkmingai manifestuoti tai, ką esate sumaniusios arba tai ko taip ilgai trošktate, bet nesiryžtate daryti ar įgyvendinti.

Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. LAPKRIČIO MĖNESĮ PER ZOOM KONFERENCIJOS PROGRAMĄ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar II pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Lapkričio 10 d. nuo 16:00 iki 17:00 val., Lapkričio 11 d. nuo 15:30 iki 17:00 val., Lapkričio 15 d. nuo 10:00 iki 11:30 val., Lapkričio 18 d. nuo 15:30 iki 17:00 val. Lapkričio 19 d. nuo 11:00 iki 13:00 val. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus, susisiekiant su manimi asmeniškai.
REIKI MERCAR GYDOVO II PAKOPA

Plačiau