REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. SAUSIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2023 m. sausio 12 d. nuo 19:00 iki 21:00 val.
Pirmo susitikimo metu kartu derinsime tolimesnes mokymosi datas. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius. 
Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.
Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. SAUSIO MĖNESĮ

2023 01 10 nuo 19:00 iki 21:00 val. (tolimesnis mokymų laikas bus suderintas pirmo susitikimo metu) jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį. 
Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite.
*Suprasti, susipažinti ir praktikuoti įvarius Reiki energijos siuntimo per atstumą gydymo variantus.
Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. SAUSIO MĖNESĮ

Kviečiu 2023 01 09 nuo 19:00 iki 21:00 val. (tolimesnis mokymų laikas bus suderintas pirmo susitikimo metu) mokytis Reiki Mercar I pakopą, visus keliaujančius dvasinio saviugdos keliu ir norinčius tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems. Kas yra Reiki?
Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 103 Reiki Mercar I Pakopos Gydovų nuo 2015 metų.
Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą. Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.
* Ką apie Reiki Mercar I pakopos mokymus sako Reiki Mercar praktikai?
Plačiau

PROTO IR EMOCIJŲ SĄVEIKOS PRAKTIKA (REMIANTIS EMOCINIU INTELEKTU) 2023

Jūsų nuotykis prasideda su Rūta Janulevičiene, jums patogiu laiku ir patyrimo greičiu. Šiame nuotykyje jūs susipažinsite, kaip emocinis intelektas gali būti naudojamas, siekiant efektyviai ir greitai spręsti emocinio pobūdžio problemas, pasitikėti savimi, suprasti savo ir kitų žmonių emocijas, siekti savo gyvenimo tikslų, o svarbiausia išmoksite praktikų, kurias panaudosite savo kasdienybėje, darbe ir profesinėje veikloje. Rūta Janulevičienė pasidalins 20 metų sukaupta patirtimi ir praktikomis, kurios remsis emociniu intelektu, padėsiančiu sumažinti įtampą, nerimą ir stresą, įgyti nepajudinamą pasitikėjimą savimi, atverti motyvacijos lobyną, suprasti save ir kitus, būti diciplinuotam ir turėti tikslų nešokinėjantį „beždžionės“ protą, tam, kad jūs pasiektumėte savo didžiausius siekius. Net tuomet, kai jūs jausitės nepasitikintys, pasimetę ir be jėgų. Pravesiu tris ciklus proto ir emocijų sąveikos praktikų, susidėsiančių iš 16 individualių susitikimų su manimi, kad pagerintumėte ir įgalintumėte kiekvieną savo gyvenimo aspektą. Jūs manęs paklausite, kaip aš galėčiau pasiekti geriausius pasiekimus per tokį trumpą laiką? 
Plačiau

Naujųjų metų misterija 2023

Naujųjų metų misterija „Gydančios Archangelų jėgos ir devynios stichijos – tikslų užsibrėžimui 2023 metams“
2022 m. gruodžio 28 d. nuo 18:00 iki 22:00 val. kviečiame į Naujųjų Metų misteriją „Gydančios Archangelų jėgos ir devynios stichijos – tikslų užsibrėžimui 2022 metams“. 
Programoje: 
Plačiau

PRAKTINIS SEMINARAS „REIKI GYDOVE VALYK IR APSAUGOK SAVE NUO NEGATYVIŲ ENERGIJŲ" Rūta Reiki

Sveikinuose su visais, kurie skaitote apie šį praktinį seminarą „Reiki gydove valyk ir apsaugok save nuo negatyvių energijų“. Visata jau kurį laiką verčia mane rengti šį praktinį seminarą. Ir tuos raginimus ignoravau nuo praėjusių metų, bet kai jūs mane savo skambučiais ir el. laiškais „užvertėte“ ir užklausėte, kaip apsisaugoti nuo neigiamos energijos, kuri gali būti įstrigusi jūsų auroje arba kūne, ką daryti energinių atakų metu ir kaip nuo jų apsisaugoti. Nusprendžiau, kad šiam praktiniam seminarui „Reiki gydove valyk ir apsaugok save nuo negatyvių energijų“ atėjo laikas.
Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. GRUODŽIO MĖNESĮ

2022 12 13 nuo 18:00 iki 21:00 val. (tolimesnis mokymų laikas bus suderintas pirmo susitikimo metu) jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį. Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite.
*Suprasti, susipažinti ir praktikuoti įvarius Reiki energijos siuntimo per atstumą gydymo variantus.
*Visiškai prisijunkti prie savo sielos kelionės ir pasiekti didesnį savo gyvenimo tikslo aiškumą.
*Jaustis ramesniems ir geriau suvokti savo emocijas ir mintis.
Plačiau

KAIP EFEKTYVIAI PANAUDOTI AUKSINIUS ŠVIESOS ŠAMBALOS KODUS

KAIP EFEKTYVIAI PANAUDOTI AUKSINIUS ŠVIESOS ŠAMBALOS KODUS ENERGETINIAM APSIVALYMUI, APSAUGAI, SVEIKATAI, ŠVIESAI, MEILEI IR LAIMEI
Rūta Janulevičienė, VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė ves praktinį seminarą “Kaip efektyviai panaudoti Auksinius Šviesos Šambalos Kodus energetiniam apsivalymui, apsaugai, sveikatai, šviesai, meilei ir laimei” - 4 val.(su 30 min.pertrauka).
Kada: 2022 m. Gruodžio 10 d. nuo 18:00 iki 22:00 val.
Plačiau