REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. LIEPOS -RUGPJŪČIO MĖNESIAIS

*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė.
Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 97 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų.
Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą.
*Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.

Plačiau

SEPTYNIŲ PROTĖVIŲ KARTŲ BENDROSIOS ENERGIJOS SRAUTO ATBLOKAVIMAS IR STIPRINIMAS - LABIRINTO TERAPIJĄ

Septynių protėvių kartų bendrosios energijos srauto atblokavimas ir stiprinimas per labirinto terapiją.
• Ar susimąstėte kas buvo Jūsų protėviai?
• Kokie buvo jų vardai, koks likimas, kilmė?
Protėvių gydymo praktiką, kurią vedu jau daugiau negu septyni metai rodo, kad dauguma žmonių sunkiai prisimena savo senelių, prosenelių iš motinos ir tėvo pusės vardus ir jų likimus.
• Kodėl svarbu pažinti tuos, kurie buvo prieš mus?
Dabar įsivaizduokite, kad užauginote sveiką palikuonį, o jūsų Šeimos medis atrodo stiprus ir galingas. Bet jūs beveik nieko nežinote apie savo protėvius ir niekuomet jais nesidomėjote.
• Kokias šaknis turės tas medis?

Plačiau

LABIRINTO, GAMTOS IR MIŠKO TERAPIJA

Veridito labirintų vadovė ir Psichodramos Praktikė - Rūta Janulevičienė kviečia į patyrimines labirinto, gamtos ir miško terapines sesijas. Ši terapijos forma intensyviai ugdo
* įsisąmoninimo (mindfulness) kompetencijas ir
* turi stiprų teigiamą psichologinį poveikį vystant tokius asmens gebėjimus:

Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. BIRŽELIO MĖNESĮ

2022 06 13 nuo 13:00 iki 15:00 val. kviečiu jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį.

Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite…

Plačiau

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI LIEPOS MĖNESĮ

2022 m. LIEPOS 3 ir 10 d. nuo ‪10:00 iki 19:00 val. kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.Karuna Reiki mokykla ir mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.

Plačiau

SAKRALUS VASAROS LYGIADIENIO SUTIKIMAS

Žmogaus energetinių centrų harmonizavimas, giedant čakrų mantras Energetiniame čakriniame labirinte
Žmogaus kūnas turi septynis energinius centrus, kurie gali būti vadinami sukūriais arba čakromis. Tai galingi, nematomi, realūs elektros laukai. Kiekviena iš šių čakrų remiasi į vieną iš kūno endokrininės sistemos liaukų ir stiprina harmonų gamybą. Šie harmonai reguliuoja visas organizmo funkcijas, taip pat ir mūsų senėjimo procesą:
Pamatinė (šakninė) čakra susijusi su dauginimosi liaukomis.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. BIRŽELIO - LIEPOS MĖNESIAIS

*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 93 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų. Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą.*Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.*Ką apie Reiki Mercar I pakopos mokymus sako Reiki Mercar praktikai?*Samantos, Reiki Mercar I pakopos gydovės atsiliepimas:

Plačiau

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI GEGUŽĖS MĖNESĮ

2022 m. Gegužės 8-9 d. nuo ‪11:00 iki 19:00 val. kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.Karuna Reiki mokykla ir mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.

Plačiau

PRAKTINIS SEMINARAS „REIKI GYDOVE VALYK IR APSAUGOK SAVE NUO NEGATYVIŲ ENERGIJŲ“

Sveikinuose su visais, kurie skaitote apie šį praktinį seminarą „Reiki gydove valyk ir apsaugok save nuo negatyvių energijų“. Visata jau kurį laiką verčia mane rengti šį praktinį seminarą. Ir tuos raginimus ignoravau nuo praėjusių metų, bet kai jūs mane savo skambučiais ir el. laiškais „užvertėte“ ir užklausėte, kaip apsisaugoti nuo neigiamos energijos, kuri gali būti įstrigusi jūsų auroje arba kūne, ką daryti energinių atakų metu ir kaip nuo jų apsisaugoti. Nusprendžiau, kad šiam praktiniam seminarui „Reiki gydove valyk ir apsaugok save nuo negatyvių energijų“ atėjo laikas.

Plačiau