KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI 2023 M. GRUODŽIO MĖNESĮ GYVAI SUSITIKUS

2023 m. gruodžio 9 d. ir 10 d. nuo 11:00 iki 18:00 val. Mokymai vyksta hibridiniu būdu: gyvai susitikus ir per Zoom (jeigu mokytis norite, bet negalite atvykti).
kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ 
Mokymų trukmė: 14 valandų.
* Kam skirti Karūna Reiki I pakopos mokymai: Karuna Reiki I pakopos mokymai skirti tiems Reiki gydovams, kurie nori tobulėti, padėti sau ir artimiesiems, gydant garsu ir ląstelių lygmeniu.

Plačiau

REIKI MERCAR MEISTRO MOKYMAI (2023.12.08 VIRTUALIAI)

Laikas: 2023-12-08 Vieta: Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas Reiki Mercar Meistro mokymai vyks 2023-12-08 nuo 19:00 iki 21:00 val. (mokymai vyks virtualiai. Pirmo susitikimo metu kitus mokymosi laikus derinsime individualiai). Jeigu jums šis laikas netinkamas susisiekite su manimi asmeniškai. 
*Reiki Mercar Meistro pakopos mokymai skirti: *Reiki Mercar I ir II pakopos praktikams bei tradicinės Reiki ar kitų mokyklų Reiki I ir II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius. 

Plačiau

PRAKTINIS SEMINARAS „REIKI GYDOVE VALYK IR APSAUGOK SAVE NUO NEGATYVIŲ ENERGIJŲ"

Sveikinuose su visais, kurie skaitote apie šį praktinį seminarą „Reiki gydove valyk ir apsaugok save nuo negatyvių energijų“. Visata jau kurį laiką verčia mane rengti šį praktinį seminarą. Ir tuos raginimus ignoravau nuo 2020 metų, bet kai jūs mane savo skambučiais ir el. laiškais „užvertėte“ ir užklausėte, kaip apsisaugoti nuo neigiamos energijos, kuri gali būti įstrigusi jūsų auroje arba kūne, ką daryti energinių atakų metu ir kaip nuo jų apsisaugoti. Nusprendžiau, kad šiam praktiniam seminarui „Reiki gydove valyk ir apsaugok save nuo negatyvių energijų“ atėjo laikas. Šis praktinis seminaras kartojamas jau trečią kartą. Mano tikslas yra atskleisti informaciją ir supažindinti su būdais ir metodais, padėsiančiais jums energetiškai apsivalyti ir apsisaugoti.
Plačiau

Praktinis seminaras „Ką tau sako tavo sapnai? Sąmoningo sapnavimo menas“

Įsivaizduokite, kad esate susirangęs šiltoje lovoje ir kietai miegate. Nors lauke esate ne toks judrus, bet sapne sapnuojate ir esate greaitas, įtrauktas į ryškių vaizdų ir stiprių emocijų pasaulį. Kur gravitacija neturi nustatytų taisyklių ir kiaulės iš tiesų gali skraidyti.Jūsų akys mirga po vokais, bet jūs nejaučiate savo kūno. Sapnuojate, kad vaikščiojate palei upę, kai tigras su raibuliuojančiais raumenimis ir aksominėmis oranžinio kailio juostelėmis atsiranda prieš jus. Jūsų kūne kyla emocijos ir baimė: pumpuojasi adrenalinas, šokinėja širdis, jūs išsigandęs ir jūsų kūnu teka prakaitas.
Plačiau

KAIP EFEKTYVIAI PANAUDOTI AUKSINIUS ŠVIESOS ŠAMBALOS KODUS ENERGETINIAM APSIVALYMUI, APSAUGAI, SVEIKATAI, ŠVIESAI, MEILEI IR LAIMEI

Rūta Janulevičienė, VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ steigėja ir direktorė ves praktinį seminarą “Kaip efektyviai panaudoti Auksinius Šviesos Šambalos Kodus energetiniam apsivalymui, apsaugai, sveikatai, šviesai, meilei ir laimei” - 4 val.(su 30 min.pertrauka).
*Kada: 2023 m. Lapkričio 19 d. nuo 9:00 iki 13:00 val.

Plačiau

REIKI MERCAR MEISTRO MOKYMAI (11.17 VIRTUALIAI)

Laikas: 2023-11-17 Vieta: Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas Reiki Mercar Meistro mokymai vyks 2023-11-17 nuo 18:15 iki 19:45 val. (mokymai vyks virtualiai. Pirmo susitikimo metu kitus mokymosi laikus derinsime individualiai). Jeigu jums šis laikas netinkamas susisiekite su manimi asmeniškai. 
*Reiki Mercar Meistro pakopos mokymai skirti: 
Plačiau

SEPTYNIŲ PROTĖVIŲ KARTŲ BENDROSIOS ENERGIJOS SRAUTO ATBLOKAVIMAS IR STIPRINIMAS - LABIRINTO TERAPIJĄ

Septynių protėvių kartų bendrosios energijos srauto atblokavimas ir stiprinimas per labirinto terapiją. 
• Ar susimąstėte kas buvo Jūsų protėviai? 
• Kokie buvo jų vardai, koks likimas, kilmė? Protėvių gydymo praktiką, kurią vedu jau daugiau negu aštuoneri metai rodo, kad dauguma žmonių sunkiai prisimena savo senelių, prosenelių iš motinos ir tėvo pusės vardus ir jų likimus. 
• Kodėl svarbu pažinti tuos, kurie buvo prieš mus? Dabar įsivaizduokite, kad užauginote sveiką palikuonį, o jūsų Šeimos medis atrodo stiprus ir galingas. Bet jūs beveik nieko nežinote apie savo protėvius ir niekuomet jais nesidomėjote.
Plačiau

Portalai ir galimybių keliai, kuriant asmeninį labirintą su Rūta Janulevičiene

Asmeninio labirinto kūrimas yra galingas įrankis, skirtas tyrinėti save, savo galimybes, nežinojimo būseną, laukimo laiką. Stovėjimas prie įėjimo į labirintą, atviras netikrumui ir gali būti durys į asmeninę transformaciją.
Simboliška, kad durys yra portalai į kitus pasaulius, kvietimai į naujas vietas. Durys simbolizuoja perėjimą ir pokyčius, atgimimą ir naują pradžią. Pačios durys gali reikšti apsaugą – saugumo ir prieglobsčio vietą arba užrakintos durys gali reikšti atsiskyrimą ar laisvės stoką.
Plačiau

REIKI MERCAR MEISTRO MOKYMAI (10.15 VIRTUALIAI)

Laikas: 2023-10-15 Vieta: Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas Reiki Mercar Meistro mokymai vyks 2023-10-15 nuo 9:00 iki 11:00val. (mokymai vyks virtualiai. Pirmo susitikimo metu kitus mokymosi laikus derinsime individualiai). Jeigu jums šis laikas netinkamas susisiekite su manimi asmeniškai. Reiki Mercar Meistro pakopos mokymai skirti: 

Plačiau

Išskirtinis renginys su Rūta Janulevičiene

Reiki praktikos, Jaunaties ir Pilnaties praktikos ir mėnesinės meditacijos su Rūta Janulevičienė – išskirtinis renginys.
25,97 EUR per mėnesį 
Reiki praktikos - 2023 spalio 4 d. nuo 19:30 iki 20:00 val. (21 EUR).
Jaunaties praktika - 2023 spalio 14 d. nuo 20:00 iki 21:30 val. (12 EUR).
Kiekvieną mėnesį mėnulio meditacijos - 2023 spalio 18 d. nuo 19:30 iki 20:00 val. (19 EUR).
Plačiau