REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. SPALIO MĖNESĮ

2022 10 06 nuo 18:00 iki 19:30 val. ir 2022 10 08 nuo 13:00 iki 15:00 val. kviečiu jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį. Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite…
* Suprasti, susipažinti ir praktikuoti įvarius Reiki energijos siuntimo per atstumą gydymo variantus.
* Visiškai prisijunkti prie savo sielos kelionės ir pasiekti didesnį savo gyvenimo tikslo aiškumą.
* Jaustis ramesniems ir geriau suvokti savo emocijas ir mintis.
* Ugdyti ir praktikuoti laimės įprotį ir susitelkti į teigiamus rezultatus.
* Kasdien suvokti, aptikti ir Reiki energijos pagalba gydyti savo ir kitų negalavimus.
* Užduoti sau svarbius klausimus ir išgirsti savo vidinę išmintį, priimant asmeninius sprendimus.
* Sustiprinti ryšį su Reiki ir sustiprinti savo, draugų ir šeimos gydymą.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. SPALIO MĖNESĮ

* Kas yra Reiki?
Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 100 Reiki Mercar I Pakopos Gydovų nuo 2015 metų.
Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą.
Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.
* Ką apie Reiki Mercar I pakopos mokymus sako Reiki Mercar praktikai?
* Samantos, Reiki Mercar I pakopos gydovės atsiliepimas:

Plačiau

KARUNA REIKI MEISTRO MOKYTOJO MOKYMAI RUGSĖJO MĖNESĮ

Karuna Reiki Meistro Mokytojo pakopa
Kviečiu Karuna Reiki II pakopos gydovus mokytis ir tapti Karuna Reiki Meistrais Mokytojais. Karuna Reiki Meistro Mokytojo pakopa suteikia kvalifikaciją ir teisę praktikuoti ir vesti visų pakopų Karuna Reiki mokymus pagal tarptautinę patentuotą Karuna Reiki mokymo sistemą. Karuna Reiki Meistras Mokytojas yra registruotas JAV Tarptautiniame Reiki mokymo centre.
KARUNA REIKI MEISTRO MOKYTOJO PAKOPOS PROGRAMA:

Plačiau

PRAKTINIS SEMINARAS „REIKI IR SEKSUALUMAS“ (I DALIS)

Kviečiu visus į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą praktinį seminarą „Reiki ir seksualumas“ (I dalis), kuris vyks 2022 m. rugsėjo 9 d. nuo 18:00 iki 22:00 val.
Praktinis seminaras „Reiki ir seksualumas“ (I dalis) supažindins seminaro dalyvius su Reiki naudojimu, gydant ir priimant žmogaus seksualumą. Jame pateikiamos praktikos ir praktiniai patarimai, kaip išgydyti su seksualumu susijusias dvasines problemas ir kaip sustiprinti meilės malonumą mylinčiu, rūpestingu ir dvasingu būdu.
Tabu nebėra, kadangi praktinis seminaras „Reiki ir seksualumas“ (I dalis) – tai pirmasis seminaras Lietuvoje, kuris iš tikrųjų atskleidžia Reiki naudojimo paslaptį, siekiant pagerinti seksualinį gyvenimą visais aspektais. Šis seminaras „Reiki ir seksualumas“ (I dalis) yra padalintas į dvi dalis:

Plačiau

Kelionės į Meilės Sau ir Santykių su kitais žmonėmis pradžia

Kelionės į meilės sau ir santykių su kitais žmonėmis pradžia. Tai individuali terapinė kelionė. Savęs pažinimo praktinės užduotys, padedančios rasti laisvę ir vienumą, išlaisvinti energiją, transformuoti senus elgsenos modelius, tapti savimi, laisviems, pasitikinčiais ir laimingiems kitų žmonių draugijoje, pamilti save bei kitus ir užmegzti patikimą dvasinę sąjungą su artimu žmogumi. Meditacijos ir praktinės užduotys.
Ši kelionė skirta bet kokio amžiaus vyrams ir moterims, ieškantiems gyvų žmogiškųjų santykių arba jau turintiems, bet norintiems juos gerinti, kurie grįsti laisve ir pagarba sau ir kitiems, meile, džiaugsmu ir pasitikėjimu.

Plačiau

EDUKACINĖ DIENOS STOVYKLA “SPALVOTAS IR KŪRYBIŠKAS PAAUGLIO PASAULIS”

Kviečiu visus draugauti šiais ir kitais metais į edukacinę „Spalvotas ir kūrybiškas paauglio pasaulis“ vienos dienos stovyklą vieną kartą per savaitę ir pasinerti į savęs pažinimo ir kūrybiškumo dirbtuves.
Skirtingai nei kitus renginius, šią stovyklą aš vesiu kartu su savo sūnumi Roku Janulevičiumi, VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto“ IT konsultantu, kuris jus supažindins su vizualinėmis priemonėmis ir programomis, reikalingomis, kuriant savo asmeninį video filmą.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. RUGSĖJO MĖNESĮ

*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 97 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų. Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą. *Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2022 m. rugpjūčio 22 d. nuo 16:30 iki 18:30 val. Pirmo susitikimo metu kartu derinsime kitas mokymosi datas. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai. Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius. Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

2022 08 21 nuo 19:00 iki 21:00 val. kviečiu jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį. Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite…
*Suprasti, susipažinti ir praktikuoti įvarius Reiki energijos siuntimo per atstumą gydymo variantus. *Visiškai prisijunkti prie savo sielos kelionės ir pasiekti didesnį savo gyvenimo tikslo aiškumą. *Jaustis ramesniems ir geriau suvokti savo emocijas ir mintis. *Ugdyti ir praktikuoti laimės įprotį ir susitelkti į teigiamus rezultatus. *Kasdien suvokti, aptikti ir Reiki energijos pagalba gydyti savo ir kitų negalavimus. *Užduoti sau svarbius klausimus ir išgirsti savo vidinę išmintį, priimant asmeninius sprendimus. *Sustiprinti ryšį su Reiki ir sustiprinti savo, draugų ir šeimos gydymą. *Atrasti blokus savo čakrų sistemoje ir subalansuoti savo subtilius energijos kelius. *Supratę ir priėmę tai leis jums…

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. RUGPJŪČIO MĖNESĮ

*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė. Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 97 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų. Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą. *Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.

Plačiau