REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. SPALIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktualiomis temomis papildytoje Reiki Mercar I pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Spalio 14 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Kviečiu visus norinčius ir ieškančius efektyvių priemonių kaip:

Plačiau

Nerimo, depresijos, kaltės ir gėdos gydymas per galingą vidinio ryšio susiliejimą su savo vidiniu vaiku

Mes visi norėtume žinoti, kad esame šioje planetoje tam tikru tikslu. Mes čia esame, ne tik kentėti, jaustis tušti ir vieniši, sunerimę ar prislėgti, bet mes čia esame tam, kad džiaugsmingai eitume per gyvenimą su vidine ramybe ir kūrybiškai atrastume savo aistrą ir tikslą bei gyvenimo pašaukimą.
Ką duotumėte, kad tai žinotumėte, kad jūs esate čia dėl priežasties, kad jūs niekada nesate vieni. Jūs esate čia, kad vadovautumėtės savo aukščiausiu gėriu, išmoktumėte atrasti ryšį ir susilieti su savo vidiniu vaiku. O tai suteiks jums galimybę džiaugsmingai atrasti savo aistrą ir gyvenimo tikslą.

Plačiau

TRANSFORMACIJA PER 12 ŠVIESOS ČAKRŲ, AURĄ IR MERKABĄ

Kviečiu į transformacinę 12 savaičių kelionę per 12 Šviesos Čakrų, Aurą ir MERKABĄ.
Kaip Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja, vedamųjų meditacijų instruktorė, pas mane per 11 darbo metų, atvyko daug klientų bei jų vaikų Reiki Mercar gydovų, siekiančių gauti patarimų ir rekomendacijų reikalingų harmonizuoti vieną ar kitą čakrą. Nemažai informacijos apie čakras yra pateikiama mano parengtose ir vedamuose Reiki Mercar gydovo I pakopos ir Reiki Mercar Meistro Mokytojo mokymuose.

Plačiau

EDUKACINĖ IR PRAKTINĖ PASKAITA VISUOMENEI REIKI POTENCIALO PANAUDOJIMAS ASMENYBĖJE IR GYVENIME

Mielieji Reiki Mercar praktikai ir gerbėjai
kviečiu dalyvauti 2021 m. Rugsėjo 16 d. nuo 20:00 iki 21:30 val. Lietuvos laiku virtualioje Facebook Live edukacinėje ir praktinėje paskaitoje visuomenei tema “ REIKI POTENCIALO PANAUDOJIMAS ASMENYBĖJE IR GYVENIME”
Mūsų susitikime pasidalinsiu savo patirtimi, potyriais, praktine informacija, atliksime meditaciją ir jei bus klausimų, atsakysiu į juos.

Plačiau

REIKI SEANSAI: RUDENS GYVYBINGUMO IMPULSAS

Rugsėjo 5 d.
REIKI SEANSAI: RUDENS GYVYBINGUMO IMPULSAS
KVIEČIU PASINAUDOTI YPATINGA RUDENS GYVYBINGUMO IMPULSO AKCIJA, PALEPINANT SAVE AR ARTIMUOSIUS REIKI SEANSAIS SU PRAKTIKOMIS IR MEDITACIJOMIS.
Kviečiu registruotis 10 Reiki seansų su praktika ir meditacija. Jų metu Jūs “paguldysite save” į fizinę ir dvasinę reanimaciją.
Susitikimo eiga:

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2021 M. RUGSĖJO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktualiomis temomis papildytoje Reiki Mercar I pakopos mokymuose, kurie prasideda 2021 m. Rugsėjo 4 d. nuo 18:00 iki 20:00 val. Mokymų metu paderinsime tolimesnius laikus (Zoom nuoroda bus atsiųsta asmeniškai). Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Kviečiu visus norinčius ir ieškančius efektyvių priemonių kaip:

Plačiau

Kūno meridianų ir gyvybinių taškų suradimas ir panaudojimas. Pagrindai. I Pakopos lygis.

Kūno meridianų ir jų gyvybinių taškų suradimas ir panaudojimas. Pagrindai. I Pakopos lygis.
Ar kada nors jautėtės bejėgis dėl savo sveikatos iššūkių? Ar turėjote tą laukimo ir klausimo jausmą, ką atneš kitas testo rezultatas?
Žmonės dažnai į mane kreipiasi, kai jiems nepadėjo kiti gydymo metodai. Aš neatradau kūno meridianų gydymo metodo, bet aš jais naudojuosi, atlikdama Reiki seansus sau, kai patiriu įvarius negalavimus ir darydama Reiki seansus kitiems.
Jūs galite pakeisti savo gyvenimą, nes savyje turite neįtikėtiną gydomosios jėgos rezervuarą. Ir jūsų kūnas nori pasveikti.

Plačiau

KELIONĖS Į MEILĖS SAU IR SANTYKIŲ SU KITAIS ŽMONĖMIS PRADŽIA

Kelionės į meilės sau ir santykių su kitais žmonėmis pradžia. Tai individuali terapinė kelionė. Savęs pažinimo praktinės užduotys, padedančios rasti laisvę ir vienumą, išlaisvinti energiją, transformuoti senus elgsenos modelius, tapti savimi, laisviems, pasitikinčiais ir laimingiems kitų žmonių draugijoje, pamilti save bei kitus ir užmegzti patikimą dvasinę sąjungą su artimu žmogumi. Meditacijos ir praktinės užduotys.

Plačiau