REIKI MERCAR MEISTRO MOKYMAI (06.19 VIRTUALIAI)

Laikas: 2023-06-19
Vieta: Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas
Reiki Mercar Meistro mokymai vyks 2023-06-19 nuo 19:00 iki 21:00val. (mokymai vyks virtualiai. Pirmo susitikimo metu kitus mokymosi laikus derinsime individualiai). Jeigu jums šis laikas netinkamas susisiekite su manimi asmeniškai. 
Reiki Mercar Meistro pakopos mokymai skirti:

Plačiau

Čakros: Septyni raktai pabudinti ir sveikatinti jūsų energinį kūną.

Kviečiu šeštadienius praleisti kitaip, miško maudynių garsuose pradėkime kelionę “Čakros: Septyni raktai pabudinti ir sveikatinti jūsų energinį kūną.” Užsimėmimų metu harmonizuosime čakras per spalvą, garsą, judėsį, mantras, mudras, meditaciją, labirinto terapiją.
Skirkite kokybišką valandą sau nuo 12:00 iki 13:00 val.
Su savimi turėti kilimėlį. Apranga: Laisvalaikio arba sportinė.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAS (06.15) VIRTUALIAI)

Laikas: 2023-06-15
Vieta: Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas
Reiki Mercar I pakopos mokymai vyks 2023-06-15 nuo 19:00 iki 21:00 val. (mokymai vyks virtualiai. Pirmo susitikimo metu kitus mokymosi laikus derinsime individualiai). Jeigu jums šis laikas netinkamas susisiekite su manimi asmeniškai. 
Kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą, visus keliaujančius dvasinio saviugdos keliu ir norinčius tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems. Kas yra Reiki?

Plačiau

REIKI MERCAR MEISTRO MOKYMAI (05.12 VIRTUALIAI) TRYS PAKOPOS VIENAME)

Laikas: 2023-05-12 
Vieta: Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas
Reiki Mercar Meistro mokymai vyks 2023-05-12 nuo 17:00 iki 19:00 val. (mokymai vyks virtualiai. Pirmo susitikimo metu kitus mokymosi laikus derinsime individualiai). Jeigu jums šis laikas netinkamas susisiekite su manimi asmeniškai. 
Reiki Mercar Meistro pakopos mokymai skirti:

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAS (05.08 VIRTUALIAI) LIETUVIŲ IR ANGLŲ KALBA!

Laikas: 2023-05-08
Vieta: Maumedžių Al. 2, Girionys, Kauno rajonas
Reiki Mercar I pakopos mokymai vyks 2023-05-08 nuo 19:00 iki 21:00 val. (mokymai vyks virtualiai. Pirmo susitikimo metu kitus mokymosi laikus derinsime individualiai). Jeigu jums šis laikas netinkamas susisiekite su manimi asmeniškai. 
Kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą, visus keliaujančius dvasinio saviugdos keliu ir norinčius tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems. Kas yra Reiki?

Plačiau

12 SAVAIČIŲ PRAKTINIŲ SEMINARŲ CIKLAS „MOTERS MENOPAUZĖ VARTAI Į ANTRĄJĄ GYVENIMO JĖGĄ“

Jūsų daugumos prašymu ir pageidavimu kviečiu į 12 savaičių praktininių seminarų ciklą „Moters menopauzė – vartai į antrąją gyvenimo jėgą“, kuris vyks 2023 gegužės 14 d. nuo 19:00 iki 21:00 val. 
Šie praktiniai mokymai tai nauja paradigma į jūsų kūną. Tai praktiški, greiti ir neinvaziniai metodai bei praktikos, kurie įgalina jus efektyviai sveikatinti savo kūną, protą ir dvasią. 
Plačiau

KŪNO MERIDIANŲ IR GYVYBINIŲ TAŠKŲ SURADIMAS IR PANAUDOJIMAS. ENERGINĖS PRAKTIKOS. II PAKOPA

Kviečiu į Kūno meridianų ir gyvybinių taškų suradimas ir panaudojimas. Energinės praktikos sau ir kitiems, įvairiems susirgimams gydyti. II pakopos mokymus, kurie startuoja 2023 balandžio 2 d. nuo 19:00 iki 21:00 val. Kitos mokymų datos pateiktos žemiau.
Šiandien yra labai svarbu žinoti, kaip sveikatinti save, nes mus bombarduoja nenatūrali energija, toksinai, chemikalai, neigiama energija ir žmonės. Mums visiems reikia žinių ne tik kaip sveikatinti save, bet ir padėti savo artimiesiems.
Plačiau

Pasaulinė labirintų dienos šventė: Kūrybinės labirintų dirbtuvės

Žydintys medžiai ir gėlės, suteikia daug progų švęsti ~ Pasaulinę labirintų dieną (5/6), Pasaulinę juoko dieną (5/7), pilnatį ir mėnulio užtemimą (5/5).
Prisijunkite prie mūsų šeštadienį, gegužės 6 d., nuo 12-16 val., kai švenčiame šiuos įvykius, (iš naujo) užmezgame ryšį su senais ir naujais draugais ir atnaujiname savo įsipareigojimą siekti taikos per džiaugsmą bendruomenėje. 
Plačiau

Pasaulinė labirintų dienos šventė: Kūrybinės labirintų dirbtuvės Pravieniškių 2-asis kalėjimas

Pasaulinė labirintų dienos šventė: Kūrybinės labirintų dirbtuvės Pravieniškių 2-asis kalėjimas (asmens sveikatos priežiūros padalinys)
Žydintys medžiai ir gėlės, suteikia daug progų švęsti ~ Pasaulinę labirintų dieną (5/6) ir Pasaulinę juoko dieną (5/7).
Prisijunkite prie mūsų penktadienį, gegužės 5 d., nuo 10-12 val., kai švenčiame Pasaulinę labirintų dieną (iš naujo) užmezgame ryšį su senais ir naujais draugais ir atnaujiname savo įsipareigojimą siekti taikos per džiaugsmą bendruomenėje. 
Plačiau