Šiaurės Amerikos indėnų mandalų spalvinimo ir labirinto terapijos užsiėmimo ciklas „Savęs pažinimo ir meilės sau spalvos“

Šiaurės Amerikos indėnų mandalų spalvinimas meilei sau, atsipalaidavimui ir saviraiškai. Rūta Janulevičienė, Veriditas labirintų vadovė kviečia į 13 Šiaurės Amerikos indėnų mandalų spalvinimo (48 sakraliniai mandalų ratų dizainai įvairaus amžiaus žmonėms) ir labirinto terapijos užsiėmimų ciklą tema „Savęs pažinimo ir meilės sau spalvos“.
Mandalos yra budizmo ir induizmo simboliai, reprezentuojantys Visatą. Mandala sanskrito kalba reiškia „Ratas, kuriame yra esmė“. Labirintai ir mandalos yra archetipiniai kolektyviniai simboliai, peržengiantys visas kultūras, nes yra pagrįsti mūsų pačių sąmonėje. Mandalos, kaip ir labirintai, dažnai yra apskritimo formos, o centras laikomas stipriausiu tašku.

Plačiau

PRAKTINIAI MOKYMAI APIE LABIRINTUS IR LABIRINTO TERAPIJĄ

Praktiniai mokymai apie labirintus ir labirinto terapiją: Labirintai – sakralinė pažinimo kelionė. Sveikatos ir dvasinio tobulėjimo vadovas.
Kviečiu į unikalią, praktinę ir asmeninę patyriminę kelionę į save. Šioje kelionėje, mes praleisime šešias dienas: 2022 08 08-13 nuo 11:00 iki 18:45 val. su pertraukomis. Mokymai vyks gyvai, sakraliose labirintų erdvėse. Kiekvienas labirinto posūkis, kuriuo suksime ir eisime supažindins su žiniomis, kurios pasiekiamos nedaugeliui. Tai ketvirtą kartą Lietuvoje organizuojami praktiniai mokymai apie labirintus ir labirintų terapiją vedamą kitiems žmonėms, t.y. suaugusiems ir vaikams, kurie remiasi Tarptautinės labirintų organizacijos, Amerikos ir Anglijos labirintų profesionalų bendrai parengta mokymų medžiaga. Visa medžiaga išversta iš anglų kalbos ir adaptuota Lietuvos poreikiams.
Šioje kelionėje įgytas žinias galėsite pritaikyti savo asmeniniame gyvenime, dvasiniame tobulėjime ir savo profesinėje srityje darbe su kitais. Kelionės pabaigoje įgysite mokymų baigimo diplomą.

Plačiau

REIKI MERCAR III PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. LIEPOS RUGPJŪČIO MĖNESĮ

Kviečiu mokytis naujomis ir aktuliomis temomis papildytoje Reiki Mercar III pakopos mokymuose, kurie prasideda 2022 m. liepos 21 d. nuo 11:00 iki 13:00 val. Jeigu Jums šis mokymosi laikas netinka galima tartis kitus laikus asmeniškai.
Reiki Mercar Gydovo III pakopos mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, praktikavusiems Reiki ne mažiau kaip tris mėnesius.
Reiki Mercar Meistras - Reiki Mercar Gydovas III pakopos - žmogus, kuris rūpinasi pasaulio ekologija. Reiki Mercar Meistro-Gydovo III pakopa praplečia gydovo galias iki gebėjimo gydyti planetą ir parengia jį Reiki Mercar Meistro Mokytojo pakopai.

Plačiau

REIKI MERCAR I PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. LIEPOS -RUGPJŪČIO MĖNESIAIS

*Kas yra Reiki? Reiki tai energija, sveikata, geresnė gyvenimo kokybė, dvasingumas, transformacija, gyvybingumas, šviesa, besąlyginė meilė, atjauta, gyvenimo tikslo aiškumas, džiaugsmas ir vidinė ramybė.
Šiuos ir dar daugiau apibūdinimų įvardintų jau baigę 97 Reiki Mercar I Pakopos Gydovai nuo 2010 metų.
Jeigu siekiate jaustis energingi, gyvybingi, išlikti ramūs gyvenimo chaose, daugiau šypsotis, mylėti ir būti mylintys kviečiu mokytis Reiki Mercar I pakopą.
*Pats didžiausias džiaugsmas tai spindinčios ir laimingos Reiki Mercar Gydovų akys, juose atsiradęs gyvybingumas, energija ir meilė, kurie dalinasi ne tik su manimi, bet ir su savo artimaisiais.

Plačiau

SEPTYNIŲ PROTĖVIŲ KARTŲ BENDROSIOS ENERGIJOS SRAUTO ATBLOKAVIMAS IR STIPRINIMAS - LABIRINTO TERAPIJĄ

Septynių protėvių kartų bendrosios energijos srauto atblokavimas ir stiprinimas per labirinto terapiją.
• Ar susimąstėte kas buvo Jūsų protėviai?
• Kokie buvo jų vardai, koks likimas, kilmė?
Protėvių gydymo praktiką, kurią vedu jau daugiau negu septyni metai rodo, kad dauguma žmonių sunkiai prisimena savo senelių, prosenelių iš motinos ir tėvo pusės vardus ir jų likimus.
• Kodėl svarbu pažinti tuos, kurie buvo prieš mus?
Dabar įsivaizduokite, kad užauginote sveiką palikuonį, o jūsų Šeimos medis atrodo stiprus ir galingas. Bet jūs beveik nieko nežinote apie savo protėvius ir niekuomet jais nesidomėjote.
• Kokias šaknis turės tas medis?

Plačiau

LABIRINTO, GAMTOS IR MIŠKO TERAPIJA

Veridito labirintų vadovė ir Psichodramos Praktikė - Rūta Janulevičienė kviečia į patyrimines labirinto, gamtos ir miško terapines sesijas. Ši terapijos forma intensyviai ugdo
* įsisąmoninimo (mindfulness) kompetencijas ir
* turi stiprų teigiamą psichologinį poveikį vystant tokius asmens gebėjimus:

Plačiau

REIKI MERCAR II PAKOPOS MOKYMAI 2022 M. BIRŽELIO MĖNESĮ

2022 06 13 nuo 13:00 iki 15:00 val. kviečiu jau įgijusius Reiki I pakopos lygį arba Reiki Mercar I pakopos gydovus tęsti diskusijas, mokymąsi, praktiką, pirmuosius Reiki iniciacijos suderinimus ir nuo laiko patirtus efektus apie Reiki I lygio patirtį.

Su šiais Reiki Mercar II pakopos mokymais galėsite…

Plačiau

KARUNA REIKI I PAKOPOS MOKYMAI LIEPOS MĖNESĮ

2022 m. LIEPOS 3 ir 10 d. nuo ‪10:00 iki 19:00 val. kviečiame į Karuna Reiki I pakopos mokymus.‬ Karuna Reiki I pakopos mokymai, norintiems tobulėti, padėti pačiam sau ir artimiesiems, gydant garsu.Karuna Reiki mokykla ir mokymai skirti Reiki Mercar II pakopos praktikams, Reiki Mercar III pakopos Meistrams-Praktikams, tradicinės Reiki mokyklos ir kitų Reiki mokyklų Reiki praktikams, turintiems antrąją arba trečiąją Reiki pakopą.

Plačiau

SAKRALUS VASAROS LYGIADIENIO SUTIKIMAS

Žmogaus energetinių centrų harmonizavimas, giedant čakrų mantras Energetiniame čakriniame labirinte
Žmogaus kūnas turi septynis energinius centrus, kurie gali būti vadinami sukūriais arba čakromis. Tai galingi, nematomi, realūs elektros laukai. Kiekviena iš šių čakrų remiasi į vieną iš kūno endokrininės sistemos liaukų ir stiprina harmonų gamybą. Šie harmonai reguliuoja visas organizmo funkcijas, taip pat ir mūsų senėjimo procesą:
Pamatinė (šakninė) čakra susijusi su dauginimosi liaukomis.

Plačiau