Išskirtinis Europoje Baltijos šalyse atliktas mokslinis tyrimas išspausdintas kaip monografija užsienio moksliniame žurnale

2017 m. mokslinis tyrimas išspausdintas kaip monografija "Kineziterapija ir Reiki metodo poveikis išsėtine skleroze sergančių neįgaliųjų gyvenimo kokybei" tarptautiniame moksliniame Lambert žurnale, anglų kalba. Šį leidinį galite įsigyti patys Amazon tinklapyje, paspaudę ant žemiau esančios nuorodos:

https://www.amazon.com/Effect-REIKI-quality-life-patients/dp/3330031336

 

Brangūs draugai ir praktikai,


Norėčiau pasidžiaugti labai sėkmingai organizuotu ir praėjusiu rugpjūčio 3 d. praktiniu seminaru „Kaip išmokti pajusti aurą?“ WLP Klinikoje, adresu Savanorių 109, Kaunas. Seminaro dalyvės mokinosi pajusti savo ir bendraminčio aurą. Susipažino su žmogaus auros mokslinių tyrimų istorija, septyniais auros sluoksniais ir septyniomis čakromis, spalvų reikšmėmis čakrose, spalvų terapija savo ir kliento auroms harmonizuoti.

Plačiau

Dovanų kuponai

Palepinkite save ir savo artimuosius išskirtine šventine dovana — Reiki seansu. Jūsų laukia individuali psichologinė konsultacija, Reiki seansas su meditacija, parinkta pagal Jūsų individualius poreikius. Tai labai švelnus geros savijautos atgavimo būdas, kadangi:

  • Sumažina nervinę įtampą;
  • Stimuliuoja imuninę sistemą;
  • Slopina įvairios kilmės skausmus.
Plačiau