Apie mus rašo laikraštis „Kauno diena“

Kvietimas „Kauno dienoje“ 2017 08 01

„Laikas ruošis mokyklai“

„Reiki programa vaikams ir paaugliams skirta pasirengti mokyklai, pažinti save, įgyti daugiau pasitikėjimo, išmokti susitvarkyti su nerimu, baime, pykčiu, taip pat atrasti savo gebėjimus ir talentus, ugdyti kūrybiškumą“.

Plačiau

Apie mus rašo Interneto portalas kaunodiena.lt

Interneto portale http://kaunodiena.lt paskelbtas straipsnis su Rūta Janulevičiene pavadinimu “Kaunietė išrinkta labirintų ambasadore”

Tarptautinė labirintų organizacija kaunietę Rūtą Janulevičienę išrinko labirintų ambasadore Lietuvoje ir Europoje. Ji tapo trečiąja labirintų ambasadore senajame žemyne. "Ruošiu projektą rengti labirintų užsiėmimus mokyklose, kad galima būtų organizuoti užsiėmimus mokiniams aktualiais klausimais, pavyzdžiui, išsivaduoti iš neigiamų emocijų – baimės, pykčio, patyčių arba sustiprinti mokinių gebėjimą siekti savo tikslų, stiprinti savo fizinį ir energinį kūnus, išmokti pasitikėti savimi, tapti savo gyvenimo lyderiais.

Plačiau

Apie mus rašo Interneto portalas kaunas.kasvyksta.lt

Interneto portale http://kaunas.kasvyksta.lt paskelbtas straipsnis su Rūta Janulevičiene pavadinimu “Kaunietę išrinko labirintų ambasadore Europoje”

Tarptautinė Labirintų organizacija išrinko kaunietę Rūtą Janulevičienę labirintų ambasadore Lietuvoje ir Europoje. Ji tapo trečiąja labirintų ambasadore senajame žemyne. R.Janulevičienė ambasadore išrinkta atsižvelgiant į jos ilgametį entuziazmą naudojant labirintus švietimo, mokymo ir sveikatinimo tikslais. Su straipsniu galite susipažinti šioje nuorodoje: http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/07/10/zmones/kauniete-isrinko-labirintu-ambasadore-europoje/.

Plačiau

Praktinis labirinto terapijos užsiėmimas „Kaip įveikti stresą ir atrasti vidinę ramybę“

2017 m. Birželio 17 d. vedžiau praktinį labirinto terapijos užsiėmimą „Kaip įveikti stresą ir atrasti vidinę ramybę?“ Kauno Alzheimerio klubo nariams, prižiūrintiems savo artimuosius savo namų erdvėje. Seminaro dalyviai atlikdami praktines užduotis ėjo Energetiniu čakriniu labirintu, mokinosi paišyti trijų vijų labirintą, sėmėsi gamtos energijos ir meditavo meditaciniame rate. 

Plačiau

Meditacinis ėjimas, skirtas vasaros saulėgrįžai pasveikinti Energetiniame čakriniame labirinte

2017 m. birželio 23 d. vedžiau meditacinį ėjimą, skirtą vasaros saulėgrįžai pasveikinti Energetiniame čakriniame labirinte. Dalyves supažindinau su trumpiausia naktimi, kuri senovėje vadinta Rasos švente arba Kupolinėmis. P. Dundulienės nuomone ši šventė atsirado pirmykštės visuomenės laikais ir galutinai susiformavo paplitus žemdirbystei ir gyvulininkystei apie 4-3 tūkstantmetį p.m.e. Ipatjevo metraštis 1262 m. jas mini Kupolės vardu. Įvedus Krikščionybę, šventė buvo pavadinta Joninėmis (birželio 24 d.), pagal agrarinį liaudies kalendorių – tai buvo šienapjūtės pradžios data.

Plačiau

Rūta Janulevičienė vedė praktinius seminarus Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes „Mažojoje Lyderystės Akademijoje“ Alytuje

2017 m. birželio 30 d.  vedžiau praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ , kurio metu 30 seminaro dalyvių išmoko nusipaišyti trijų vijų labirintą ir atliko praktines užduotis skirtas stiprinti fizinį ir energinius kūnus.

Tą pačią dieną vedžiau praktinius seminarus „Kaip mylėti save ir tuo pačiu būti laimingu?“ dviem darbo grupėms po 15 dalyvių. Seminaro metu dalyvės susipažino su praktiniais metodais skirtais mylėti save ir būdais, kaip tapti laimingomis, dalinosi savo patirtimi. Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų.

Plačiau

Praktinis seminaras „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus"

2017 m. Gegužės 10 d. Panevėžio Soroptimisčių klubo iniciatyva buvo organizuotas praktinis seminaras „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus" Panevėžyje. Praktinio seminaro metu dalyviai turėjo unikalią galimybę eiti labirintu ir atlikti praktines užduotis, sužinojo energijos išsekimo priežastis, susipažino su Reiki metodu ir Energetiniu čakriniu labirintu, jėgos raktais, padedančiais kasdieniame gyvenime. 

Plačiau