Meditacinis ėjimas, skirtas vasaros saulėgrįžai pasveikinti Energetiniame čakriniame labirinte

2017 m. birželio 23 d. vedžiau meditacinį ėjimą, skirtą vasaros saulėgrįžai pasveikinti Energetiniame čakriniame labirinte. Dalyves supažindinau su trumpiausia naktimi, kuri senovėje vadinta Rasos švente arba Kupolinėmis. P. Dundulienės nuomone ši šventė atsirado pirmykštės visuomenės laikais ir galutinai susiformavo paplitus žemdirbystei ir gyvulininkystei apie 4-3 tūkstantmetį p.m.e. Ipatjevo metraštis 1262 m. jas mini Kupolės vardu. Įvedus Krikščionybę, šventė buvo pavadinta Joninėmis (birželio 24 d.), pagal agrarinį liaudies kalendorių – tai buvo šienapjūtės pradžios data.

Plačiau

Rūta Janulevičienė vedė praktinius seminarus Alytaus miesto merginoms, patenkančioms į socialinės rizikos grupes „Mažojoje Lyderystės Akademijoje“ Alytuje

2017 m. birželio 30 d.  vedžiau praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ , kurio metu 30 seminaro dalyvių išmoko nusipaišyti trijų vijų labirintą ir atliko praktines užduotis skirtas stiprinti fizinį ir energinius kūnus.

Tą pačią dieną vedžiau praktinius seminarus „Kaip mylėti save ir tuo pačiu būti laimingu?“ dviem darbo grupėms po 15 dalyvių. Seminaro metu dalyvės susipažino su praktiniais metodais skirtais mylėti save ir būdais, kaip tapti laimingomis, dalinosi savo patirtimi. Seminarą išklausė 30 Alytaus miesto merginų.

Plačiau

Praktinis seminaras „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus"

2017 m. Gegužės 10 d. Panevėžio Soroptimisčių klubo iniciatyva buvo organizuotas praktinis seminaras „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus" Panevėžyje. Praktinio seminaro metu dalyviai turėjo unikalią galimybę eiti labirintu ir atlikti praktines užduotis, sužinojo energijos išsekimo priežastis, susipažino su Reiki metodu ir Energetiniu čakriniu labirintu, jėgos raktais, padedančiais kasdieniame gyvenime. 

Plačiau

Išskirtinis Europoje Baltijos šalyse atliktas mokslinis tyrimas išspausdintas kaip monografija užsienio moksliniame žurnale

2017 m. mokslinis tyrimas išspausdintas kaip monografija "Kineziterapija ir Reiki metodo poveikis išsėtine skleroze sergančių neįgaliųjų gyvenimo kokybei" tarptautiniame moksliniame Lambert žurnale, anglų kalba. Šį leidinį galite įsigyti patys Amazon tinklapyje, paspaudę ant žemiau esančios nuorodos:

https://www.amazon.com/Effect-REIKI-quality-life-patients/dp/3330031336

 

Brangūs draugai ir praktikai,


Norėčiau pasidžiaugti labai sėkmingai organizuotu ir praėjusiu rugpjūčio 3 d. praktiniu seminaru „Kaip išmokti pajusti aurą?“ WLP Klinikoje, adresu Savanorių 109, Kaunas. Seminaro dalyvės mokinosi pajusti savo ir bendraminčio aurą. Susipažino su žmogaus auros mokslinių tyrimų istorija, septyniais auros sluoksniais ir septyniomis čakromis, spalvų reikšmėmis čakrose, spalvų terapija savo ir kliento auroms harmonizuoti.

Plačiau

Dovanų kuponai

Palepinkite save ir savo artimuosius išskirtine šventine dovana — Reiki seansu. Jūsų laukia individuali psichologinė konsultacija, Reiki seansas su meditacija, parinkta pagal Jūsų individualius poreikius. Tai labai švelnus geros savijautos atgavimo būdas, kadangi:

  • Sumažina nervinę įtampą;
  • Stimuliuoja imuninę sistemą;
  • Slopina įvairios kilmės skausmus.
Plačiau