Tarptautinė labirintų organizacija pakvietė Rūtą Janulevičienę būti pranešėja plenarinėje diskusijoje Čikagoje, JAV

2018 m. spalio 5-7 d. Rūta Janulevičienė Tarptautinės labirintų organizacijos kvietimu bus pranešėja plenarinėje diskusijoje šventiniame dvidešimtąjame metiniame renginyje, kuris vyks Čikagoje. Diskusijos metu su kitais pranešėjais dalinsis savo darbo patirtimi ir pavyzdžiais, kaip naudoja labirintus naujais ir unikaliais būdais, siekiančiais patenkinti šiuolaikinės visuomenės poreikius. Daugiau apie renginį galite skaityti šioje nuorodoje: https://labyrinthsociety.org/annual-gathering/9137-featured-panels.

Plačiau

Padėka nuo sveikatos reikalų komiteto pirmininkės Dangutės Mikutienės

ruta reiki

2016 m. Birželio 3 d. Rūta Janulevičienė konferencijos skirtos Tarptautinei išsėtinės sklerozės dienai gavo padėką nuo Lietuvos Respublikos Seimo, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkės Dangutės Mikutienės už aktyvų ilgalaikį bendradarbiavimą ir neatlygintinai teikiamą pagalbą organizuojant Išsėtinės Sklerozės Sąjungos renginius, teminius susitikimus ir darbo grupes įvairiose sveikos gyvensenos veiklose.

Plačiau

Rūta Janulevičienė vedė praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?" Vašingtone

Labai džiaugiuosi sėkmingai pravedusi praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ devynioliktame metiniame renginyje, kuris vyko 2017 m. spalio 27-29 d. Bainbridge Island, Vašingtone (https://labyrinthsociety.org/annual-gathering/8059-learning-opportunities-concurrent-workshops-and-posters). Tai pasaulinio masto renginys, kurio metu susipažinau su daugiau kaip 170 šios srities ekspertų ir profesionalų.

Plačiau

2018 m. sausio 21 d. vedžiau praktinį seminarą „Be ribų: Pinigų energija“

2018 01 21 vedžiau praktinį seminarą "Be ribų: Pinigų energija", kurio metu dalyviai susipažino su pinigų reikšme, kuri tiesiogiai susijusi su žmogaus požiūriu į pinigus ir save. Įvairių praktikų ir meditacijų pagalba rado griaunančias programas savyje, mokėsi iš jų išsilaisvinti. Sužinojo kaip pritraukti pinigus, atliko praktikas ir tam skirtas meditacijas.

Plačiau