Rūta Janulevičienė vedė praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?" Vašingtone

Labai džiaugiuosi sėkmingai pravedusi praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ devynioliktame metiniame renginyje, kuris vyko 2017 m. spalio 27-29 d. Bainbridge Island, Vašingtone (https://labyrinthsociety.org/annual-gathering/8059-learning-opportunities-concurrent-workshops-and-posters). Tai pasaulinio masto renginys, kurio metu susipažinau su daugiau kaip 170 šios srities ekspertų ir profesionalų.

Plačiau

2018 m. sausio 21 d. vedžiau praktinį seminarą „Be ribų: Pinigų energija“

2018 01 21 vedžiau praktinį seminarą "Be ribų: Pinigų energija", kurio metu dalyviai susipažino su pinigų reikšme, kuri tiesiogiai susijusi su žmogaus požiūriu į pinigus ir save. Įvairių praktikų ir meditacijų pagalba rado griaunančias programas savyje, mokėsi iš jų išsilaisvinti. Sužinojo kaip pritraukti pinigus, atliko praktikas ir tam skirtas meditacijas.

Plačiau

2017 11 08 Dalyvavimas BNI Amber verslo pusryčiuose

Šį ankstų rytą, kai jūs buvote pakeliui į darbą aš dalyvavau BNI Amber verslo pusryčiuose, kurie vyko 08/11/2017, 07:15, Restoranas "Open" (V. Gerulaičio g. 1).

BNI Amber verslo pusryčių metu pristačiau savo parengtą streso mažinimo, labirinto terapijos, sąmoningumo ugdymo ir relaksacijos programą BNI Amber lyderiams, nariams ir jų svečiams.

Plačiau

2017 m. lapkričio 9-10 d. Vedžiau edukacinį seminarą „Labirintai ir nauda. Labirinto meditacija“ Kauno Lopšelyje-Darželyje „Malūnėlis“

2017 11 09-10 dienomis nemokamai vedžiau dviejų dienų edukacinį mokamąjį seminarą pedagogams ir ugdytiniams “Labirintai ir jų nauda. Labirinto meditacija” Kauno Lopšelyje-Darželyje “Malūnėlis” (adresu: Kovo 11-osios g. 48, Kaunas). Daugiau apie renginį skaitykite skiltyje: https://www.rutareiki.com/labirinto-terapija.

Plačiau