2021 05 26 Rūta Janulevičienė kartu su žmonėmis Alytaus, Kauno, Kupiškio, Panevėžio, Vilniaus, Marijampolės, Birštono, Druskininkų ir Prienų minėjo Pasaulinę Išsėtinės sklerozės dieną

Mielieji draugai
Kiekvienais metais paskutinį gegužės trečiadienį yra minima Pasaulinė Išsėtinės sklerozės diena. Įvairios tarptautinės ir sveikatos organizacijos ragina visus, ypač 20-40 metų žmones, atkreipti dėmesį į šią klastingą ligą.
Šiais metais LISS atsižvelgdama į Vyriausybės rekomendacijas siekiant apsaugoti žmones nuo corona viruso plitimo, IS Dienos renginį kartu su Alytaus IS draugija pradeda nuo Dzukijos.
2021 m. Gegužės 26 d.Dzukijos dvare susitiko žmonės iš Alytaus, Kauno, Kupiškio, Panevėžio, Vilniaus, Marijampolės, Birštono, Druskininkų, Prienų.

Plačiau

Taikos tiltas su Prancūzija

Mielieji draugai
Šiandien yra ypatinga diena, nes švenčiant Pasaulinę labirintų dieną buvo sukurtas bendras Taikos tiltas su Prancūzija. Mes 1:00 p.m. vienu metu ėjome kartu labirintais dėl Taikos Žemėje, Prancūzijoje, Lietuvoje ir mūsų kiekvieno širdyje.
Kas tai yra Pasaulinė Labirintų diena?

Plačiau

Pagerbkime savo Motinas, meditacija skirta Motinos dienai

2021 05 03 Motinos dienos proga Rūta Janulevičienė atliko meditaciją, skirtą pagerbti savo Motiną. Ji padės Jums išsiųsti meilę Moteriai, kuri jus užaugino. Tai gali būti jūsų biologinė Mama, įvaikinusi Mama ar net Moteris, kuri visą gyvenimą buvo Motinos figūroje. Ji jums davė gyvybę ir meilę.

Plačiau

5:00 VAL RYTO VIRTUALUS KLUBAS "NESĄŽININGAS PRANAŠUMAS". LAIMĖK RYTĄ. LAIMĖK DIENĄ. LAIMĖK VIDINĘ RAMYBĘ.

Šis klubas skirtas visiems, norintiems skirti laiko sau, pažinti save. Paprasti žmonės gali atlikti nepaprastus žygdarbius, kai tik susitvarkysite teisingus įpročius. Tai yra atsidavimas, drausmė, kantrybė ir darbas.
Išmoksite keltis anksti, reguliariai - taigi padarysite daugiau nuveikę per vidurdienį, nei dauguma žmonių tai padarys per savaitę, ir taip pagerinsite savo sveikatą, laimę ir ramybę. Tai tikrai yra nesąžiningas gyvenimo nuotykis.
Remiantis Londono universiteto koledžo tyrimų duomenimis, norint, kad kėlimasis 5 val. ryto taptu įpročiu tam užtruksime maždaug šešiasdešimt šešias dienas. 66 dienos mūsų susitikimų dienos ir šis naujas įprotis bus Jūsų.

Plačiau