Laisvės atėmimo vietų ligoninėje - praktiniai seminarai nuteistiesiems.

Sveiki Mielieji draugai
Koks nuostabus straipsnis parengtas apie mūsų organizacijos VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” savanorišką veiklą Laisvės atėmimo vietų ligoninėje tema “Laisvės atėmimo vietų ligoninėje - praktiniai seminarai nuteistiesiems”.
Laisvės atėmimo vietų ligoninėje - praktiniai seminarai nuteistiesiems.

Plačiau

Socialinio darbo sampratos gerinimas per tarpinstitucinį bendradarbiavimą

Mielieji draugai,
Nuoširdžiai dėkoju gerb. Rimantei ir gerb. Andriui už mano darbų sklaidą, pristatymą ir pačių įgytų praktinių labirinto įgūdžių pasidalinimą 2022 m. Birželio 9 d. Tarptautinėje konferencijoje tema “Socialinio darbo sampratos gerinimas per tarpinstitucinį bendradarbiavimą" pagal  Dienos veiklos centro vykdomo ERDF INTERREG V-A Latvijos - Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 finansuojamo projekto "StepForward: activating personal resourses and developing employability skills/I can work" Nr. 468 programą, kuri vyko Kretingos M. Valančiaus bibliotekoje.

Plačiau

LABIRINTŲ METODIKOS IR TERAPIJOS TĘSTINIAI MOKYMAI TĘSIASI!

Dienos  veiklos centre tęsiasi  balandžio 14 dieną prasidėję tęstiniai labirintų metodikos ir terapijos taikymo tiesioginiame darbe mokymai pagal  Dienos veiklos centro vykdydamo ERDF INTERREG V-A Latvijos - Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 finansuojamo projekto "StepForward: activating personal resourses and developing employability skills/I can work" Nr. 468 programą. Mokymuose  dalyvauja  darbuotojai  ir neįgaliųjų  jaunuoliai  iš Dienos  veiklos centro, VšĮ Raseinių neįgaliųjų  užimtumo  centro bei  keli  darbuotojai iš Kretingos  psichikos sveikatos  centro -  20  dalyvių. Mokymus  veda lektorė,  sertifikuota  labirintų  metodikos  taikymo  specialistė  Rūta Janulevičienė  iš  VšĮ Ruta Reiki Mercar Mokymų  ir  tyrimo instituto.

Plačiau

Nuoširdžiai dėkojame profesionalų bendradabiavimą su UAB Krasta Auto

Mielieji draugai,
Kaip smagu kurti šventinį stebuklą, kurį dovanoja UAB Krasto Auto kolektyvas Kaune.Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų bendradarbiavimą ir unikalią šventinę dovaną.
Jau jaučiu kaip namai pakvimpa ne tik kepta mano rankų duona, bet ir džiaugsmo meduoliais, kurie nuneš į vaikystę ir padės išsiskleisti svajonių sparnams.

Plačiau

LABIRINTŲ METODIKOS IR TERAPIJOS TĘSTINIAI MOKYMAI TĘSIASILABIRINTŲ METODIKOS IR TERAPIJOS TĘSTINIAI MOKYMAI TĘSIASI, antrasis susitikimas! Šiandien Dienos veiklos centre tęsėsi balandžio 14 dieną prasidėję tęstiniai labirintų metodikos ir terapyjos ta

LABIRINTŲ METODIKOS IR TERAPIJOS TĘSTINIAI MOKYMAI TĘSIASI, antrasis susitikimas!
Šiandien  Dienos  veiklos centre tęsėsi  balandžio 14 dieną prasidėję tęstiniai labirintų metodikos ir terapyjos taikymo tiesioginiame darbe mokymai pagal  Dienos veiklos centro vykdydamo ERDF INTERREG V-A Latvijos - Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 finansuojamo projekto

Plačiau

Praktiniai mokymai „Savęs pažinimas per labirinto terapiją“

Mielieji draugai
2022 04 14 vedžiau praktinius mokymus tema „Savęs pažinimas per labirinto terapiją“ socialiniams darbuotojams, psichologams ir neįgaliesiems Dienos veiklos centre, Kretingoje. Mokymuose dalyvavo socialiniai darbuotojai, psichologai ir neįgalieji iš Kretingos Dienos veiklos centro ir projekto partnerių įstaigų Kretingos psichikos sveikatos centro, Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro.

Plačiau

2021 10 11 pasirašyta dvišalė bendradarbiavimo savanoriška sutartis tarp Laisvės atėmimo vietų ligoninės ir VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” dėl projekto “Labirintas - nuteistųjų savęs pažinimui” vykdymo darbui su nuteistaisiais

Mielieji draugai,

Projektas labirintas - nuteistųjų savęs pažinimui
Laisvės atėmimo vietų ligoninėje nuspręsta ieškoti naujų socialinių partnerių, kurie padėtų nuteistiesiems pateikti naujas savęs pažinimo idėjas ir metodus, mokytų valdyti emocijas, pyktį ir skatintų pasitikėti savimi. Netrukus buvo surasti partneriai, galintys pasiūlyti tokias veiklas su nuteistaisiais.

Plačiau

Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas

Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas ir dar daugiau – viskas apie praktinę gydymo terapiją, kurios šaknys yra budistų šventraščiuose
Reiki energija padeda spręsti įvairias emocines, fizines ir psichines problemas – nuo ​​galvos skausmo ir nerimo, depresijos iki egzemos ir nemigos ir daugelio kitų negalavimų.
Po dviejų valandų Reiki seanso su meditacija klientas jaučiasi lengvesnis, laimingesnis ir daug labiau atsipalaidavęs. Didžiąją dalį nemalonumų patiriame dėl energijos užsikimšimo mūsų kūne. Šie blokai veikia mūsų fizinę, psichinę ir emocinę būseną.

Plačiau