Nuoširdžiai dėkojame profesionalų bendradabiavimą su UAB Krasta Auto

Mielieji draugai,
Kaip smagu kurti šventinį stebuklą, kurį dovanoja UAB Krasto Auto kolektyvas Kaune.Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų bendradarbiavimą ir unikalią šventinę dovaną.
Jau jaučiu kaip namai pakvimpa ne tik kepta mano rankų duona, bet ir džiaugsmo meduoliais, kurie nuneš į vaikystę ir padės išsiskleisti svajonių sparnams.

Plačiau

LABIRINTŲ METODIKOS IR TERAPIJOS TĘSTINIAI MOKYMAI TĘSIASILABIRINTŲ METODIKOS IR TERAPIJOS TĘSTINIAI MOKYMAI TĘSIASI, antrasis susitikimas! Šiandien Dienos veiklos centre tęsėsi balandžio 14 dieną prasidėję tęstiniai labirintų metodikos ir terapyjos ta

LABIRINTŲ METODIKOS IR TERAPIJOS TĘSTINIAI MOKYMAI TĘSIASI, antrasis susitikimas!
Šiandien  Dienos  veiklos centre tęsėsi  balandžio 14 dieną prasidėję tęstiniai labirintų metodikos ir terapyjos taikymo tiesioginiame darbe mokymai pagal  Dienos veiklos centro vykdydamo ERDF INTERREG V-A Latvijos - Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 finansuojamo projekto

Plačiau

Praktiniai mokymai „Savęs pažinimas per labirinto terapiją“

Mielieji draugai
2022 04 14 vedžiau praktinius mokymus tema „Savęs pažinimas per labirinto terapiją“ socialiniams darbuotojams, psichologams ir neįgaliesiems Dienos veiklos centre, Kretingoje. Mokymuose dalyvavo socialiniai darbuotojai, psichologai ir neįgalieji iš Kretingos Dienos veiklos centro ir projekto partnerių įstaigų Kretingos psichikos sveikatos centro, Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro.

Plačiau

2021 10 11 pasirašyta dvišalė bendradarbiavimo savanoriška sutartis tarp Laisvės atėmimo vietų ligoninės ir VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” dėl projekto “Labirintas - nuteistųjų savęs pažinimui” vykdymo darbui su nuteistaisiais

Mielieji draugai,

Projektas labirintas - nuteistųjų savęs pažinimui
Laisvės atėmimo vietų ligoninėje nuspręsta ieškoti naujų socialinių partnerių, kurie padėtų nuteistiesiems pateikti naujas savęs pažinimo idėjas ir metodus, mokytų valdyti emocijas, pyktį ir skatintų pasitikėti savimi. Netrukus buvo surasti partneriai, galintys pasiūlyti tokias veiklas su nuteistaisiais.

Plačiau

Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas

Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas ir dar daugiau – viskas apie praktinę gydymo terapiją, kurios šaknys yra budistų šventraščiuose
Reiki energija padeda spręsti įvairias emocines, fizines ir psichines problemas – nuo ​​galvos skausmo ir nerimo, depresijos iki egzemos ir nemigos ir daugelio kitų negalavimų.
Po dviejų valandų Reiki seanso su meditacija klientas jaučiasi lengvesnis, laimingesnis ir daug labiau atsipalaidavęs. Didžiąją dalį nemalonumų patiriame dėl energijos užsikimšimo mūsų kūne. Šie blokai veikia mūsų fizinę, psichinę ir emocinę būseną.

Plačiau

2021 10 24 Rūta Janulevičienė yra pakviesta dalyvauti Tarptautinėje Plenarinėje sesijoje kaip Plenarinės sesijos pranešėja ir pristatyti savo darbą su nuteistaisiais, taikant labirinto terapiją Tarptautinės Labirintų organizacijos Metiniame renginyje

Mielieji draugai,
Aš turiu didžiulės garbės būti pakviestai ir dalyvauti 2021 m. spalio 24 d. Tarptautinės Labirintų organizacijos Metinio renginio Plenarinės Sesijos Pranešėja apie Labirintus Kalėjimuose. Čia nuoroda anglų kalba:

Plačiau

Taikos tiltas su Prancūzija

Mielieji draugai
Šiandien yra ypatinga diena, nes švenčiant Pasaulinę labirintų dieną buvo sukurtas bendras Taikos tiltas su Prancūzija. Mes 1:00 p.m. vienu metu ėjome kartu labirintais dėl Taikos Žemėje, Prancūzijoje, Lietuvoje ir mūsų kiekvieno širdyje.
Kas tai yra Pasaulinė Labirintų diena?

Plačiau

Pagerbkime savo Motinas, meditacija skirta Motinos dienai

2021 05 03 Motinos dienos proga Rūta Janulevičienė atliko meditaciją, skirtą pagerbti savo Motiną. Ji padės Jums išsiųsti meilę Moteriai, kuri jus užaugino. Tai gali būti jūsų biologinė Mama, įvaikinusi Mama ar net Moteris, kuri visą gyvenimą buvo Motinos figūroje. Ji jums davė gyvybę ir meilę.

Plačiau