2021 10 11 pasirašyta dvišalė bendradarbiavimo savanoriška sutartis tarp Laisvės atėmimo vietų ligoninės ir VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto” dėl projekto “Labirintas - nuteistųjų savęs pažinimui” vykdymo darbui su nuteistaisiais

Mielieji draugai,

Projektas labirintas - nuteistųjų savęs pažinimui
Laisvės atėmimo vietų ligoninėje nuspręsta ieškoti naujų socialinių partnerių, kurie padėtų nuteistiesiems pateikti naujas savęs pažinimo idėjas ir metodus, mokytų valdyti emocijas, pyktį ir skatintų pasitikėti savimi. Netrukus buvo surasti partneriai, galintys pasiūlyti tokias veiklas su nuteistaisiais.

Plačiau

Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas

Kaip Reiki gali padėti įveikti nerimą, sielvartą, stresą, lėtines ligas ir dar daugiau – viskas apie praktinę gydymo terapiją, kurios šaknys yra budistų šventraščiuose
Reiki energija padeda spręsti įvairias emocines, fizines ir psichines problemas – nuo ​​galvos skausmo ir nerimo, depresijos iki egzemos ir nemigos ir daugelio kitų negalavimų.
Po dviejų valandų Reiki seanso su meditacija klientas jaučiasi lengvesnis, laimingesnis ir daug labiau atsipalaidavęs. Didžiąją dalį nemalonumų patiriame dėl energijos užsikimšimo mūsų kūne. Šie blokai veikia mūsų fizinę, psichinę ir emocinę būseną.

Plačiau

2021 10 24 Rūta Janulevičienė yra pakviesta dalyvauti Tarptautinėje Plenarinėje sesijoje kaip Plenarinės sesijos pranešėja ir pristatyti savo darbą su nuteistaisiais, taikant labirinto terapiją Tarptautinės Labirintų organizacijos Metiniame renginyje

Mielieji draugai,
Aš turiu didžiulės garbės būti pakviestai ir dalyvauti 2021 m. spalio 24 d. Tarptautinės Labirintų organizacijos Metinio renginio Plenarinės Sesijos Pranešėja apie Labirintus Kalėjimuose. Čia nuoroda anglų kalba:

Plačiau

2021 05 26 Rūta Janulevičienė kartu su žmonėmis Alytaus, Kauno, Kupiškio, Panevėžio, Vilniaus, Marijampolės, Birštono, Druskininkų ir Prienų minėjo Pasaulinę Išsėtinės sklerozės dieną

Mielieji draugai
Kiekvienais metais paskutinį gegužės trečiadienį yra minima Pasaulinė Išsėtinės sklerozės diena. Įvairios tarptautinės ir sveikatos organizacijos ragina visus, ypač 20-40 metų žmones, atkreipti dėmesį į šią klastingą ligą.
Šiais metais LISS atsižvelgdama į Vyriausybės rekomendacijas siekiant apsaugoti žmones nuo corona viruso plitimo, IS Dienos renginį kartu su Alytaus IS draugija pradeda nuo Dzukijos.
2021 m. Gegužės 26 d.Dzukijos dvare susitiko žmonės iš Alytaus, Kauno, Kupiškio, Panevėžio, Vilniaus, Marijampolės, Birštono, Druskininkų, Prienų.

Plačiau

Taikos tiltas su Prancūzija

Mielieji draugai
Šiandien yra ypatinga diena, nes švenčiant Pasaulinę labirintų dieną buvo sukurtas bendras Taikos tiltas su Prancūzija. Mes 1:00 p.m. vienu metu ėjome kartu labirintais dėl Taikos Žemėje, Prancūzijoje, Lietuvoje ir mūsų kiekvieno širdyje.
Kas tai yra Pasaulinė Labirintų diena?

Plačiau

Pagerbkime savo Motinas, meditacija skirta Motinos dienai

2021 05 03 Motinos dienos proga Rūta Janulevičienė atliko meditaciją, skirtą pagerbti savo Motiną. Ji padės Jums išsiųsti meilę Moteriai, kuri jus užaugino. Tai gali būti jūsų biologinė Mama, įvaikinusi Mama ar net Moteris, kuri visą gyvenimą buvo Motinos figūroje. Ji jums davė gyvybę ir meilę.

Plačiau