Apskrito stalo diskusija seime "Apie IS ir iššūkiai gyvenant su ja"

Kaip smagu prieš pat šv. Kalėdas ir artėjančius Naujus 2020 metus susitikti su Aldona Droseikiene, Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjungos (toliau - LISS) Generaline Sekretore ir 50 išsėtinukų iš 9 apskričių, su kuriais bendruose projektuose, moksliniuose tyrimuose ir praktiniuose seminaruose esame kartu jau 16 metų.

Plačiau

Praktinis seminaras “Labirintai - patirtis pakeičianti Jūsų gyvenimą” Kauno Senjorams Kauno apskrities Viešojoje bibliotekoje

Labirintų mylėtojai,
2019 m. gruodžio 5 d. nuo 10:00 iki 12:00 val. savanoriškais pagrindais vedžiau praktinį seminarą “Labirintai - patirtis pakeičianti Jūsų gyvenimą” Kauno Senjorams Kauno apskrities Viešojoje bibliotekoje.
Jo metu dalyviai susipažino su labirintų istoriją, klasifikacija, Tarptautine labirintų organizacija ir jos misija, labirintų nauda suaugusiems ir vaikams. Seminaro metu dalyviai atliko praktines užduotis, dalinosi savo žiniomis apie labirintus, patys kūrė labirintus ir ėjo laikinu trijų takų labirintu iš knygų.

Plačiau

Širdies kelionė: ieškant bendro pagrindo nuteistiesiems ir probojamiesiems, naudojant psichodramos metodą, labirinto terapiją ir meditacijas Lietuvoje

The moments from my workshop on “Journey of the heart: finding common ground for prisoners and ex-prisoners by the use of psychodrama method, labyrinth therapy & meditations in Lithuania” (22.09.2019 from 10:30 till 13:30). The workshop held in English.

Akimirkos iš mano vesto seminaro „Širdies kelionė: ieškant bendro pagrindo nuteistiesiems ir probojamiesiems, naudojant psichodramos metodą, labirinto terapiją ir meditacijas Lietuvoje“ (2019m. Rugsėjo 22 d., 10.30–13.30). Seminaras buvo vestas anglų kalba.

Plačiau