Savanoriškos veiklos sutartis su Kauno probacijos tarnyba

Brangūs draugai ir gerbėjai,

2019 m. birželio 3 d. sudarėme savanoriškos veiklos atlikimo sutartį su Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriumi. Nuoširdžiai dėkoju už profesionalumą ir labai šiltą bendradarbiavimą Ramunei Samoilovienei ir Aistei Pušinaitytei.
Rūta Janulevičienė 

Plačiau

Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu su Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniais ir Mokytojais

Mielieji Draugai ir Labirintų mylėtojai,

2019 05 10 po pietų Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje su Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniais ir Mokytojais. Renginio metu visi drauge ėjome labirintais. Vaikai sukūrė trijų takų labirintus iš plastelino. Maloniai prašome susipažinti su vaikų darbeliais ir renginio akimirkomis.

Plačiau

Ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje


Mielieji Draugai ir Labirintų mylėtojai,

2019 05 08 Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje. Renginio metu Rūta Janulevičienė sukūrė laikiną trijų takų labirintą. Praktinio seminaro metu buvo pristatyta ši informacija:

Plačiau

Praktinis seminaras “Neatpažinti psichologijos objektai. Psichologijos Interaktyvi paskaita. Pozityvus mąstymas ir vaizdai vedantys į subalansuotą gyvenimą”

2019 m. Balandžio 17 d. LISS organizuojamo renginio “Nauji iššūkiai” mano pravesto praktinio seminaro “Neatpažinti psichologijos objektai. Psichologijos Interaktyvi paskaita. Pozityvus mąstymas ir vaizdai vedantys į subalansuotą gyvenimą”  išsėtine skleroze, sergantiems neįgaliesiems. Renginio akimirkos užfiksuotos nuotraukose.

Plačiau

Susitikimas su Reiki meistre Olia Kaluzina

2019 m. balandžio 17 d. rytinis susitikimas su Reiki meistre Olia Kaluzina prieš LISS organizuojamą renginį „Nauji iššūkiai“. Kaip smagu susitikti su senais draugais, kurie supažindina su savo labirintu.

Plačiau