PASAULINĖ LABIRINTŲ DIENOS ŠVENTĖ JAV!

PASAULINĖ LABIRINTŲ DIENOS ŠVENTĖ JAV!
Šiandien mes paminėjome Pasaulinę labirintų dieną! Eikime labirintu 13:00 val. vietos laiko juostoje  Pristatymas ir praktika „Prisijunkite prie savo vidinės išminties“.

Plačiau

Kaip stiprinti save prieš virusus ir infekcijas?

 Nuoširdžiai dėkoju už informaciją, kurią Jūs siunčiate ir dalinatės su manimi apie Koronovirusą (COVID – 19). Jūs perskaitėte ir turbūt žinote, kad šis virusas ypatingai paveikia žmogaus kvėpavimo sistemą, plaučius, juos tiesiog išdžiovindamas.
Aš paraginčiau išlikti visiems ramiems, susitelkus į pagalbą sau ir šalia esantiems. Kaip mes galime padėti?
Laikytis visų rekomendacijų paskelbtų Pasaulinės Sveikatos organizacijos ir Lietuvos ir kiekvienos Jūsų šalies vyriausybės.
Ką mes galime padaryti patys kaip visuomenės piliečiai, Reiki Mercar Praktikai ar Reiki Praktikai kitų Reiki mokyklų? Kiekvienas iš mūsų galime atlikti Auros stiprinimo pratimą.

Plačiau

Metinis labirintų renginys, kuris vyks Pearlstone Centre, Reisterstown, Maryland

Mielieji draugai ir labirinto mylėtojai

Kokia palaima būti Labirinto bendruomenės šeimos dalimi. Man tai bus didžiulė garbė susitikti su jumis vėl ir pasikalbėti bei smagiai praleisti laiką. Aš esu labai sujaudinta ir laukiu galimybės su jumis pasidalinti žiniomis ir patirtimi, pristatant savo pranešimą tema „Širdies kelionė: ryšių kūrimas, bendruomenės kūrimas, bendrų pagrindų radimas socialiai pažeidžiamoms grupėms Lietuvoje“. Metiniame labirintų renginyje, kuris 2019 m. spalio 18-20 d. vyks Pearlstone Centre, Reisterstown, Marylande.

Plačiau

Kauno diena parengė straipsnį “Labirintų ambasadorė R. Janulevičienė: meilė yra vienintelė tiesa”

2019 m. balandžio 20 d. Kauno diena parengė straipsnį “Labirintų ambasadorė R. Janulevičienė: meilė yra vienintelė tiesa”.

Nuoširdžiai dėkoju gerb. Nikoleta Kacaitė už profesionalumą perteikiant mano mintis straipsnyje. Nuotraukos Laimio Steponavičiaus.

https://m.kauno.diena.lt/naujienos/sveikata/psichologija/labirintu-ambasadore-r-januleviciene-meile-yra-vienintele-tiesa-911335  

Plačiau

Apskrito stalo diskusija seime "Apie IS ir iššūkiai gyvenant su ja"

Kaip smagu prieš pat šv. Kalėdas ir artėjančius Naujus 2020 metus susitikti su Aldona Droseikiene, Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjungos (toliau - LISS) Generaline Sekretore ir 50 išsėtinukų iš 9 apskričių, su kuriais bendruose projektuose, moksliniuose tyrimuose ir praktiniuose seminaruose esame kartu jau 16 metų.

Plačiau

Praktinis seminaras “Labirintai - patirtis pakeičianti Jūsų gyvenimą” Kauno Senjorams Kauno apskrities Viešojoje bibliotekoje

Labirintų mylėtojai,
2019 m. gruodžio 5 d. nuo 10:00 iki 12:00 val. savanoriškais pagrindais vedžiau praktinį seminarą “Labirintai - patirtis pakeičianti Jūsų gyvenimą” Kauno Senjorams Kauno apskrities Viešojoje bibliotekoje.
Jo metu dalyviai susipažino su labirintų istoriją, klasifikacija, Tarptautine labirintų organizacija ir jos misija, labirintų nauda suaugusiems ir vaikams. Seminaro metu dalyviai atliko praktines užduotis, dalinosi savo žiniomis apie labirintus, patys kūrė labirintus ir ėjo laikinu trijų takų labirintu iš knygų.

Plačiau