2021 10 24 Rūta Janulevičienė yra pakviesta dalyvauti Tarptautinėje Plenarinėje sesijoje kaip Plenarinės sesijos pranešėja ir pristatyti savo darbą su nuteistaisiais, taikant labirinto terapiją Tarptautinės Labirintų organizacijos Metiniame renginyje

Mielieji draugai,
Aš turiu didžiulės garbės būti pakviestai ir dalyvauti 2021 m. spalio 24 d. Tarptautinės Labirintų organizacijos Metinio renginio Plenarinės Sesijos Pranešėja apie Labirintus Kalėjimuose. Čia nuoroda anglų kalba:

Plačiau

Taikos tiltas su Prancūzija

Mielieji draugai
Šiandien yra ypatinga diena, nes švenčiant Pasaulinę labirintų dieną buvo sukurtas bendras Taikos tiltas su Prancūzija. Mes 1:00 p.m. vienu metu ėjome kartu labirintais dėl Taikos Žemėje, Prancūzijoje, Lietuvoje ir mūsų kiekvieno širdyje.
Kas tai yra Pasaulinė Labirintų diena?

Plačiau

Pagerbkime savo Motinas, meditacija skirta Motinos dienai

2021 05 03 Motinos dienos proga Rūta Janulevičienė atliko meditaciją, skirtą pagerbti savo Motiną. Ji padės Jums išsiųsti meilę Moteriai, kuri jus užaugino. Tai gali būti jūsų biologinė Mama, įvaikinusi Mama ar net Moteris, kuri visą gyvenimą buvo Motinos figūroje. Ji jums davė gyvybę ir meilę.

Plačiau

5:00 VAL RYTO VIRTUALUS KLUBAS "NESĄŽININGAS PRANAŠUMAS". LAIMĖK RYTĄ. LAIMĖK DIENĄ. LAIMĖK VIDINĘ RAMYBĘ.

Šis klubas skirtas visiems, norintiems skirti laiko sau, pažinti save. Paprasti žmonės gali atlikti nepaprastus žygdarbius, kai tik susitvarkysite teisingus įpročius. Tai yra atsidavimas, drausmė, kantrybė ir darbas.
Išmoksite keltis anksti, reguliariai - taigi padarysite daugiau nuveikę per vidurdienį, nei dauguma žmonių tai padarys per savaitę, ir taip pagerinsite savo sveikatą, laimę ir ramybę. Tai tikrai yra nesąžiningas gyvenimo nuotykis.
Remiantis Londono universiteto koledžo tyrimų duomenimis, norint, kad kėlimasis 5 val. ryto taptu įpročiu tam užtruksime maždaug šešiasdešimt šešias dienas. 66 dienos mūsų susitikimų dienos ir šis naujas įprotis bus Jūsų.

Plačiau

PASAULINĖ LABIRINTŲ DIENOS ŠVENTĖ JAV!

PASAULINĖ LABIRINTŲ DIENOS ŠVENTĖ JAV!
Šiandien mes paminėjome Pasaulinę labirintų dieną! Eikime labirintu 13:00 val. vietos laiko juostoje  Pristatymas ir praktika „Prisijunkite prie savo vidinės išminties“.

Plačiau