Praktinis seminaras „Pažink save: Vietoj gyvenimo dramų psichodrama“

Praktinis seminaras „Pažink save: Vietoj gyvenimo dramų – psichodrama“
Praktinis seminaras „Pažink save: Vietoj gyvenimo dramų – psichodrama“

2018 m. Gruodžio 13 d. Rūta Janulevičienė kartu su Kristina Dulinskienė pravedė praktinį seminarą “Pažink save: Vietoj gyvenimo dramų - psichodrama” Molėtų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Seminaro metu dalyvės mokėsi pažinti save per psichodramos metodus ir labirinto terapiją.

Dalinamės akimirkomis iš seminaro ir Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parengtu straipsniu https://moletai.rvb.lt/category/naujienos/

Plačiau

Protėvių gydymas

Protėvių gydymas
Protėvių gydymas

Izoliacijos iliuzija susijusi su baime, pykčiu, gėda yra pagrindinė žmonių širdies žaizda. Protėvių gydymas nukreipia mūsų meilę ir dėmesį į gyvenimo srovę, kurios vandenyse mes plaukiame. Mes, esame kūno valtys kraujo upėje, gimę išgydyti savo protėvius ir būti pagydyti jų, kad pažintume, atskleistume ir dvasiškai sužydėtų mūsų sielos. Protėvių gydymas yra sielos medicina skirta visiems.

Šio gydymo metu per praktikas, ritualus ir meditacijas pažinsime, pagerbsime mūsų ryšį su protėviais ir tuo pačiu suteiksime gydymą sau ir savo šeimai. Tai sakralus ir energetiškai stiprus procesas, kurio metu gydosi mūsų protėvių žaizdos.

Plačiau