Praktinis seminaras Kaip kurti pozityvius tarpusavio santykius

2019 m. Rugpjucio 24 d. LiPSA Vasaros stovykloje vedžiau praktini seminara “Kaip kurti pozityvius tarpusavio santykius”.
Užsiemimo metu dalyviai susipažino su Psichodrama, jos taikyma darbe su ivairiomis visuomenes grupemis, mokymosi galimybemis Lietuvos Psichodramos draugijoje. Susipažino su Psichodramos apšilimo elementu technikomis: saves pristatymas, veidrodis, apsikeitimas vaidmenimis, laiškas. Atliko praktines užduotis laikinai sukurtame labirinte.

Plačiau

SĖKMINGAI BAIGĖSI PROJEKTAS "ATEITIS TAVO RANKOSE

2019 m. Rugpjūčio 28 d. SĖKMINGAI BAIGĖSI PROJEKTAS "ATEITIS TAVO RANKOSE"

2019 m. rugpjūčio 28 d. sėkmingai baigėsi vasaros stovykla, kurią organizavo Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriaus organizuojamo projekto “Ateitis tavo rankose”, kuris buvo skirtas Lietuvos probacijos tarnybos Kauno skyriaus probojamiesiems nepilnamečiams. Jo metu dalyviai dalyvavo praktiniuose seminaruose “Jaunų žmonių resocializacijos kompetencijų ugdymas”.
Dalinuosi dalyvių anoniminiais atsiliepimais:

Plačiau

Savanoriškos veiklos sutartis su Kauno probacijos tarnyba

Brangūs draugai ir gerbėjai,

2019 m. birželio 3 d. sudarėme savanoriškos veiklos atlikimo sutartį su Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriumi. Nuoširdžiai dėkoju už profesionalumą ir labai šiltą bendradarbiavimą Ramunei Samoilovienei ir Aistei Pušinaitytei.
Rūta Janulevičienė 

Plačiau

Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu su Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniais ir Mokytojais

Mielieji Draugai ir Labirintų mylėtojai,

2019 05 10 po pietų Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje su Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniais ir Mokytojais. Renginio metu visi drauge ėjome labirintais. Vaikai sukūrė trijų takų labirintus iš plastelino. Maloniai prašome susipažinti su vaikų darbeliais ir renginio akimirkomis.

Plačiau

Ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje


Mielieji Draugai ir Labirintų mylėtojai,

2019 05 08 Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje. Renginio metu Rūta Janulevičienė sukūrė laikiną trijų takų labirintą. Praktinio seminaro metu buvo pristatyta ši informacija:

Plačiau