Savanoriškos veiklos sutartis su Kauno probacijos tarnyba

Brangūs draugai ir gerbėjai,

2019 m. birželio 3 d. sudarėme savanoriškos veiklos atlikimo sutartį su Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriumi. Nuoširdžiai dėkoju už profesionalumą ir labai šiltą bendradarbiavimą Ramunei Samoilovienei ir Aistei Pušinaitytei.
Rūta Janulevičienė 

Plačiau

Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu su Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniais ir Mokytojais

Mielieji Draugai ir Labirintų mylėtojai,

2019 05 10 po pietų Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje su Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniais ir Mokytojais. Renginio metu visi drauge ėjome labirintais. Vaikai sukūrė trijų takų labirintus iš plastelino. Maloniai prašome susipažinti su vaikų darbeliais ir renginio akimirkomis.

Plačiau

Ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje


Mielieji Draugai ir Labirintų mylėtojai,

2019 05 08 Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje. Renginio metu Rūta Janulevičienė sukūrė laikiną trijų takų labirintą. Praktinio seminaro metu buvo pristatyta ši informacija:

Plačiau