Ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje


Mielieji Draugai ir Labirintų mylėtojai,

2019 05 08 Pasaulinė Labirintų dienos šventė ir ėjimas labirintu dėl Taikos Žemėje Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje. Renginio metu Rūta Janulevičienė sukūrė laikiną trijų takų labirintą. Praktinio seminaro metu buvo pristatyta ši informacija:

Plačiau

Praktinis seminaras “Neatpažinti psichologijos objektai. Psichologijos Interaktyvi paskaita. Pozityvus mąstymas ir vaizdai vedantys į subalansuotą gyvenimą”

2019 m. Balandžio 17 d. LISS organizuojamo renginio “Nauji iššūkiai” mano pravesto praktinio seminaro “Neatpažinti psichologijos objektai. Psichologijos Interaktyvi paskaita. Pozityvus mąstymas ir vaizdai vedantys į subalansuotą gyvenimą”  išsėtine skleroze, sergantiems neįgaliesiems. Renginio akimirkos užfiksuotos nuotraukose.

Plačiau

Susitikimas su Reiki meistre Olia Kaluzina

2019 m. balandžio 17 d. rytinis susitikimas su Reiki meistre Olia Kaluzina prieš LISS organizuojamą renginį „Nauji iššūkiai“. Kaip smagu susitikti su senais draugais, kurie supažindina su savo labirintu.

Plačiau

Praktinis seminaras „Pažink save: Vietoj gyvenimo dramų psichodrama“

Praktinis seminaras „Pažink save: Vietoj gyvenimo dramų – psichodrama“
Praktinis seminaras „Pažink save: Vietoj gyvenimo dramų – psichodrama“

2018 m. Gruodžio 13 d. Rūta Janulevičienė kartu su Kristina Dulinskienė pravedė praktinį seminarą “Pažink save: Vietoj gyvenimo dramų - psichodrama” Molėtų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Seminaro metu dalyvės mokėsi pažinti save per psichodramos metodus ir labirinto terapiją.

Dalinamės akimirkomis iš seminaro ir Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parengtu straipsniu https://moletai.rvb.lt/category/naujienos/

Plačiau