2017 11 08 Dalyvavimas BNI Amber verslo pusryčiuose

Šį ankstų rytą, kai jūs buvote pakeliui į darbą aš dalyvavau BNI Amber verslo pusryčiuose, kurie vyko 08/11/2017, 07:15, Restoranas "Open" (V. Gerulaičio g. 1).

BNI Amber verslo pusryčių metu pristačiau savo parengtą streso mažinimo, labirinto terapijos, sąmoningumo ugdymo ir relaksacijos programą BNI Amber lyderiams, nariams ir jų svečiams.

Plačiau

2017 m. lapkričio 9-10 d. Vedžiau edukacinį seminarą „Labirintai ir nauda. Labirinto meditacija“ Kauno Lopšelyje-Darželyje „Malūnėlis“

2017 11 09-10 dienomis nemokamai vedžiau dviejų dienų edukacinį mokamąjį seminarą pedagogams ir ugdytiniams “Labirintai ir jų nauda. Labirinto meditacija” Kauno Lopšelyje-Darželyje “Malūnėlis” (adresu: Kovo 11-osios g. 48, Kaunas). Daugiau apie renginį skaitykite skiltyje: https://www.rutareiki.com/labirinto-terapija.

Plačiau

Rūta Janulevičienė ves praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?" Vašingtone

Brangūs Reiki praktikai ir bendraminčiai,

Norėčiau pasidžiaugti išskirtine galimybe pristatyti Lietuvą Pasaulinio masto renginyje.

Pasaulinė labirintų visuomenės organizacija, konkurso būdu, atrinko mane skaityti pranešimą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ devynioliktame metiniame renginyje, kuris vyks 2017 m. spalio 27 – 29 d. Bainbridge Island, Vašingtone (https://labyrinthsociety.org/annual-gathering/8059-learning-opportunities-concurrent-workshops-and-posters). 

Plačiau

Reiki Mercar II pakopos mokymai Airijoje

2017 m. Rugsėjo 17 – 25 d.  grįžau iš vienos savaitės viešnagės Monaghan, Airijoje. Man buvo garbė būti Airijos žemėje, ypatingai Monaghan.

Jos metu vedžiau Reiki Mercar II pakopos mokymus ir į šį meną inicijavau Astą Katiliauskienę į Reiki Mercar II pakopos praktikus. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pasidalinti savo žiniomis ir atlikti Reiki seansus žmonėms, kuriuos jie užsisakė iš anksto. Džiaugiuosi, kad Reiki šviesa jau dega Monaghan. Reiki šviesos fakelas Astos rankose ir aš tikiu, kad ji išpildys žmonių lūkesčius ir kad jie liks patenkinti jos atliekamais Reiki seansais.

Plačiau

Apie mus rašo žurnalas šiuolaikiniams tėvams „Mažylis“

Straipsnis žurnale šiuolaikiniams tėvams „Mažylis“ Rugpjūtis 2017 Nr. 8 (212)

„Reiki uždega mūsų vidinę ugnį“

„Reiki padeda kūdikiams greičiau nusiraminti ir užmigti, didina vyresniųjų pasitikėjimą savimi, mažina baimes ir pykčius, padeda atsiskleisti gabumams, gydo sveikatos negalavimus“.

Plačiau