Rūta Janulevičienė ves praktinį seminarą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?" Vašingtone

Brangūs Reiki praktikai ir bendraminčiai,

Norėčiau pasidžiaugti išskirtine galimybe pristatyti Lietuvą Pasaulinio masto renginyje.

Pasaulinė labirintų visuomenės organizacija, konkurso būdu, atrinko mane skaityti pranešimą „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ devynioliktame metiniame renginyje, kuris vyks 2017 m. spalio 27 – 29 d. Bainbridge Island, Vašingtone (https://labyrinthsociety.org/annual-gathering/8059-learning-opportunities-concurrent-workshops-and-posters). 

Plačiau

Reiki Mercar II pakopos mokymai Airijoje

2017 m. Rugsėjo 17 – 25 d.  grįžau iš vienos savaitės viešnagės Monaghan, Airijoje. Man buvo garbė būti Airijos žemėje, ypatingai Monaghan.

Jos metu vedžiau Reiki Mercar II pakopos mokymus ir į šį meną inicijavau Astą Katiliauskienę į Reiki Mercar II pakopos praktikus. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pasidalinti savo žiniomis ir atlikti Reiki seansus žmonėms, kuriuos jie užsisakė iš anksto. Džiaugiuosi, kad Reiki šviesa jau dega Monaghan. Reiki šviesos fakelas Astos rankose ir aš tikiu, kad ji išpildys žmonių lūkesčius ir kad jie liks patenkinti jos atliekamais Reiki seansais.

Plačiau

Apie mus rašo žurnalas šiuolaikiniams tėvams „Mažylis“

Straipsnis žurnale šiuolaikiniams tėvams „Mažylis“ Rugpjūtis 2017 Nr. 8 (212)

„Reiki uždega mūsų vidinę ugnį“

„Reiki padeda kūdikiams greičiau nusiraminti ir užmigti, didina vyresniųjų pasitikėjimą savimi, mažina baimes ir pykčius, padeda atsiskleisti gabumams, gydo sveikatos negalavimus“.

Plačiau

Apie mus rašo laikraštis „Kauno diena“

Kvietimas „Kauno dienoje“ 2017 08 01

„Laikas ruošis mokyklai“

„Reiki programa vaikams ir paaugliams skirta pasirengti mokyklai, pažinti save, įgyti daugiau pasitikėjimo, išmokti susitvarkyti su nerimu, baime, pykčiu, taip pat atrasti savo gebėjimus ir talentus, ugdyti kūrybiškumą“.

Plačiau

Apie mus rašo Interneto portalas kaunodiena.lt

Interneto portale http://kaunodiena.lt paskelbtas straipsnis su Rūta Janulevičiene pavadinimu “Kaunietė išrinkta labirintų ambasadore”

Tarptautinė labirintų organizacija kaunietę Rūtą Janulevičienę išrinko labirintų ambasadore Lietuvoje ir Europoje. Ji tapo trečiąja labirintų ambasadore senajame žemyne. "Ruošiu projektą rengti labirintų užsiėmimus mokyklose, kad galima būtų organizuoti užsiėmimus mokiniams aktualiais klausimais, pavyzdžiui, išsivaduoti iš neigiamų emocijų – baimės, pykčio, patyčių arba sustiprinti mokinių gebėjimą siekti savo tikslų, stiprinti savo fizinį ir energinį kūnus, išmokti pasitikėti savimi, tapti savo gyvenimo lyderiais.

Plačiau

Apie mus rašo Interneto portalas kaunas.kasvyksta.lt

Interneto portale http://kaunas.kasvyksta.lt paskelbtas straipsnis su Rūta Janulevičiene pavadinimu “Kaunietę išrinko labirintų ambasadore Europoje”

Tarptautinė Labirintų organizacija išrinko kaunietę Rūtą Janulevičienę labirintų ambasadore Lietuvoje ir Europoje. Ji tapo trečiąja labirintų ambasadore senajame žemyne. R.Janulevičienė ambasadore išrinkta atsižvelgiant į jos ilgametį entuziazmą naudojant labirintus švietimo, mokymo ir sveikatinimo tikslais. Su straipsniu galite susipažinti šioje nuorodoje: http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/07/10/zmones/kauniete-isrinko-labirintu-ambasadore-europoje/.

Plačiau

Praktinis labirinto terapijos užsiėmimas „Kaip įveikti stresą ir atrasti vidinę ramybę“

2017 m. Birželio 17 d. vedžiau praktinį labirinto terapijos užsiėmimą „Kaip įveikti stresą ir atrasti vidinę ramybę?“ Kauno Alzheimerio klubo nariams, prižiūrintiems savo artimuosius savo namų erdvėje. Seminaro dalyviai atlikdami praktines užduotis ėjo Energetiniu čakriniu labirintu, mokinosi paišyti trijų vijų labirintą, sėmėsi gamtos energijos ir meditavo meditaciniame rate. 

Plačiau