Brangūs draugai ir praktikai,


Norėčiau pasidžiaugti labai sėkmingai organizuotu ir praėjusiu rugpjūčio 3 d. praktiniu seminaru „Kaip išmokti pajusti aurą?“ WLP Klinikoje, adresu Savanorių 109, Kaunas. Seminaro dalyvės mokinosi pajusti savo ir bendraminčio aurą. Susipažino su žmogaus auros mokslinių tyrimų istorija, septyniais auros sluoksniais ir septyniomis čakromis, spalvų reikšmėmis čakrose, spalvų terapija savo ir kliento auroms harmonizuoti.

Plačiau

Vasaros ir rudens akcija vaikams ir suaugusiems

Vasaros ir rudens akcija (2016 m. Liepos – Spalio mėn.) vaikams ir suaugusiems

 Kviečiame vasaros Reiki terapijos sveikatinimosi kursui. 6 kartų Reiki terapijos sveikatinimosi kursas kainuos 190 EUR – suaugusiems, o vaikams – 90 EUR. Naudokitės proga!

Save

Save

Save

Save

Save

Mokslinio tyrimo rezultatai bus skelbiami rudenį

2015 m. lapkričio mėn. ir 2016 m. vasario mėn. vykusio mokslinio tyrimo „Kineziterapijos ir reiki metodo poveikis sergančiųjų išsėtine skleroze gyvenimo kokybei, depresijai ir nuovargiui“, kurį atliko Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė ir Karūna Reiki Meistrė su Klaipėdos universiteto komanda Assoc. Prof. Julija Andrejava ir bakalauro studentais Karolina Krapavickaite ir Arvydu Panumiu, rezultatai bus paskelbti š.m. rudenį šioje svetainėje.

 

Reiki seansams ir mokymams laukiame jūsų nauju adresu

ruta reikia naujiena

Reiki seansams ir mokymams esate laukiami naujuoju adresu Savanorių pr. 109, Kaune. Prieš arba po vizito pas odontologą čia pat, WLP klinkoje, išbandykite atkuriamąją fizinės ir dvasinės būklės „Reiki“ masažo terapiją.  Registruotis galite telefonu „Reiki Mercar“ meistrė Rūta 8 616 11447 arba „WLP klinikos“ administracija 8 616 33133.

Dovanų kuponai

Palepinkite save ir savo artimuosius išskirtine šventine dovana — Reiki seansu. Jūsų laukia individuali psichologinė konsultacija, Reiki seansas su meditacija, parinkta pagal Jūsų individualius poreikius. Tai labai švelnus geros savijautos atgavimo būdas, kadangi:

  • Sumažina nervinę įtampą;
  • Stimuliuoja imuninę sistemą;
  • Slopina įvairios kilmės skausmus.
Plačiau