VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutas” yra įtrauktas į rekomenduojamų organizacijų sąrašą

Mielieji draugai
Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad 2022 m. Balandžio mėnesio Lietuvos Probacijos tarnybos direktoriaus įsakymu “Dėl paslaugų, kuriomis rekomenduojama naudotis probuotojams, teikiant prižiūrimiems socialinę pagalbą, sąrašo patvirtinimo” mūsų organizacija VšĮ “Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų institutas” yra įtraukta į šį sąrašą.

Plačiau

Rūta Janulevičienė gavo padėką savanorystę Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kalėjimų departamento direktoriaus Virginijaus Kulikausko

Šiandien yra ypatinga ir džiaugsminga diena. Šie metai yra paskelbti savanorystės metai. Šios dienos praktinėje konferencijoje “Savanoriai įkalinimo įstaigose - žmonės ir istorijos” renginyje Kalėjimų departamento direktorius dėkojo bausmių vykdymo sistemoje, dirbantiems savanoriams.
Šiandien man buvo įteikta padėka už savanorystę Laisvės atėmimo vietų ligoninėje Pravieniškėse.
Plačiau

Teikiu konsultacijas

Teikiu konsultacijas ir pagalbą susidūrus su asmeniniais, darbo ar šeimos sunkumais, išgyvenant krizę. Taip pat siekiant pažinti save ir tobulėti kaip asmenybei.
Jums padės:

Plačiau

Rūta Janulevičienė buvo išrinkta į Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių valdybą

Rūta Janulevičienė yra nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, taip pat Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Ji mėgaujasi energija, remdamasi aiškiaregystės, aiškiagirdystės ir kanalo (ang. Channeling) dovanomis. Tai padeda intuityviai nustatyti pagrindinę ligos, santykių, įpročių priežastį, palaikančią asmenį pasikartojančiose gyvenimo ar sveikatos situacijose. Ji yra profesionali projektų vadovė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį, kuriant ir įgyvendinant projektus socialinės atskirties grupėms.

Plačiau

Tarptautinė labirintų organizacija Rūtą Janulevičienę paskyrė regionine Europos ambasadore Lietuvai ir Europos regionine atstove ryšiams

Tarptautinė labirintų organizacija Rūtą Janulevičienę paskyrė regionine Europos ambasadore Lietuvai ir Europos regionine atstove ryšiams

Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karuna Reiki Meistrė Mokytoja. Rūta mėgaujasi darbu su energija, kurios yra aiškiaregystė, aiškiagirdystė ir psichinių kanalų dovanos, kad padėtų intuityviai nustatyti pagrindinę priežastį, laikančią asmenis prie pasikartojančių gyvenimo ar sveikatos situacijų.

 

Plačiau

Oficialiai pripažinta Veridito apmokyto labirintų vadovė

Koks džiaugsmas! Mano svajonė išsipildė,
Nuoširdus dėkingumas Ph.D. Dawn Matheny, Veriditas Labyrintų organizacijos VYKDOMĄJAI DIREKTOREI ir Dr. Lauren Artress, Veriditas Labirintų organizacijos ĮKŪRĖJAI, kurios nusprendė skirti man stipendiją dalyvauti Virtualiuose Veriditas vadovų mokymuose.

Plačiau